SPORT I REKREACJA

Konferencja Mistrzostw Świata w piłce nożnej - Katar 2022

Konferencja Mistrzostw Świata w piłce nożnej - Katar 2022

Piłkarskich kibiców czeka gorąca jesień. Dnia 20 listopada 2022 r. startują Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn - Katar 2022. Jedynym sprawozdawcą tej imprezy będzie Telewizja Polska. Z tej właśnie okazji odbyła się konferencja dla mediów, którą poprowadzili znani dziennikarze sportowi: Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

więcej

Katar 2022, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w TVP

Katar 2022, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w TVP

Dnia 20 listopada 2022 r. startują Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski – Katar 2022. Każdy mecz mistrzostw będzie można obejrzeć na antenach Telewizji Polskiej, a na futbolowych fanów czekają poszerzone studia oraz specjalne programy poświęcone tej imprezie. TVP wprowadzi kibiców w atmosferę mistrzostw znacznie wcześniej...

więcej

Puchar Świata FIFA po raz drugi w Polsce

Puchar Świata FIFA po raz drugi w Polsce

Dnia 22. września 2022 r., w ramach Trophy Tour by Coca-Cola, do Polski zawitał na kilka dni Puchar Świata FIFA! W tym roku Trofeum odwiedzi aż 51 krajów, a w Polsce powitaliśmy je po raz drugi. Marka Coca-Cola w ramach kampanii „Piłka to Magia" inspiruje do celebrowania piłkarskich emocji, zachęcając do kibicowania w nadchodzących mistrzostwach FIFA World Cup Qatar 2022TM.

więcej

44 Maraton Warszawski

44 Maraton Warszawski

W niedzielę 25 września 2022 r. odbyła się 44. edycja Maratonu Warszawskiego. Na trasie stanęło osiem tysięcy biegaczy z ok. 60 krajów, zawodnicy zmagali się z dystansem 42,195km. Biegacze wystartowali z okolic stadionu przy ul. Konwiktorskiej, a następnie biegli przez Plac Wilsona i ul. Gwiaździstą ( na północ), dalej w okolicach PKOL-u i Cytadeli. Bieg rozciągał się na kilka dzielnic.

więcej

21 Bieg po Nowe Życie

21 Bieg po Nowe Życie

Dnia 10 września 2022 r. w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbyła się 21 edycja inicjatywy edukacyjnej ,,Bieg po nowe życie ''. Jej uczestnicy po raz dziewiąty spotkali się w Warszawie. Celem biegu jest promowanie działań prozdrowotnych, edukacja w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacja społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu.

więcej

Iga Świątek zagra w turnieju BNP Paribas Poland Open

Iga Świątek zagra w turnieju BNP Paribas Poland Open

BNP PARIBAS Poland Open odbędzie się w dniach 25-31 lipca na kortach Legia Tenis&Golf w Warszawie. W turnieju głównym zagrają 32 zawodniczki i 16 par deblowych. Najwyżej rozstawiona będzie oczywiście liderka rankingu WTA, dominatorka tegorocznych rozgrywek, mistrzyni Roland Garros 2020 i 2022 Iga Świątek. Oprócz niej rywalizację na światowym poziomie zagwarantują także pozostałe zawodniczki, z których większość notowana jest w TOP 100 rankingu WTA.

więcej

Filip Szymonik zwycięzcą Citi Handlowy 5150 Warsaw!

Filip Szymonik zwycięzcą Citi Handlowy 5150 Warsaw!

Na mecie w Multimedialnym Parku Fontann, jako pierwszy, pojawił się Filip Szymonik. Zwycięzca uzyskał czas 02:02:23. Za plecami Filipa Szymonika do mety dotarł Paweł Mitruś, który przekroczył linię mety z czasem 02:05:00. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Kuczyński z rezultatem 02:06:18.​ W kategorii kobiet najszybszą triathlonistką okazała się Olga Kowalska, która na mecie zameldowała się z czasem 02:14:00.

więcej

Polacy wygrywają Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw!

Polacy wygrywają Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw!

Paulina Kotfica oraz Robert Wilkowiecki zwyciężyli w drugiej edycji Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw. Czas Roberta Wilkowieckiego (3:38:43) to najlepszy rezultat uzyskany przez polskiego triathlonistę na dystansie IRONMAN 70.3.​ Druga edycja „połówki" IRONMAN w Warszawie okazała się szczęśliwa dla triathlonistów z Polski. To pierwsza sytuacja w historii zawodów IRONMAN 70.3, że na najwyższym stopniu podium stanęli reprezentanci Polski.

więcej

Miss Polonia Sportu wybrana!

Miss Polonia Sportu wybrana!

W pięknej scenerii uzdrowiska miejskiego Studio Sante w Warszawie najpiękniejsze Polki rywalizowały o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Finalistki musiały zmierzyć się w trzech konkurencjach, pod czujnym okiem trenera personalnego oraz obecnej Miss Polonia, Natalii Gryglewskiej. Tytuł najbardziej wysportowanej dziewczyny tegorocznej edycji konkursu zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka.

więcej

Wladimir Kliczko na otwarciu klubu fitness w Warszawie

Wladimir Kliczko na otwarciu klubu fitness w Warszawie

Na warszawskiej Pradze odbył się przedpremierowy pokaz Studia fitness McFIT przy ul. Ostrobramskiej 79, który połączono z treningiem z udziałem polskich sportowców. Wśród nich znaleźli się polscy olimpijczycy – panczenista, złoty medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi Zbigniew Bródka, sztangista, brązowy medalista olimpijski z Londynu Bartłomiej Bonk oraz tenisistka, zwyciężczyni turnieju WTA w grze podwójnej Marta Domachowska. 

więcej

Pele zaprasza do Brazylii

Pele zaprasza do Brazylii

Pele, jeden z najwybitniejszych piłkarzy wszechczasów odwiedził Warszawę, aby promować sprzęt sportowy opatrzony jego wizerunkiem. Jest to pierwsza odsłona kampanii reklamowej, w której bierze udział firma Tesco Polska. Od tej pory klienci brytyjskich supermarketów będą mogli zakupić limitowaną serię piłek nożnych, plecaków i innych sportowych gadżetów polecanych przez gwiazdę futbolu.

więcej

Salon Endushop w Warszawie

Salon Endushop w Warszawie

Nowy sklep Endushop dla miłośników triathlonu otworzono przy ulicy Koszykowej 24 w Warszawie. Jest to drugi po Poznaniu tego typu salon stacjonarny dla sympatyków tego sportu. Nie mogło zabraknąć znanych osób których łączy pasja do triathlonu. Wśród nich byli między innymi: Joanna Jabłczyńska, Maciej Dowbor i Piotr Nowak.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone