SPORT I REKREACJA

15-Bieg po nowe życie

15-Bieg po nowe życie

Dnia 7 września 2019 r. w magicznej scenerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbył się 15. jubileuszowy Bieg po Nowe Życie. Ludzie biorący w nim udział pokazują, że po przeszczepieniu można prowadzić normalne, aktywne i ciekawe życie. Choć 15. Bieg po Nowe Życie, tak jak wszystkie poprzednie, miał wymiar symboliczny, na mecie wszyscy szukali swojego miejsca na liście wyników. Tym razem najlepszą okazała się sztafeta Runners, którą poprowadził Paweł Kołodziej.

więcej

Premiera książki Paweł Fajdek "Petarda. Historie z młotem w tle"

Premiera książki Paweł Fajdek "Petarda. Historie z młotem w tle"

Dnia 29 października 2018 roku w Muzeum Sportu i Turystyki odbyła się promocja książki pt: "Petarda, historie z młotem w tle" o życiu Pawła Fajdka. W spotkaniu udział wzięli autorzy książki: Paweł Hochstim i Paweł Skraba. Na zakończenie spotkania Paweł Fajdek przekazał do zbiorów Muzeum Sportu i Turystyki swoją rękawicę, w której odnosił największe sportowe sukcesy. Paweł Fajdek to trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem...

więcej

13 Bieg po Nowe Życie

13 Bieg po Nowe Życie

Znane osoby ze świata teatru, filmu, estrady, mediów, nauki i sportu spotkały się po raz piąty w stolicy, a premierowo przy Pałacu Kultury i Nauki, by promować świadome dawstwo narządów. Na trasie sztafetowego marszu w Parku Świętokrzyskim przy PKiN pojawiło się wiele gwiazd. Nie zabrakło oczywiście Przemysława Salety głównego ambasadora inicjatywy. Na trasie biegu pojawiły się miedzy innymi: Aleksandra Popławska, Olga Kalicka i wiele innych pań.

więcej

13 PZU Półmaraton Warszawski

13 PZU Półmaraton Warszawski

Już po raz 13. odbył się PZU Półmaraton Warszawski jeden z największych biegów ulicznych w Polsce i jeden z największych biegów na tym dystansie w Europie. Organizatorzy wyznaczyli trasę wyścigu przez najbardziej zjawiskowe oraz istotne dla historii Warszawy miejsca. Uczestnicy mieli możliwość rywalizacji na wybrzeżach Warszawy po obu stronach Wisły, przekroczenie jej dwoma słynnymi mostami oraz dokładniejszego zwiedzenia Pragi.

więcej

90 lat Tour De Pologne oraz Wielki Piknik Rowerowy

90 lat Tour De Pologne oraz Wielki Piknik Rowerowy

W piątek 18 maja, punktualnie o godzinie 20.00 na dziedzińcu pałacu w Wilanowie rozpocznie się uroczysta prezentacja 75. Tour de Pologne UCI World Tour, który w tym roku będzie trwał od 4 do 10 sierpnia. Dzień później odbędzie się Vienna Life Lang Team Maraton Rowerowy oraz wyścig o Puchar Ministra Sportu i Turystyki, a w niedzielę przyjdzie czas na Lang Team Race...

więcej

Śniadanie prasowe z ambasadorkami portalu myfitness.pl

Śniadanie prasowe z ambasadorkami portalu myfitness.pl

Na Stadionie Legii w Warszawie odbyło się fit śniadanie z udziałem influencerek najnowszej kampanii reklamowej portalu myfitness.pl. Spotkanie poprowadziła Odeta Moro, znana dziennikarka radiowa. Na spotkaniu pojawiły się między innymi: Sylwia Nowak, Dominika Grosicka, Anna Nowak, Agnieszka Kwiatkowska, Agnieszka Matacka i Karolina Brzuszczyńska. Główną atrakcją spotkania była rozmowa z ambasadorkami o budowaniu marek osobistych w social mediach...

więcej

Orlen Warsaw Maraton 2018

Orlen Warsaw Maraton 2018

Orlen Warsaw Marathon to najważniejsze w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 r., w którym dotychczas wzięło udział ponad 160 tys. uczestników. Zwycięzcą Orlen Warsaw Marathon został reprezentant Kenii Ezekiel Omullo z wynikiem 2:11:17, następny był jego rodak Felix Kimutai z wynikiem 2:11:41 a trzeci Herpasa Negasa Kitesa z Etiopii z czasem 2:11:46.

więcej

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018 odbyła się w restauracji Jeff's na Polu Mokotowskim. Spotkanie było niepowtarzalną okazją do poznania zawodniczek amerykańskiej Legendarny Football League. Dzięki paniom na spotkaniu panowała mila i sexowna atmosfera, a serwowane napoje Black Energy jeszcze bardziej podkręcały wydarzenie. Dzięki amerykańskiej restauracji Jeff's można było poczuć wyjątkową atmosferę...

więcej

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

W hotelu Radisson BLU w Warszawie przedstawiono nowego ambasadora zawodów Ironman w Polsce, a została nim Katarzyna Stankiewicz, obecnie związana z zespołem Varius Manx. Podczas wieczoru odbył się koncert zespołu Varius Manx, z największymi przebojami zespołu: "Orła cień'', "Zanim zrozumiesz'', "Piosenka księżycowa'' i inne.

więcej

Marka 4F dla Pyeong Chang 2018

Marka 4F dla Pyeong Chang 2018

PKOL i marka 4F zaprezentowały kolekcję olimpijską na Igrzyska w Pyeong Chang 2018, którą stworzył zespół OTCF. Motywem przewodnim są geometryczne kształty, widoczne w nadrukach oraz zestawieniach kolorystycznych. Nad kolekcją na igrzyska PyeongChang 2018 pracowało kilkudziesięciu projektantów pod kierownictwem artystycznym Ranity Sobańskieji we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, który konsultował poszczególne elementy kolekcji już na etapie ich tworzenia.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone