RÓŻNE

Grupa Muszkieterów z nową platformą komunikacji dla przyszłych przedsiębiorców.

Grupa Muszkieterów z nową platformą komunikacji dla przyszłych przedsiębiorców.

„Odmień swoje życie" to hasło przewodnie nowej platformy komunikacji modelu franczyzowego Grupy Muszkieterów. Rozwiązanie ma zachęcić potencjalnych franczyzobiorców do uruchomienia własnego biznesu w ramach marki Intermarché lub Bricomarché. Koncepcja uwzględnia digitalizację procesu rekrutacji dzięki uruchomieniu Portalu Kandydata oraz proponuje całkowicie odmieniony sposób wymiany informacji z przyszłymi przedsiębiorcami.

więcej

Parasol dla natury

Parasol dla natury

Marka Dafi od lat inicjuje oraz wspiera działania, które mają na celu chronić bogactwo przyrody i poprawiać jakość otaczającego nas środowiska. Jej misją jest bycie naturalnie odpowiedzialnym. Co to oznacza? Dążenie do tego, aby prowadzona działalność produkcyjna miała minimalny wpływ na środowisko. Marka stara się inspirować najmłodszych, promować ekologię wykorzystując certyfikowane produkty wielokrotnego użytku oraz angażując się społecznie.

więcej

Skrzydła Ekologii

Skrzydła Ekologii

Zdrowa PLANETA, to zdrowi MY! Pod takim hasłem 12 września 2021 r. odbyła się uroczysta Gala Skrzydła Ekologii. Gwiazdy, osoby znane ze świata mediów zostały nagrodzone statuetką Skrzydła Ekologii za działania na rzecz Planety i postawy proekologiczne. Na Gali pojawiły się takie gwiazdy jak: Monika Richardson, Edyta Litwiniuk, Marcin Bosak, Edyta Herbuś, Beata Tadla, Grzegorz Łapanowski, Agnieszka Mrozińska, Gosia Andrzejewicz, Anna Bosak.

więcej

Uroczyste otwarcie Galerii Młociny

Uroczyste otwarcie Galerii Młociny

Dnia 23 maja 2019 r. o godz. 12 odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Młociny. Dwie godziny wcześniej odbyło się śniadanie prasowe z udziałem inwestora, wykonawców i przedstawicieli mediów. Spotkanie poprowadziła Gabi Drzewiecka. Gościem specjalnym była Joanna Krupa i Joanna Horodyńska. Wielkie otwarcie Galerii Młociny trwało trzy dni. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich były pokazy kulinarne Mateusza Zielonki i Damiana Kordasa.

więcej

Spotkanie prasowe Ikea Metod

Spotkanie prasowe Ikea Metod

Spotkanie prasowe IKEA Metod dla przedstawicieli mediów miało miejsce w Warszawie. Celem spotkania było przedstawienie nowych rozwiązań dotyczących umeblowania kuchni. Zaprezentowano ciekawe pomysły aranżacyjne dla małych i dużych kuchni, które można realizować dzięki powtarzalności modułów. Wszelkie informacje o innowacyjnych rozwiązaniach systemu mebli kuchennych przedstawili dekoratorzy kuchni i eksperci firmy IKEA.

więcej

Katalog Ikea 2015 - oficjalna inauguracja

Katalog Ikea 2015 - oficjalna inauguracja

W ciepły letni wieczór odbyła się impreza z okazji premiery Katalogu IKEA 2015. Oficjalna inauguracja miała miejsce w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie. Firma IKEA zabrała wszystkich gości w podróż po przytulnych i nastrojowych miejscach, w których zaczyna się nasz sen i gdzie witamy nowy dzień. Na wstępie przykładowe aranżacje można było zobaczyć w specjalnie ustawionym samochodzie ekspozycyjnym...

więcej

Akcja charytatywna na rzecz Fundacji Kairos

Akcja charytatywna na rzecz Fundacji Kairos

W restauracji Magdy Gessler ,,Ale Gloria” odbyła się aukcja charytatywna fundacji Kairos. Fundacja ta pomaga uzdolnionym dzieciom usamodzielnić się i rozwijać zainteresowania. Szczególnie promuje ona edukację i rozwój intelektualny. Gwiazdy i ludzie show biznesu od zawsze wspierają tego typu aukcje, ale ta była wyjątkowa, ponieważ licytowano rzecz niezwykłą, scenariusz superprodukcji ,,Hercules’’ z autografami aktorów, a także zdjęcie samego Dwayn’a Johnsona i oryginalny obraz.

więcej

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten 2017

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten 2017

XIX Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów odbyła się w Sali Balowej Hotelu Sheraton w Warszawie. Galę poprowadził Marcin Prokop. Podczas części artystycznej wystąpił Jacek Stachursky znany wszystkim polski wykonawca muzyki pop i dance. W uroczystej Gali udział wzięli przedstawiciele centralnej administracji publicznej oraz branży telekomunikacyjnej i mediów.

więcej

Wielki finał akcji "Zbieraj z klasą"

Wielki finał akcji "Zbieraj z klasą"

Na stadionie Legii w Warszawie odbył się wielki finał akcji edukacyjno-ekologicznej „Zbieraj z klasą" organizowanej przez Europejską Platformę Recyklingu. Od września do marca 2017 r. placówki oświatowe z całej Polski promowały naturę. Jednym z zadań było zbieranie groźnych dla środowiska zużytych baterii i elektrośmieci. W czwartej edycji konkursu udział wzięło blisko 200 szkół z całej Polski. Uczniowie łącznie zebrali mnóstwo elektrośmieci...

więcej

Uroczyste otwarcie Cinema City Galeria Północna

Uroczyste otwarcie Cinema City Galeria Północna

Dnia 14 września 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego kina na warszawskiej Białołęce – Cinema City. Nowe kino ma za zadanie zapewnić dobrą rozrywkę dla mieszkańców Białołęki, Tarchomina i okolicznych, podwarszawskich miejscowości. Obecnie jest to pierwsze kino w stolicy z przełomowym systemem dźwiękowym Dolby Atmos, który przemienia seans kinowy w niezwykłe przeżycie filmowe...

więcej

Polska premiera spektaklu Red Bull Flying Illusion

Polska premiera spektaklu Red Bull Flying Illusion

Dnia 3 listopada 2017 r. hala widowiskowo-sportowa Torwar wypełniona została po brzegi. Wszystko za sprawą Red Bull Flying Illusion, najnowszego show berlińskiej grupy tanecznej Flying Steps. Niezapomniane show podziwiała liczna publiczność, wśród której znalazł się znane osoby takie jak: Lara Geissler, Maja Kuczyńska, Paulina Przybysz, Maria Dejmek, Joanna Jóźwik Alan Andersz i inni. Na widowni znalazło się wielu polskich tancerzy...

więcej

Pierwsze urodziny Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

Pierwsze urodziny Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta dnia 04 listopada 2017 r. obchodziło swoje pierwsze urodziny w nowej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej 82B. Z tej okazji zorganizowano pełną niespodzianek imprezę z udziałem gwiazd, które w II Charytatywnym Bowlingowym Turnieju Gwiazd walczyły o tytuł mistrza bowlingu, a także o jak najwyższy czek dla Fundacji Spełnionych Marzeń. W turnieju gwiazd udział wzięli: Maja Jeżowska, Łukasz Zagrobelny i wielu innych.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone