Transport

Qatar Airways wita milionowego pasażera na lotnisku w Warszawie

Qatar Airways wita milionowego pasażera na lotnisku w Warszawie

W miniony piątek, wielokrotnie nagradzana linia lotnicza Qatar Airways wraz z Lotniskiem Chopina świętowała przewóz milionowego pasażera na trasie Warszawa – Doha. Na honorowego pasażera czekała na lotnisku nagroda niespodzianka. Pani Joanna Koczan podróżująca 10 stycznia 2020 r. z Warszawy na Malediwy przez Dohę została uroczyście powitana na lotnisku przez reprezentatów linii lotniczej.

więcej

Pierwszy samolot w barwach Buzz już w Polsce

Pierwszy samolot w barwach Buzz już w Polsce

Pierwszy samolot B737 8200 „Gamechanger" w barwach Buzz wylądował na lotnisku Warszawa/Modlin. W spotkaniu udział wzieli: Michał Kaczmarzyk, Prezes Buzz – linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair, Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanair DAC oraz Leszek Chorzewski, Prezes Lotniska Warszawa/Modlin.

więcej

Elektryczny samolot wylądował w Warszawie

Elektryczny samolot wylądował w Warszawie

Dnia 12-06-2019 r. na lotnisku Warszawa-Babice wylądował pierwszy w Polsce dwuosobowy elektryczny samolot pasażerski. Wystartował dnia 08-06-2019 r. z Wrocławia i przez Górny Śląsk oraz Częstochowę przyleciał do Warszawy. Ponieważ pogoda dopisywała postanowiono przedłużyć lot, w związku z czym maszyna wylądowała w Gdańsku nad morzem. Tego samego dnia w Warszawie odbył się breefing prasowy poświęcony wydarzeniu.

więcej

Prezentacja nowych pojazdów ratowniczych LSP

Prezentacja nowych pojazdów ratowniczych LSP

Wydarzenie "Safety First" odbyło się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w bazie na terenie strażnicy Lotniskowej Straży Pożarnej. Celem spotkania było uroczyste włączenie nowych pojazdów ratowniczych do działu bojowego LSP. Podczas części oficjalnej swoje przemówienia wygłosili: Mariusz Szpikowski, Dyrektor lotniska im. Fryderyka Chopina oraz Piotr Sitnicki, komendant Lotniskowej Straży Pożarnej.

więcej

Samochód Roku Playboya 2018

Samochód Roku Playboya 2018

Samochód Roku Playboya 2018, jeden z najbardziej prestiżowych eventów w Warszawie odbył się w pofabrycznej hali przy ul. Mińskiej 65. Tym razem okazja była wyjątkowa ponieważ obchodzono 65-lecie magazynu Playboy na świecie. Uroczysta gala odbyła się tym razem w listopadzie, a nie tak jak zawsze w okresie letnim. Poprowadzili ją: Joanna Zientarska, Robert Ziębiński i Rafał Jemielita.

więcej

Uroczysty przejazd pociągu PKP InterCity TLK Malinowski

Uroczysty przejazd pociągu PKP InterCity TLK Malinowski

Dnia 15 czerwca 2018 r. odbył się uroczysty przejazd pociągu PKP Intercity TLK Malinowski, na trasie Warszawa-Kraków zorganizowany w ramach obchodów Roku Ernesta Malinowskiego. Pociąg relacji Warszawa Wschodnia – Kraków Główny został odprawiony przez Alberto Efraim Salas Barahona, Ambasadora Peru. W przejeździe wzięli udział goście, m.in. podróżniczka Elżbieta Dzikowska, przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i inni.

więcej

Joanna Kurowska ambasadorką marki SsangYong

Joanna Kurowska ambasadorką marki SsangYong

SsangYong TIVOLI, to samochód którym już od ponad roku jeździ znana aktorka Joanna Kurowska. Aktorka wybrała ten model ze względu na jego miejski, a równocześnie sportowy charakter. Bogate wyposażenie, zapewnia jej komfort codziennej jazdy, a elegancka linia tego modelu sprawia, że aktorka może śmiało nim podjechać nawet na największe gale, które towarzyszą jej w życiu.

więcej

Premiera nowego modelu Volvo XC40

Premiera nowego modelu Volvo XC40

Dnia 9 października 2017 r. w warszawskim Studio Tęcza odbyła się pierwsza polska premiera nowego modelu Volvo XC40. Wśród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Paulina Malinowska, Joanna Horodyńska, Odeta Moro, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Mariusz Czerkawski i inni. Nie zabrakło też dziennikarzy motoryzacyjnych, fotoreporterów i pozostałych przedstawicieli mediów.

więcej

Premiera prasowa Alfa Romeo Stelvio

Premiera prasowa Alfa Romeo Stelvio

Premiera prasowa pierwszego SUV-a Alfa Romeo odbyła się w hotelu Sound Garden w Warszawie. Prezentację nowego samochodu poprzedził występ taneczny z choreografią inspirowaną Dance Serpentine, której prekursorką była Loui Foller tworząca na początku XX wieku. Występ artystyczny został zilustrowany i zsynchronizowany z animacją graficzną. Na zakończenie urocza tancerka zatańczyła przy nowym modelu Alfa Romeo.

więcej

Anna Powierza kolejny sezon ambasadorką marki SsangYong

Anna Powierza kolejny sezon ambasadorką marki SsangYong

Aktywność zawodowa Anny Powierzy nie ogranicza się tylko do grania w serialu ,,Klan''. Do niewątpliwych sukcesów należy też zaliczyć fakt, że znana marka samochodowa SsangYong przedłużyła jej kontrakt na kolejny sezon. Wybór Anny na ambasadora nie jest przypadkowy, ponieważ samochód, którym aktorka jeździ jest dedykowany dla kobiet aktywnych, samodzielnych, z pasją. Doskonale wpisuje się w styl życia i codzienne, w tym jazdę konną.

więcej

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home miało miejsce w sobotę 28 października 2017 r. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele branży motoryzacyjnej, dziennikarze oraz inni goście. Jedną z atrakcji wydarzenia była premierowa prezentacja Volkswagena T-Roc. Wisienką na torcie była gwiazda wieczoru Monika Brodka, która wykonała swoje najbardziej znane utwory. Volkswagen Home to nowatorski concept store znanej marki motoryzacyjnej.

więcej

Uroczysta prezentacja modelu Rexton G4 marki SsangYong

Uroczysta prezentacja modelu Rexton G4 marki SsangYong

Dnia 07 listopada 2017 r. w Forcie Sokolnickiego w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja najnowszego modelu Rexton G4 koreańskiej marki SsangYong. Całe wydarzenie poprowadził Ryszard Rembiszewski. SsangYong oferuje kilka modeli, które w naszym kraju mają liczne grono ambasadorów: Joanna Kurowska jeździ crosoverem Tivoli, Ania Powierza modelem z dużym bagażnikiem XLV, a Iwona Guzowska swoje aktywne plany realizuje jeżdżąc modelem Korando.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone