URODA

Premiera nowej linii dermokosmetyków Sesderma Serenity

Premiera nowej linii dermokosmetyków Sesderma Serenity

Premiera nowej linii dermokosmetyków dedykowanej pielęgnacji nocnej miała miejsce 27 października 2022 r. w wyjątkowej przestrzeni kamienicznej ÇA VA Koszykowa. Przedstawiciele marki postanowili zaprosić przybyłych gości: przedstawicieli mediów oraz influencerów, do wspólnej podróży po zakamarkach ludzkiego snu i odkrywania jego wpływu na każdą sferę naszego życia.

więcej

Spotkanie prasowe z nowymi ambasadorkami Pantene

Spotkanie prasowe z nowymi ambasadorkami Pantene

Spotkanie prasowe Pantene odbyło się w przestrzeni eventowej Samo Centrum Wszechświata. Na scenie pojawiła się Justyna Ignasiak-Kretowicz, Central Europe Hair Care Communications Director w Procter & Gamble oraz ambasador i ambasadorki marki. "Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto" - mówił Michał Szpak, pierwszy w Polsce mężczyzna będący ambasadorem marki Pantene.

więcej

Garnier Beaty Lab i premiera gamy z witaminą C

Garnier Beaty Lab i premiera gamy z witaminą C

Dnia 5 października 2022 marka Garnier miała przyjemność przygotować pierwsze spotkanie z cyklu GARNIER BEAUTY LAB połączone z premierą gamy Vitamin C, które odbyło się na terenie B'Fort
w Warszawie. Gwiazdą wydarzenia była pierwsza rozświetlająca linia produktów od Garnier odsłaniająca nowy wymiar pielęgnacji opartej na Witaminie C. Na inauguracyjnym spotkaniu GARNIER BEAUTY LAB pojawiły się gwiazdy, przedstawiciele mediów oraz twórcy internetowi.

więcej

20-lecie marki Iwostin i premiera kosmetyków Age Lift

20-lecie marki Iwostin i premiera kosmetyków Age Lift

Dnia 27 września 2022 w przestrzeni eventowej B'Fort przy ulicy Racławickiej 99 w Warszawie świętowano 20-lecie marki IWOSTiN. Podczas spotkania zaprezentowano nową gamę kosmetyków przeciwstarzeniowych AGE LIFT oraz przedstawiono ambasadorkę linii – Paulinę Smaszcz. Po prezentacji produktowej, zaproszeni świętowali 20-lecie marki. Z tej okazji przygotowano tort, a Goście mogli wznieść toast lampką wina musującego serwowaną z... prosecco vana.

więcej

Premiera kosmetyków Miss Polonia

Premiera kosmetyków Miss Polonia

Drogerie Natura już od 25. lat dbają o Polki, najpiękniejsze kobiety świata. Kobiety, które zachwycają nie tylko swoją urodą, ale także siłą ducha i charakteru, zaradnością, kreatywnością oraz wielkim sercem pełnym empatii. Dlatego w tym szczególnym, jubileuszowym roku, drogerie Natura zostały Partnerem Głównym konkursu Miss Polonia. Od zakończenia gali w maju drogerie Natura cały czas aktywnie współpracują z Krystyną Sokołowską...

więcej

Oficjalne otwarcie Sephora Wonderland

Oficjalne otwarcie Sephora Wonderland

Dnia 24 czerwca 2022 r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie Sephora Wonderland. Podczas inauguracji prowadzonej przez Gabi Drzewiecką, przedstawiono wszystkich prowadzących warsztaty i mastercalss. Z kolei Katarzyna Bielecka, dyrektor generalna Sephora w Polsce i Czechach oficjalnie powitała zebranych partnerów wydarzenia, przyjaciół i zaproszonych gości.

więcej

Wielki finał Miss Polonia 2021

Wielki finał Miss Polonia 2021

Miss Polonia 2021 została Krystyna Sokołowska z Białegostoku, która w nagrodę otrzymała samochód i kartę paliwową. To właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowych konkursach piękności oraz w Miss World 2022. Tytuł Pierwszej Wicemiss Polonia zdobyła Karolina Malina z Kołobrzegu, a tytuł Drugiej Wicemiss przypadł Julii Barydze z Łodzi. Miss Publiczności, wybraną w głosowaniu SMS-owym, została Sandra Staszewska z Chodzieży.

więcej

MAYBELLINE New York Stories

MAYBELLINE New York Stories

W Fabryce Norblina w Warszawie odbyło się jedyne w swoim rodzaju multisensoryczne widowisko, MAYBELLINE New York Stories. Powstało ono dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, sztuki, muzyki i nowości makijażowych inspirowanych Nowym Jorkiem. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej na dużych zintegrowanych ekranach można było zobaczyć cyfrowe filmy o Nowym Jorku.

więcej

Michał Szpak ambasadorem marki Pantene

Michał Szpak ambasadorem marki Pantene

Dnia 28 kwietnia 2022 r. w Uffico Primo w Warszawie odbyła się konferencja prasowa znanej marki kosmetycznej. Najważniejszym gościem spotkania był Michał Szpak, który został nowym ambasadorem marki Pantene. Podczas konferencji dziennikarze i zaproszeni goście jako pierwsi zobaczyli spot reklamowy z udziałem Michała Szpaka. Zaprezentowano też nową linię produktów Pantene.

więcej

Oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce

Oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce

Dnia 28 marca 2022 r. w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbyło się oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce. Najpiękniejsza kobieta na świecie została powitana chlebem i solą przez Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON", który zaprezentował swoje tańce. Spotkanie poprowadzili Mateusz Szymkowiak i Igor Włodarczyk (PR Manager i Producent Konkursu Miss Polonia).

więcej

Karolina Bielawska została Miss Świata 2021

Karolina Bielawska została Miss Świata 2021

Konkurs Miss Świata 2021 (Miss World 2021) wygrała Karolina Bielawska. To wielki sukces agencji artystycznej Igo-Art organizatora konkursu piękności Miss Polski oraz powód do dumy dla wszystkich polaków. Karolina Bielawska ma 23 lata, jest łodzianką i studiuje na Politechnice Łódzkiej. Pracuje także jako modelka. Jej największą pasją są podróże, czego dowodem jest ponad 30 odwiedzonych krajów. Bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie.

więcej

Prezentacja kosmetyków Clochee

Prezentacja kosmetyków Clochee

W warszawskiej restauracji LIF odbyła się premiera serum odżywczo – odmładzającego, kosmetyków naturalnych marki Clochee. Gościem specjalnym spotkania była modelka Agnieszka Maciąg, która została ambasadorką marki. Agnieszka Maciąg nie ukrywa, że to właśnie jeden z powodów, dla których przyjęła tę rolę. Wielkimi miłośniczkami naturalnych i zgodnych z naturą kosmetyków były również obecne na spotkaniu celebrytki.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone