Kulinaria

World Food Poland 2022

World Food Poland 2022

Największe targi w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone sektorowi spożywczemu World Food Poland odbyły się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w Warszawie. Oprócz konferencji oraz debat, które poruszyły bieżące problemy sektora FMCG, WorldFood Poland to przede wszystkim stoiska targowe wielu firm. Podczas tegorocznej edycji odwiedzający mogli zobaczyć ponad 250 stoisk wystawców z całego świata...

więcej

Złoty Medal Targów World Food Poland 2022

Złoty Medal Targów World Food Poland 2022

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się konkurs o Złoty Medal Targów World Food Poland, w którym Jury testowało, aż 153 produkty. W 2022 r. w gronie Jury gościliśmy decydentów z sieci handlowych, eksperta z Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW oraz Prezesa Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni Jarosława Uścińskiego. Złote Medale otrzymało 10 produktów w różnych kategoriach...

więcej

Oddziały kuchenne Dimy Borysova

Oddziały kuchenne Dimy Borysova

Ukraiński milioner, właściciel ponad 80 restauracji, Dmytro Borysov od pierwszego dnia wojny z Rosją ruszył na front. A front to szczególny, bo gastronomiczny. Jego kuchenne oddziały zamiast hełmów noszą kitle, fartuchy, a zamiast karabinów, trzymają w rękach ... chochle. Teraz w Kijowie gotują, pakują i wydają ponad 3 tys. smacznych i ciepłych posiłków dziennie. Oto, co opowiedział nam o frontowym życiu kucharzy.

więcej

Jakub Kuroń: - Uwielbiam polskie mięso.

Jakub Kuroń: - Uwielbiam polskie mięso.

Jakub Kuroń i jego młodsza siostra Gaja od pewnego czasu promują polskie mięso. Gotować wspólnie z tą dwójką to niezwykła przyjemność. Przy okazji „przepytałem" pana Jakuba o to, gdzie kupować dobre mięso i drób, no i co z nich gotuje się w rodzinie Kuroniów.

więcej

Targi Produktów Spożywczych E.Leclerc

Targi Produktów Spożywczych E.Leclerc

Targi Produktów Spożywczych E.Leclerc odbyły się w dniach 6-7 września 2022 r. w hali Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Była to kolejna odsłona tego wydarzenia, w której swój asortyment zaprezentowało wielu wystawców z całej Polski. Targi dedykowane są przede wszystkim dla prezesów i dyrektorów, wszystkich sklepów marki E.Leclerc na terenie Polski, a także kupcom.

więcej

Domówka u Kuroniów - kolejna odsłona kampanii „Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje".

Domówka u Kuroniów - kolejna odsłona kampanii „Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje".

Związek Polskie Mięso zorganizował kolejną odsłonę kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje". Jej tegoroczne hasło brzmi: „Pewne jest jedno. Polskie mięso. Zawsze w dobrym towarzystwie". Celem akcji jest propagowanie aktualnej wiedzy o polskim drobiu i polskiej wieprzowinie oraz obalanie mitów z nimi związanych. W ramach kampanii zorganizowano kameralne oraz inspirujące spotkanie – Domówkę u Kuroniów.

więcej

MP Speed Tasting - ludzie, degustacje, atrakcje

MP Speed Tasting - ludzie, degustacje, atrakcje

MeetingPlanner.pl zaprasza planistów spotkań do udziału w nowej formule wydarzenia dla branży eventowej, które poświęcone jest wszelkim aspektom oprawy kulinarnej spotkań oraz sposobom nadawania im smaku. W kompleksowy sposób będzie można poznać ofertę firm – nie tylko nawiązując relacje z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż, ale również próbując kulinarnych propozycji.

więcej

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów 2022

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów 2022

Dnia 12 października 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie odbyła się kolejna edycja wydarzenia Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów. W tym roku nazwa została wzbogacona o ostatni wyraz, podkreślający że uczestnikami wydarzenia są również właściciele restauracji. Tegoroczna edycja poświęcona była przede wszystkim kuchni roślinnej, a także nowym trendom w branży oraz zmieniającym się warunkom funkcjonowania gastronomii.

więcej

20 lat Segafredo w Polsce

20 lat Segafredo w Polsce

Dzień 29 września 2022 r. był nie tylko Dniem Kawy, ale również okazją do uczczenia dwudziestych urodzin Segarfredo Zanetti Poland. Z tej okazji w showroomie firmy w Warszawie odbył się wyjątkowy event. Jedną z atrakcji była premiera filmu "20 lat Segafredo w Polsce", pokazy baristyczne, a także quizy kawowe z nagrodami. Z okazji urodzin przygotowano także wyśmienity tort, kawowe koktajle, a goście mogli degustować różne rodzaje kaw.

więcej

Największe od 25 lat zmiany marki Milka

Największe od 25 lat zmiany marki Milka

Dnia 8 września 2022 r. odbyła się wyjątkowa impreza z okazji największych od 25 lat zmian marki Milka. Najważniejsze z nich to: zmiana składu czekolad, które mają jeszcze więcej kakao; nowy owalny kształt kostek oraz unowocześnione opakowania. Zaproszeni goście mieli okazję skosztować produkty Milka, które zapewne osłodziły ten dzień i wprawiły wszystkich w rozkoszny nastrój.

więcej

Uroczyste otwarcie Baru Setki Powodów

Uroczyste otwarcie Baru Setki Powodów

Reni Jusis, Beata Orbik i Gniewomir Tomczyk z projektem House Band to lista artystów, którzy zagrali na otwarciu nowego baru „Setki Powodów" w warszawskim Koneserze. Mocny akcent na otwarcie 16 września 2022 r. to zapowiedź programu tygodnia w Setkach Powodów. Każdy czwartek to koncert zespołu Gniewomir Tomczyk Band i jego gości specjalnych, każda sobota to muzyka na żywo na scenie baru.

więcej

Warsztaty kulinarne w ramach kampanii Moc Polskich Warzyw

Warsztaty kulinarne w ramach kampanii Moc Polskich Warzyw

W studiu kulinarnym w Warszawie odbyło się spotkanie połączone z warsztatami kulinarnymi w ramach kampanii „Moc Polskich Warzyw". Wśród zaproszonych gości byli dziennikarze, blogerzy, eksperci oraz producenci polskich warzyw, aby wspólnie pogłębiać wiedzę i nabywać nowe umiejętności oraz zachęcać konsumentów do zwiększenia udziału warzyw w codziennej diecie.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone