«powrótMP Speed Tasting - ludzie, degustacje, atrakcje

WSZYSTKO O KULINARIACH NA EVENTY!

Zarezerwuj czas na sprawdzenie najlepszych ofert cateringowych i eventowych.

23 marca 2022 | Let's GoCook & Szklarnia

MeetingPlanner.pl zaprasza planistów spotkań do udziału w nowej formule wydarzenia dla branży eventowej, które poświęcone jest wszelkim aspektom oprawy kulinarnej spotkań
oraz sposobom nadawania im smaku. W kompleksowy sposób będzie można poznać ofertę firm – nie tylko nawiązując relacje z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż, ale również próbując kulinarnych propozycji.

Podczas tego wydarzenia, nie tylko będziesz rozmawiać o ofercie, ale doświadczysz jej w praktyce. W spotkaniu udział wezmą m.in. szefowie kuchni, którzy zaprezentują swój styl i jakość usług. Do prezentacji meeting plannerom swojej oferty zaprosiliśmy catererów, firmy prowadzące degustacje i warsztaty kulinarne, dostawców napojów, alkoholi, baristów oraz inne podmioty, świadczące usługi na tym kluczowym z punktu widzenia agencji i klientów obszarze organizacji konferencji i eventów.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli w ciągu całego dnia doświadczyć oferty ponad dwudziestu oferentów. Przewidziane są różne formy prezentacji; od gotowania „ma żywo" w kuchni, przez degustacje, po rozmowy przy stolikach. Przewidujemy również spotkania z firmami oferującymi atrakcje piknikowe i aranżacji stołów.

FORMAT WYDARZENIA

MP Speed Tasting to formuła, która w jak największym stopniu ma odpowiadać na potrzeby event managerów poszukujących nowych dostawców i rozwiązań po kątem organizowanych przez siebie wydarzeń.

Dzięki pełnemu przekrojowi ofert cateringowych będzie możliwość poznania różnorodnych usług odpowiadających wszystkim potrzebom klientów.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji przedstawicieli agencji eventowych i marketingowych, biur podróży, korporacji, stowarzyszeń oraz inne osoby zawodowo zajmujące się organizacją eventów i konferencji.

Rejestracja na wydarzenie: https://speedtasting2022.syskonf.pl/rejestracja

źródło: MeetingPlanner.pl

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone