URODA

Maybaline New York Music Stories vol. 2

Maybaline New York Music Stories vol. 2

Dnia 13 kwietnia 2023 r. odbyło się wyjątkowe wydarzenie Maybelline New York Music Stories. Na jednej scenie spotkał się świat muzyki, najnowsze technologie i najgorętsze trendy makijazowe prosto z Nowego Jorku. Marka Maybelline New York po raz kolejny zabrała nas w podróż do tętniącego życiem Nowego Jorku. Tym razem dzięki najnowszym technologiom Goście mogli przenieść się prosto na Times Square – wizytówkę Nowego Jorku...

więcej

Konferencja Prasowa marki Head & Shoulders

Konferencja Prasowa marki Head & Shoulders

Dnia 03.03.2023 w restauracji MOXO w Warszawie odbyła się konferencja prasowa marki Head & Shoulders. Podczas wydarzenia przedstawiono nową przełomową formułę szamponu Head & Shoulders Classic Clean Microbiome Balance, która zwalcza łupież i pomaga zapobiegać jego nawrotom. Na wydarzeniu pojawił się Marcin Prokop, który po raz pierwszy wystąpił publicznie w roli Ambasadora marki.

więcej

Piękno jest w Tobie - konferencja prasowa Reme

Piękno jest w Tobie - konferencja prasowa Reme

Pod hasłem „Piękno jest w Tobie" marka REMÉ zorganizowała wyjątkowe spotkanie, podczas którego znane ekspertki w swojej dziedzinie, rozmawiały o kobiecości i pięknie. Spotkanie odbyło się w warszawskim klubie Jassmine, a w panelu dyskusyjnym wzięły udział: aktorka, ikona stylu Marieta Żukowska – ambasadorka marki REMÉ, lekarz medycyny estetycznej Monika Bujanowska, makijażystka gwiazd Marta Gąska...

więcej

Miss Egzotica 2022

Miss Egzotica 2022

Wybory Miss Egzotica 2022 miały wyjątkowy klimat i atmosferę. Zaproszeni goście zostali zaproszeni na wyjątkowy lot samolotem w barwach Miss Egzotica. Przez wspólny lot poprowadził nas Andrzej Sołtysik, polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, filmoznawca i prezenter. Kapitanowi towarzyszyła Serafina Ogończyk-Mąkowska - Prezes Fundacji Miss Egzotica i pomysłodawczyni projektu.

więcej

Premiera nowej linii dermokosmetyków Sesderma Serenity

Premiera nowej linii dermokosmetyków Sesderma Serenity

Premiera nowej linii dermokosmetyków dedykowanej pielęgnacji nocnej miała miejsce 27 października 2022 r. w wyjątkowej przestrzeni kamienicznej ÇA VA Koszykowa. Przedstawiciele marki postanowili zaprosić przybyłych gości: przedstawicieli mediów oraz influencerów, do wspólnej podróży po zakamarkach ludzkiego snu i odkrywania jego wpływu na każdą sferę naszego życia.

więcej

Spotkanie prasowe z nowymi ambasadorkami Pantene

Spotkanie prasowe z nowymi ambasadorkami Pantene

Spotkanie prasowe Pantene odbyło się w przestrzeni eventowej Samo Centrum Wszechświata. Na scenie pojawiła się Justyna Ignasiak-Kretowicz, Central Europe Hair Care Communications Director w Procter & Gamble oraz ambasador i ambasadorki marki. "Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto" - mówił Michał Szpak, pierwszy w Polsce mężczyzna będący ambasadorem marki Pantene.

więcej

Garnier Beaty Lab i premiera gamy z witaminą C

Garnier Beaty Lab i premiera gamy z witaminą C

Dnia 5 października 2022 marka Garnier miała przyjemność przygotować pierwsze spotkanie z cyklu GARNIER BEAUTY LAB połączone z premierą gamy Vitamin C, które odbyło się na terenie B'Fort
w Warszawie. Gwiazdą wydarzenia była pierwsza rozświetlająca linia produktów od Garnier odsłaniająca nowy wymiar pielęgnacji opartej na Witaminie C. Na inauguracyjnym spotkaniu GARNIER BEAUTY LAB pojawiły się gwiazdy, przedstawiciele mediów oraz twórcy internetowi.

więcej

20-lecie marki Iwostin i premiera kosmetyków Age Lift

20-lecie marki Iwostin i premiera kosmetyków Age Lift

Dnia 27 września 2022 w przestrzeni eventowej B'Fort przy ulicy Racławickiej 99 w Warszawie świętowano 20-lecie marki IWOSTiN. Podczas spotkania zaprezentowano nową gamę kosmetyków przeciwstarzeniowych AGE LIFT oraz przedstawiono ambasadorkę linii – Paulinę Smaszcz. Po prezentacji produktowej, zaproszeni świętowali 20-lecie marki. Z tej okazji przygotowano tort, a Goście mogli wznieść toast lampką wina musującego serwowaną z... prosecco vana.

więcej

Premiera kosmetyków Miss Polonia

Premiera kosmetyków Miss Polonia

Drogerie Natura już od 25. lat dbają o Polki, najpiękniejsze kobiety świata. Kobiety, które zachwycają nie tylko swoją urodą, ale także siłą ducha i charakteru, zaradnością, kreatywnością oraz wielkim sercem pełnym empatii. Dlatego w tym szczególnym, jubileuszowym roku, drogerie Natura zostały Partnerem Głównym konkursu Miss Polonia. Od zakończenia gali w maju drogerie Natura cały czas aktywnie współpracują z Krystyną Sokołowską...

więcej

Oficjalne otwarcie Sephora Wonderland

Oficjalne otwarcie Sephora Wonderland

Dnia 24 czerwca 2022 r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie Sephora Wonderland. Podczas inauguracji prowadzonej przez Gabi Drzewiecką, przedstawiono wszystkich prowadzących warsztaty i mastercalss. Z kolei Katarzyna Bielecka, dyrektor generalna Sephora w Polsce i Czechach oficjalnie powitała zebranych partnerów wydarzenia, przyjaciół i zaproszonych gości.

więcej

Wielki finał Miss Polonia 2021

Wielki finał Miss Polonia 2021

Miss Polonia 2021 została Krystyna Sokołowska z Białegostoku, która w nagrodę otrzymała samochód i kartę paliwową. To właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowych konkursach piękności oraz w Miss World 2022. Tytuł Pierwszej Wicemiss Polonia zdobyła Karolina Malina z Kołobrzegu, a tytuł Drugiej Wicemiss przypadł Julii Barydze z Łodzi. Miss Publiczności, wybraną w głosowaniu SMS-owym, została Sandra Staszewska z Chodzieży.

więcej

MAYBELLINE New York Stories

MAYBELLINE New York Stories

W Fabryce Norblina w Warszawie odbyło się jedyne w swoim rodzaju multisensoryczne widowisko, MAYBELLINE New York Stories. Powstało ono dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, sztuki, muzyki i nowości makijażowych inspirowanych Nowym Jorkiem. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej na dużych zintegrowanych ekranach można było zobaczyć cyfrowe filmy o Nowym Jorku.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone