Transport

Samochód Roku Playboya 2018

Samochód Roku Playboya 2018

Samochód Roku Playboya 2018, jeden z najbardziej prestiżowych eventów w Warszawie odbył się w pofabrycznej hali przy ul. Mińskiej 65. Tym razem okazja była wyjątkowa ponieważ obchodzono 65-lecie magazynu Playboy na świecie. Uroczysta gala odbyła się tym razem w listopadzie, a nie tak jak zawsze w okresie letnim. Poprowadzili ją: Joanna Zientarska, Robert Ziębiński i Rafał Jemielita.

więcej

Uroczysty przejazd pociągu PKP InterCity TLK Malinowski

Uroczysty przejazd pociągu PKP InterCity TLK Malinowski

Dnia 15 czerwca 2018 r. odbył się uroczysty przejazd pociągu PKP Intercity TLK Malinowski, na trasie Warszawa-Kraków zorganizowany w ramach obchodów Roku Ernesta Malinowskiego. Pociąg relacji Warszawa Wschodnia – Kraków Główny został odprawiony przez Alberto Efraim Salas Barahona, Ambasadora Peru. W przejeździe wzięli udział goście, m.in. podróżniczka Elżbieta Dzikowska, przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i inni.

więcej

Qatar Airways świętują pięciolecie w Polsce

Qatar Airways świętują pięciolecie w Polsce

Dnia 6 grudnia 2017 r. w centrum konferencyjnym na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe z okazji 5-lecia Qatar Airways w Polsce. Dokładnie w grudniu 2012 r. uruchomiono połączenia lotnicze pomiędzy lotniskiem Chopina w Warszawie, a lotniskiem Hamad International w Doha, stolicy Kataru. Natomiast 1 lipca 2016 r. trasę pomiędzy Warszawą, a Doha zaczął obsługiwać większy samolot Airbus A330...

więcej

Uroczysta prezentacja modelu Rexton G4 marki SsangYong

Uroczysta prezentacja modelu Rexton G4 marki SsangYong

Dnia 07 listopada 2017 r. w Forcie Sokolnickiego w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja najnowszego modelu Rexton G4 koreańskiej marki SsangYong. Całe wydarzenie poprowadził Ryszard Rembiszewski. SsangYong oferuje kilka modeli, które w naszym kraju mają liczne grono ambasadorów: Joanna Kurowska jeździ crosoverem Tivoli, Ania Powierza modelem z dużym bagażnikiem XLV, a Iwona Guzowska swoje aktywne plany realizuje jeżdżąc modelem Korando.

więcej

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home miało miejsce w sobotę 28 października 2017 r. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele branży motoryzacyjnej, dziennikarze oraz inni goście. Jedną z atrakcji wydarzenia była premierowa prezentacja Volkswagena T-Roc. Wisienką na torcie była gwiazda wieczoru Monika Brodka, która wykonała swoje najbardziej znane utwory. Volkswagen Home to nowatorski concept store znanej marki motoryzacyjnej.

więcej

Anna Powierza kolejny sezon ambasadorką marki SsangYong

Anna Powierza kolejny sezon ambasadorką marki SsangYong

Aktywność zawodowa Anny Powierzy nie ogranicza się tylko do grania w serialu ,,Klan''. Do niewątpliwych sukcesów należy też zaliczyć fakt, że znana marka samochodowa SsangYong przedłużyła jej kontrakt na kolejny sezon. Wybór Anny na ambasadora nie jest przypadkowy, ponieważ samochód, którym aktorka jeździ jest dedykowany dla kobiet aktywnych, samodzielnych, z pasją. Doskonale wpisuje się w styl życia i codzienne, w tym jazdę konną.

więcej

Premiera nowego modelu Volvo XC40

Premiera nowego modelu Volvo XC40

Dnia 9 października 2017 r. w warszawskim Studio Tęcza odbyła się pierwsza polska premiera nowego modelu Volvo XC40. Wśród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Paulina Malinowska, Joanna Horodyńska, Odeta Moro, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Mariusz Czerkawski i inni. Nie zabrakło też dziennikarzy motoryzacyjnych, fotoreporterów i pozostałych przedstawicieli mediów.

więcej

Joanna Kurowska ambasadorką marki SsangYong

Joanna Kurowska ambasadorką marki SsangYong

SsangYong TIVOLI, to samochód którym już od ponad roku jeździ znana aktorka Joanna Kurowska. Aktorka wybrała ten model ze względu na jego miejski, a równocześnie sportowy charakter. Bogate wyposażenie, zapewnia jej komfort codziennej jazdy, a elegancka linia tego modelu sprawia, że aktorka może śmiało nim podjechać nawet na największe gale, które towarzyszą jej w życiu.

więcej

Samochód Roku Playboya 2017

Samochód Roku Playboya 2017

 W ogrodzie restauracji Endorfina odbyła się najbardziej oczekiwana gala na warszawskich salonach - Samochód Roku Playboya 2017. Tegoroczna gala Samochód Roku Playboya 2017 to także podwójna okazja do świętowania, bowiem w tym roku Playboy (wyd. polskie) obchodzi 25-lecie. W związku z tym dodatkowo wyróżniono Samochód Playboya 25-lecia. Podczas eventu zaprezentowano najlepsze samochody, wykwintną kuchnię Roberta Sowy, a także dwa pokazy mody.

więcej

Gwiazdy na prezentacji samochodu Ssang Yong Tivoli

Gwiazdy na prezentacji samochodu Ssang Yong Tivoli

W salonie samochodowym Ssang Yong odbyło się spotkanie "Women about Cars", którego celem była prezentacja modelu Tivoli, najlepszego samochodu rodzinnego 2016 roku. Wśród uczestników wydarzenia nie zabrakło Joanny Kurowskiej i Anny Powierzy, ambasadorek marki Ssang Yong. Najnowsze modele samochodów podziwiali także: Piotr Zelt, Magda Femme, Monika Jarosińska, Anna Samusionek, Monika Mrozowska, Agnieszka Kałuża, Aleksandra Kostka i inni.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone