DYPLOMACJA

Święta Narodowe Państw Obcych (2017-2019 r.)

Święta Narodowe Państw Obcych (2017-2019 r.)

Materiał zdjęciowy przedstawiający wybrane fotografie, które zostały wykonane w czasie uroczystośći z okazji Świąt Narodowych Państw Obcych w Warszawie w latach 2017-2018.

więcej

Święto Narodowe Sri Lanki

Święto Narodowe Sri Lanki

Materiał zdjęciowy przedstawiający wybrane fotografie, które zostały wykonane w czasie uroczystośći Święta Narodowego Sri Lanki w 2019 r w hotelu Polonia Palace w Warszawie...

więcej

Święto Narodowe Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Święto Narodowe Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Ambasada Emiratów Arabskich świętowała 47 rocznicę powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wszystkich gości przywitał J.E. Ambasador Yousif Eisa Hassan Al Sabri. Następnie goście wysłuchali hymnu Polski i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Rok 2018 został ogłoszony "Rokiem Zayeda'' dla uczczenia setnej rocznicy urodzin Szejka Zayeda Ibn Sultana Al Nahyana - założyciela Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

więcej

Święto Narodowe Austrii

Święto Narodowe Austrii

W hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się uroczystość z okazji Święta Narodowego Republiki Austrii. Na początku goście wysłuchali hymnu Polski, Unii Europejskiej i Austrii. Pan Ambasador J.E. Werner Almhofer przywitał wszystkich gości i wygłosił przemówienie. Podkreślił między innymi, że rok 2018 jest szczególny dla wielu państw Europy, z powodu licznych rocznic. Republika Austrii pamięta wiele momentów własnej historii...

więcej

Uroczystość z okazji 25-lecia Powstania Republiki Słowackiej

Uroczystość z okazji 25-lecia Powstania Republiki Słowackiej

W hotelu Regent w Warszawie odbyła się uroczystość z okazji Święta Państwowego – Dnia Powstania Republiki Słowackiej i uczczenia 25-lecia jej istnienia. Na początku uroczystości goście wysłuchali hymnu Polski i Słowacji. Gospodarzem wydarzenia był J.E. Dušan Krištofik - Ambasador Republiki Słowackiej w Polsce.

więcej

Święto Narodowe i pożegnanie ambasadora Hiszpanii

Święto Narodowe i pożegnanie ambasadora Hiszpanii

W siedzibie ambasady Hiszpanii odbyły się obchody Święta Narodowego tego kraju. Orkiestra Wojska Polskiego im. Józefa Wybickiego zagrała hymn Polski i Hiszpanii. Na początku przemówienia ambasador Hiszpanii Agustin Nunez Martin przywitał przybyłych gości, ministrów, senatorów, posłów i przedstawicieli władz. Pan ambasador podkreślił, że jest to dla niego szósty i zarazem ostatni rok obchodzenia Narodowego Święta Hiszpanii w Polsce i zakończenia jego misji dyplomatycznej.

więcej

Święto Narodowe Republiki Korei

Święto Narodowe Republiki Korei

W ambasadzie Republiki Korei odbyła się uroczystość Święta Narodowego. Gospodarzem tego wydarzenia był J.E. Choi Sung-Joo - ambasador Republiki Korei w Polsce. Na wstępie ambasador przywitał wicemarszałków sejmu i senatu, ministrów, parlamentarzystów, ambasadorów i pozostałych gości. Podziękował wszystkim za przybycie na przyjęcie wydawane z okazji Święta Narodowego i Święta Sił Zbrojnych Republiki Korei.

więcej

Święto Narodowe Afganistanu

Święto Narodowe Afganistanu

Ambasada Afganistanu w Polsce zorganizowała uroczyste spotkanie z okazji Święta Narodowego. Cała uroczystość odbyła się w hotelu Regent w Warszawie. Gospodarzem uroczystości był J.E. Gul Hussain Ahmadi - ambasador Afganistanu w Polsce, który dzień wcześniej miał zaszczyt złożyć moje Listy Uwierzytelniające dla J.E. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Po przywitaniu zagrano hymn Afganistanu i Polski, a także wygłoszono okolicznościowe przemówienie.

więcej

Święto Narodowe Królestwa Arabii Saudyjskiej

Święto Narodowe Królestwa Arabii Saudyjskiej

W hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się uroczystość 87 rocznicy Święta Narodowego Królestwa Arabii Saudyjskiej, która wypada 23 września każdego roku. Gospodarzem wydarzenia był J.E Mohammed Hussain Madani Ambasador Królestwa Arabii Saudyjskiej w Polsce. Zaproszeni goście zostali przywitani przez Ambasadora i współpracowników ambasady. Przed oficjalnym przemówieniem można było napić się herbaty, popróbować daktyli i obejrzeć wystawę zdjęć.

więcej

Święto Narodowe Kuwejtu

Święto Narodowe Kuwejtu

Ambasada Kuwejtu zorganizowała uroczyste spotkanie z okazji Święta Narodowego. Cała uroczystość odbyła się w Sali Balowej pięciogwiazdkowego hotelu Sheraton w Warszawie. Gospodarzem uroczystości był Adel Mohammed A.H. Hayat - ambasador Kuwejtu w Polsce. Na tę wyjątkową uroczystość przybyli licznie najróżniejsi goście, wśród których nie zabrakło przedstawicieli korpusu dyplomatycznego, polityki, edukacji i kultury, społeczności muzułmańskiej i mediów.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone