RÓŻNE

Uroczyste otwarcie Galerii Młociny

Uroczyste otwarcie Galerii Młociny

Dnia 23 maja 2019 r. o godz. 12 odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Młociny. Dwie godziny wcześniej odbyło się śniadanie prasowe z udziałem inwestora, wykonawców i przedstawicieli mediów. Spotkanie poprowadziła Gabi Drzewiecka. Gościem specjalnym była Joanna Krupa i Joanna Horodyńska. Wielkie otwarcie Galerii Młociny trwało trzy dni. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich były pokazy kulinarne Mateusza Zielonki i Damiana Kordasa.

więcej

25 urodziny 5.10.15

25 urodziny 5.10.15

W centrum handlowym Arkadia, odbyły się 25 urodziny marki 5.10.15 połączone z kolejną konferencją Akademii 5.10.15., podczas której rozmawiano na temat roli rodzicielstwa i tego, jak zmieniała się jego rola i funkcja na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Wśród zaproszonych gości pojawiło się wiele gwiazd takich jak: Agnieszka Hyży, Karolina Krupińska, Agata Rubik, Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Paulina Sykut, Agnieszka Mrozińska i wiele innych.

więcej

Ratujmy Panterę Śnieżną - spotkanie z udziałem gwiazd

Ratujmy Panterę Śnieżną - spotkanie z udziałem gwiazd

Dnia 21 czerwca 2018 r. odbyła się konferencja prasowa WWF Polska na temat Ratujmy Panterę Śnieżną. Wśród zaproszonych gwiazd, które promują ratowanie pantery śnieżnej byli między innymi: Magdalena Cielecka, Renata Kaczoruk, Katarzyna Herman, Maja Ostaszewska, Grzegorz Łapanowski, Michał Malinowski, Urszula Dębska, Katarzyna Żak i wiele innych gwiazd. Góry Azji Środkowej zamieszkuje wyjątkowy drapieżnik – Irbis Śnieżny.

więcej

Premiera marki Roberto Cavalli Home w Polsce

Premiera marki Roberto Cavalli Home w Polsce

W warszawskim apartamentowcu Złota 44 odbyła się uroczysta premiera ekskluzywnej kolekcji Roberto Cavalli Home Interiors. Gościem specjalnym był Roberto Gandini Brand Ambasador oraz Dyrektor Sprzedaży Roberto Cavalli Home Interiors. Premiera mebli i akcesoriów Roberto Cavalli Home odbyła się na 50 piętrze luksusowego warszawskiego apartamentowca i przyciągnęła mnóstwo znakomitych gości. Było to spektakularne wydarzenie, na które przybyło wielu gości...

więcej

Wielki finał akcji "Zbieraj z klasą"

Wielki finał akcji "Zbieraj z klasą"

Na stadionie Legii w Warszawie odbył się wielki finał akcji edukacyjno-ekologicznej „Zbieraj z klasą" organizowanej przez Europejską Platformę Recyklingu. Od września do marca 2017 r. placówki oświatowe z całej Polski promowały naturę. Jednym z zadań było zbieranie groźnych dla środowiska zużytych baterii i elektrośmieci. W czwartej edycji konkursu udział wzięło blisko 200 szkół z całej Polski. Uczniowie łącznie zebrali mnóstwo elektrośmieci...

więcej

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten 2017

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten 2017

XIX Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów odbyła się w Sali Balowej Hotelu Sheraton w Warszawie. Galę poprowadził Marcin Prokop. Podczas części artystycznej wystąpił Jacek Stachursky znany wszystkim polski wykonawca muzyki pop i dance. W uroczystej Gali udział wzięli przedstawiciele centralnej administracji publicznej oraz branży telekomunikacyjnej i mediów.

więcej

Spotkanie prasowe Ikea Metod

Spotkanie prasowe Ikea Metod

Spotkanie prasowe IKEA Metod dla przedstawicieli mediów miało miejsce w Warszawie. Celem spotkania było przedstawienie nowych rozwiązań dotyczących umeblowania kuchni. Zaprezentowano ciekawe pomysły aranżacyjne dla małych i dużych kuchni, które można realizować dzięki powtarzalności modułów. Wszelkie informacje o innowacyjnych rozwiązaniach systemu mebli kuchennych przedstawili dekoratorzy kuchni i eksperci firmy IKEA.

więcej

Katalog Ikea 2015 - oficjalna inauguracja

Katalog Ikea 2015 - oficjalna inauguracja

W ciepły letni wieczór odbyła się impreza z okazji premiery Katalogu IKEA 2015. Oficjalna inauguracja miała miejsce w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie. Firma IKEA zabrała wszystkich gości w podróż po przytulnych i nastrojowych miejscach, w których zaczyna się nasz sen i gdzie witamy nowy dzień. Na wstępie przykładowe aranżacje można było zobaczyć w specjalnie ustawionym samochodzie ekspozycyjnym, który przypominał duży pojazd kempingowy.

więcej

Akcja charytatywna na rzecz Fundacji Kairos

Akcja charytatywna na rzecz Fundacji Kairos

W restauracji Magdy Gessler ,,Ale Gloria” odbyła się aukcja charytatywna fundacji Kairos. Fundacja ta pomaga uzdolnionym dzieciom usamodzielnić się i rozwijać zainteresowania. Szczególnie promuje ona edukację i rozwój intelektualny. Gwiazdy i ludzie show biznesu od zawsze wspierają tego typu aukcje, ale ta była wyjątkowa, ponieważ licytowano rzecz niezwykłą, scenariusz superprodukcji ,,Hercules’’ z autografami aktorów, a także zdjęcie samego Dwayn’a Johnsona i oryginalny obraz.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone