Kulinaria

Uroczyste otwarcie restauracji The One

Uroczyste otwarcie restauracji The One

Pod koniec września 2016 r. odbyło się medialne otwarcie eko restauracji The One. Wyśmienite potrawy tego wieczoru przygotował szef kuchni Tomasz Łagowski. O oprawę muzyczną zadbał DJ Adamus, producent muzyczny, ale przede wszystkim pasjonat dobrej kuchni. Podczas wieczoru zaśpiewała Patrycja Malinowska uczestniczka programu „Mam talent". Jak przystało na medialne wydarzenia, nie zabrakło też gwiazd i dziennikarzy.

więcej

Uroczyste otwarcie restauracji Warung Jakarta

Uroczyste otwarcie restauracji Warung Jakarta

Dnia 16 września 2016 odbyło się uroczyste otwarcie restauracji Warung Jakarta. Obecnie jest to jedna z pierwszych restauracji w Polsce z kuchnią Indonezyjską. Jej założycielami jest: Mateusz Rybiński, oraz szefowie kuchni Yudhi Harijono i Marieo Juniartho. Część oficjalną uroczystości otworzył J.E Peter Frans Gontha, Ambasador Indonezji w Polsce, który wygłosił specjalne przemówienie.

więcej

Wieczór autorski książki "Życie ma smak"

Wieczór autorski książki "Życie ma smak"

„Życie ma smak" to książka która przybliża czytelnikom zasady prawidłowego odżywiania i podaje proste przepisy na zdrowe dania na każdą okazję. Autorka nie ma wątpliwości, że jedzenie ma ogromny wpływ zarówno na naszą sylwetkę, zdrowie jak i kondycję psychiczną. W zależności od tego co zjemy, możemy czuć się wyczerpani lub pełni energii. Codzienne nawyki żywieniowe decydują o tym, czy dożyjemy w zdrowiu późnej starości i jaką będziemy mieli wtedy formę.

więcej

Prezentacja książki kucharskiej "Z miłości do smaku"

Prezentacja książki kucharskiej "Z miłości do smaku"

Uroczysta prezentacja polsko-francuskiej książki kucharskiej „Z miłości do smaku" odbyła się w centrum szkoleniowo-konferencyjnym „Smak kariery" przy Al. Jerozolimskich 148 w Warszawie. Na premierze pojawiło się wielu autorytetów kulinarnych, m.in.: Pierre Gagnaire - wyróżniony trzema gwiazdkami przewodnika Michalin, a także David Gaboriaud - prowadzący autorski program kulinarny „David w Europie" w telewizji Kuchnia +.

więcej

Warszawa od kuchni

Warszawa od kuchni

W restauracji ,,Blender'' odbyła się uroczystość podsumowująca VI edycję konkursu ,,Warszawa od kuchni''. Celem konkursu jest rekomendowanie najlepszych warszawskich restauracji, cukierni, miejsc z szybkim jedzeniem, promowanie i wykreowanie regionalnych potraw warszawskich, prezentacja kuchni z różnych regionów świata, a także wytyczenie gastronomicznych tras i zagłębi gastronomicznych w mieście.

więcej

Powitanie lata z Raffaello, edycja 2016

Powitanie lata z Raffaello, edycja 2016

W ogrodach Oranżerii Pałacu w Wilanowie miała miejsce kolejna edycja prestiżowej imprezy Powitanie Lata z Raffaello. Marki o której mowa nie trzeba nikomu przedstawiać. Rozpływająca się w ustach kokosowa pralina, z aksamitnym kremem i migdałem znana jest i lubiana na całym świecie. Podobnie jak w latach ubiegłych na imprezie nie zabrakło wielu znanych artystów, celebrytów, ludzi że świata biznesu i dziennikarzy.

więcej

Cudowna Podróż z Bombay Sapphirę

Cudowna Podróż z Bombay Sapphirę

W samym sercu warszawskiego Fortu Mokotów odbyła się impreza ,,Wielka Podróż Bombay Sapphire". W tej niezwykłej przygodzie uczestniczyły m.in.: Karolina Szostak, Weronika Rosami, Teresa Rosati, Agnieszka Więdłocha, Macademian Girl i inni. W trakcie wieczoru licznie zgromadzeni goście uczestniczyli w spektaklu, podczas którego zaprezentowano historię dżinu marki Bombaj Sapphire. Goście zostali zaproszeni do pomieszczenia przypominającego przedział pociągu.

więcej

Charytatywne Dziennikarskie Zawody Kulinarne 2016

Charytatywne Dziennikarskie Zawody Kulinarne 2016

Gwiazdy z pierwszych stron gazet uwielbiają gotować, a także pomagać potrzebującym. Można było się o tym przekonać podczas kolejnej odsłony akcji: Charytatywne Zawody Kulinarne Dziennikarzy 2016. Dziennikarze i gwiazdy spotkali się w ważnym celu, ponieważ dzięki temu wydarzeniu zebrano środki na pomoc dla hospicjum w Pucku założonego przez ks. Jana Kaczkowskiego.

więcej

Urodzinowe przywitanie lata z Raffaello

Urodzinowe przywitanie lata z Raffaello

Wieczorem 22 czerwca 2017 r. odbył się wyjątkowy event „Urodzinowe powitanie lata z Raffaello". Tym razem była to jubileuszowa 5 edycja, a także 25 urodziny ulubionych pralin Raffaello. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi: Omena Mensah, Weronika Rosati, Edyta Herbuś, Joanna Horodyńska, Tamara Arciuch, Magdalena Mielcarz, Bartek Kasprzykowski i wielu innych. Główną atrakcją wieczoru był koncert Kayah i Andrzeja Piasecznego.

więcej

Warsztaty kulinarne z Teo Vafidisem

Warsztaty kulinarne z Teo Vafidisem

W studiu kulinarnym w Warszawie odbyły się warsztaty kulinarne towarzyszące premierze książki "Filozofia smaku'' Teo Vafidisa. W warsztatach z mistrzem udział wzięli m.in. dziennikarze i fotoreporterzy, którzy przygotowali potrawy na podstawie przepisów z książki. Na stołach zagościły wyborne potrawy takie jak: starożytna sałatka z pęczakiem i dressingiem z granatu, spanakopitakia - różki z ciasta filo z nadzieniem szpinakowym czy ośmiornica z fenkułem i zielonymi oliwkami...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone