URODA

Miss Polonia Sportu 2019

Miss Polonia Sportu 2019

W sobotę, 17 sierpnia 2019 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku zorganizowany został event Miss Polonia Sportu 2019. Najbardziej wysportowaną kandydatką okazała się Aleksandra Kielan z Częstochowy. Od kilku lat pracuje jako modelka w Polsce i zagranicą. Jej pasją jej sport, w szczególności surfing, acro-yoga i taniec. W słoneczny dzień, 20 finalistek tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu Miss Polonia 2019 rywalizowało w konkurencjach sportowych...

więcej

To Ty definiujesz piękno! #DoveMojePięknoMojaHistoria

To Ty definiujesz piękno! #DoveMojePięknoMojaHistoria

Polki inspirują! „Dove Moje piękno, moja historia" to kampania stworzona przez kobiety dla kobiet. Zachęcamy Cię do przyłączenia się do akcji i podzielenia się z innymi swoją historią na blogu i instagramie #DoveMojePięknoMojaHistoria. Wspólnie pokażmy, że prawdziwe piękno jest siłą każdej kobiety – wystaczy je odkryć.

więcej

Premiera Artistry Signature Select

Premiera Artistry Signature Select

W hotelu H15 Boutique w Warszawie odbyła się premiera Artistry Signature Select spersonalizowanego serum, który łączy siłę nawet trzech serum w jedno. Każda kobieta może personalizować swoje serum dodając trzy ampułki. Marka Artistry znajduje się na świecie wśród najlepiej sprzedających się w segmencie prestiżowych preparatów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków do makijażu.

więcej

Seminarium Endolift

Seminarium Endolift

Dnia 27 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Anti-Aging SLDE w Warszawie odbyło się seminarium Endolift. Prowadzącym i gościem specjalnym wydarzenia był specjalista chirurg plastyk dr Riccardo Forte. Szkolenie zorganizowane zostało przez BD Aesthetic – dystrybutora urządzenia LASEmaR 1500 w Polsce. Seminarium składało się z części teoretycznej i praktycznej. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu lekarzy oraz dziennikarze.

więcej

Premiera kosmetyków marki Institut Esthederm Excellage

Premiera kosmetyków marki Institut Esthederm Excellage

W H15 Boutigue Hotel w Warszawie odbyła się wyjątkowa premiera nowej linii kosmetyków marki Institut Esthederm Excellage, luksusowych produktów pielęgnacyjnych dla skóry dojrzałej, będąca luksusowym rytuałem odżywczym u której podstaw leży przywrócenie komunikacji międzykomórkowej, niezbędnej do zachowania jędrnej skóry i młodzieńczego blasku. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości przez przedstawicieli firmy NAOS Poland i marki Institut Esthederm...

więcej

Sephora Trends Report, Wiosna 2019

Sephora Trends Report, Wiosna 2019

W warszawskiej Arkadii odbyła się trzydniowa edycja Sephora Trend Report, podczas której eksperci marek kosmetycznych zaprezentowali swoje nowości, a także odkryli trendy makijażowe sezonu wiosna - lato 2019. W sobotę odbyło się kulminacyjne show Sephora Trend Report podczas którego nie zabrakło pokazu mody Agnieszki Ścibior oraz stylizacji makijażowych w najgorętszych trendach. W imprezie wzięły udział zaprzyjaźnione z Sephorą polskie gwiazdy...

więcej

Aktywuj piękno od wewnątrz

Aktywuj piękno od wewnątrz

W biurowcu "The Tides'' odbyła się konferencja "Aktywuj piękno od wewnątrz z Dopelherz system Kollagen Beauty''. Konferencję poprowadził Maciej Dowbor wraz z Renatą Kasprzyk – general manager. Gościem specjalnym była Marieta Żukowska, która opowiedziała o dobroczynnym działaniu ,,Kollagenu Beauty'' i w jaki sposób dba o zdrowy styl życia mimo tylu godzin spędzonych na planach filmowych.

więcej

Spotkanie prasowe Moroccanoil

Spotkanie prasowe Moroccanoil

W domu handlowym przy ul. Mysiej w Warszawie odbyło się spotkanie, na którym zaprezentowano wyjątkowy przełom w dziedzinie koloryzacji i pielęgnacji włosów Moroccanoil Color Complete. Przybyłych gości przywitała Marta Hermann - PR Manager JBS Optima. Spotkanie poprowadzili: Rafał Krajewski - Artistic Manager Moroccanoil Polska i Szef Teamu Szkoleniowego Moroccanoil Polska oraz Żaneta Tymińska - Brand Menager Moroccanoil Polska.

więcej

Miss Polonia 2018

Miss Polonia 2018

Miss Polonia 2018 została Milena Sadowska z miejscowości Babice w województwie małopolskim. Urocza i skromna dziewczyna jest blondynką i ma 175 cm wzrostu. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia - wartej ponad 50 tysięcy złotych - będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe oraz Miss Grand International.

więcej

Miss Polonia 2018 - konferencja

Miss Polonia 2018 - konferencja

W hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku odbyła się konferencja 40. edycji konkursu Miss Polonia 2018. Główną częścią spotkania była prezentacja 20 finalistek Miss Polonia 2018 oraz przedstawienie jury i gwiazd finału. Po krótkiej prezentacji odbył się premierowy pokaz sukni finałowej Agaty Biernat, w której wystąpi w Chinach na wyborach Miss World 2018.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone