Transport

Uroczyste otwarcie salonu Lamborghini

Uroczyste otwarcie salonu Lamborghini

Na warszawskim Powiślu otwarty został pierwszy w Polsce salon Lamborghini. Imprezę poprowadził Marcin Prokop – prowadzący ,,Dzień Dobry TVN i ,,Automaniaka’’. Na otwarciu pojawił się sam prezes i dyrektor zarządzający Automobili Lamborghini S.A. - Stephan Winkelmann. Podczas konferencji prasowej przypomniał, jak bardzo prestiżowym producentem jest Lamborghini. W ciągu pierwszych 40 lat istnienia firmy (lata 1963-2003) bramy fabryki w Sant Agata Bolognese opuściło 10 tys. aut.

więcej

Premiera książki K. Hołowczyca "Jazda z Hołkiem. ABC dobrego kierowcy""

Premiera książki K. Hołowczyca "Jazda z Hołkiem. ABC dobrego kierowcy""

Na terenie autodromu Automobilklubu Polski odbyła się premiera książki Krzysztofa Hołowczyca "Jazda z Hołkiem. ABC dobrego kierowcy". Mistrz kierownicy, którego znakiem rozpoznawczym jest bezpieczeństwo, powiedział: „Mam nadzieję, że ta książka skłoni Was do refleksji nad swoim stylem jazdy i pomoże Wam stać się lepszymi kierowcami”. Autor książki opowiada o samochodach, zdradza wiele wskazówek, a także udziela bezcennych porad.

więcej

Style Night by Aygo

Style Night by Aygo

Dnia 11 grudnia 2015 r. w Warszawie odbył się finał konkursu „AYGO – znajdź swój styl”. „Myśląc o premierze nowego modelu TOYOTY AYGO w naturalny sposób skierowaliśmy się ku modzie, ponieważ ten samochód jak żaden inny otwiera przed właścicielem niesamowitą paletę możliwych kreacji. AYGO uwodzi zmiennością kolorów, pozwala się zmieniać, wyróżniać i eksperymentować” – powiedział Robert Mularczyk z Toyota Motor Poland.

więcej

Nowa eksluzywna marka Polski Bus Gold

Nowa eksluzywna marka Polski Bus Gold

W hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyła się konferencja firmy PolskiBus.com czyli najwyższej jakości przewoźnika autokarowego będącego liderem na polskim rynku. W jego cenowo korzystnej ofercie pasażerowie mogą znaleźć szybkie, komfortowe i bezpieczne połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Ogólnopolski przewoźnik wprowadza nową, ekskluzywną markę PolskiBusGold.com, która weszła do Polski.

więcej

Najnowocześniejszy samolot Emirates w Polsce

Najnowocześniejszy samolot Emirates w Polsce

Na Lotnisku Fryderyka Chopina odbyła się konferencja prasowa poświęcona wprowadzeniu Boeinga 777-300ER do obsługi codziennego połączenia na trasie Warszawa –Dubaj – Warszawa. Obecnie jest to największy i najnowocześniejszy samolot pasażerski wykonujący regularne loty z Polski. W ultranowoczesnym samolocie znajduje się osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz 310 komfortowych siedzeń w klasie ekonomicznej.

więcej

Operacja LOT na Discovery Channel

Operacja LOT na Discovery Channel

Grupa dziennikarzy i specjalnych gości została zaproszona na specjalną wyprawę za kulisy najciekawszej i najbardziej odlotowej produkcji Discovery Channel. Była to wspaniała okazja aby w wyjątkowym miejscu przekonać się czym jest pasja latania. Spotkanie odbyło się w hangarze dla samolotów LOT AMS przy ulicy 17 stycznia w Warszawie. Podczas konferencji zaprezentowano materiał pilotażowy filmu odcinkowego „Operacja LOT” oraz przedstawiono jego uczestników.

więcej

Uroczysta premiera Volvo S90 i V90

Uroczysta premiera Volvo S90 i V90

Nowe modele samochodów Volvo S90 i V90 zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce. Pokaz prasowy miał miejsce w Centrum Expo przy ulicy Prądzyńskiego. Uroczystą premierę poprowadził Maciej Kurzajewski, polski prezenter telewizyjny, dziennikarz sportowy TVP Sport i TVP1. Gościem specjalnym wieczoru był Sławek Uniatowski, który zadbał o artystyczną część wieczoru i rozbawił uczestników tego wydarzenia.

więcej

XII Edycja Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza"

XII Edycja Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza"

W hotelu Courtyard by Marriott Okęcie w Warszawie odbyła się XII edycja plebiscytu „Najlepsza linia lotnicza” organizowanego przez internetowy serwis o tematyce lotniczo-podróżniczej, Pasażer.com. Uroczystą galę poprowadził Radosław Brzózka, a przygrywał zespół Kukla Band. Nagrody wręczał Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu lotniczego oraz Artur Tomasik, przewodniczący Związku Regionalnych Portów Lotniczych.

więcej

Samochód Roku Playboya 2016

Samochód Roku Playboya 2016

Po raz kolejny na warszawskich salonach odbyła się najbardziej prestiżowa impreza motoryzacyjna. Magazyn Playboy wyłonił zwycięzcę plebiscytu Samochód Roku Playboya 2016. W 24. edycji plebiscytu jury w składzie: Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper i Rafał Jemielita, wybrało najpiękniejsze, najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe pojazdy. Najbardziej prestiżowy tytuł Samochodu Roku Playboya 2016 otrzymał Jaguar F-Pace.

więcej

Bombardier CS100 na warszawskim lotnisku im. F. Chopina

Bombardier CS100 na warszawskim lotnisku im. F. Chopina

Pod koniec sierpnia 2016 roku odbyło się oficjalne powitanie samolotu CS100 Swiss International Air Lines (SWISS). Samolot przybył na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Wydarzeniu towarzyszył tradycyjny salut wodny. Od tej pory Warszawa jest jedną z pierwszych europejskich stolic, do których CS100 lata z Zurychu. Jest to bardzo ważne połączenie pomiędzy Polską, a Szwajcarią, zarówno dla biznesmenów jak i turystów.

więcej

Inauguracyjny rejs z Pekinu do Warszawy linii Air China

Inauguracyjny rejs z Pekinu do Warszawy linii Air China

We wrześniu 2016 r. w godzinach rannych na Lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie wylądował samolot z inauguracyjnego rejsu z Pekinu do Warszawy obsługiwany przez linię Air China. Pierwszym rejsem przyleciało do stolicy Polski 193 pasażerów. Samolot A330 powitany został tradycyjnym salutem wodnym. Rejsy CA 737/8 będą wykonywane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i soboty.

więcej

Targi Fleet Market 2016 w Centrum EXPO XXI

Targi Fleet Market 2016 w Centrum EXPO XXI

W Centrum EXPO w Warszawie odbyło się najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne i biznesowe w Polsce. Targi Fleet Market to ponad 60 wystawców, 112 samochodów ekspozycyjnych oraz 18 premier motoryzacyjnych. Całe wydarzenie biznesowe skierowane było do przedsiębiorców oraz dużych międzynarodowych korporacji, oraz dla wszystkich tych, którzy szukali nowych samochodów do firmy. Targi motoryzacyjne odwiedziło ok. 7400 gości, a wśród nich ponad 80 akredytowanych dziennikarzy...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone