MODA

Wielkie otwarcie Promenady

Wielkie otwarcie Promenady

Nowoczesność, elegancja i przyjemna atmosfera – takimi słowami można opisać otwarte zupełnie na nowo centrum handlowe w samym sercu warszawskiej Pragi Południe, które przyciąga sklepy w najnowszych konceptach. Mowa tu o Promenadzie, która po zakończeniu drugiego etapu modernizacji może śmiało i zuchwale poszerzać swój catchment dzięki dogodnej lokalizacji i starannie dobranej ofercie handlowo-usługowej.

więcej

Premiera kolekcji Sabriny Pilewicz

Premiera kolekcji Sabriny Pilewicz

W warszawskim KinoGram, Fabryka Norblina odbyła się premiera kolekcji #GothamCity połączona z pokazem najnowszego filmu "Batman". To pierwsza kolaboracja projektantki Sabriny Pilewicz z DC i Warner Bros, której efektem jest limitowana seria torebek i akcesoriów skórzanych. Spotkanie uświetnił pokaz najnowszego filmu "Batman" z Robertem Pattisonem i Zoe Kravitz w rolach głównych.

więcej

POKAZ KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 PAPROCKI & BRZOZOWSKI

POKAZ KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 PAPROCKI & BRZOZOWSKI

W Arkadach Kubickiego w Warszawie odbył się pokaz mody kolekcji wiosna-lato 2016 duetu Paprocki & Brzozowski. W sumie podczas pokazu projektanci zaprezentowali 60 sylwetek, w tym 30 całkiem nowych looków. Nowa kolekcja to współczesne eksperymenty z estetyką renesansu. Wiosna i lato 2016 według projektantów to pastelowe kolory, połysk i zróżnicowane faktury.

więcej

POKAZ BIELIZNY BRITNEY SPEARS

POKAZ BIELIZNY BRITNEY SPEARS

Britney Spears, światowej sławy piosenkarka i ikona muzyki pop, na zaproszenie marki Gatta odwiedziła Polskę. Gwiazda, pojawiła w Złotych Tarasach, gdzie odbyła się oficjalna premiera jej pierwszej, autorskiej kolekcji bielizny nocnej. Piosenkarka wzięła także udział w oficjalnym otwarciu nowego salonu Gatta, w którym można kupić jej najnowszą kolekcję. Wydarzenie rozpoczął pokaz bielizny zaprojektowanej przez piosenkarkę.

więcej

PIERWSZY W POLSCE POKAZ MODY MARKI PIERRE BALMAIN

PIERWSZY W POLSCE POKAZ MODY MARKI PIERRE BALMAIN

Jeden z najbardziej prestiżowych pokazów mody odbył się w warszawskim budynku Ufficio Primo. Pierwszy raz na wybiegu w Polsce przedstawiono kolekcję Pierre Balmain, cenionej na całym świecie marki modowej. Na wybiegu zaprezentowano wyjątkową kolekcję na sezon jesień-zima 2013/2014 inspirowaną m.in. klimatem dekadenckich hoteli Nicei i Riwiery Francuskiej. Modelki pokazały się w kreacjach inspirowanych latami 50 i 60.

więcej

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014

W warszawskim budynku Uffico Primo przy ul. Wspólnej 62 odbył się pokaz premierowy zimowej kolekcji olimpijskiej Soczi 2014. Zaprezentowano kolekcję damską i męską. Kolekcję zaprojektowała Ranita Sobańska, która jest główną projektantką firmy 4F. Autorka kolekcji wykazała się dużą znajomością trenów mody, wyczuciem kolorów i pomysłowością.

więcej

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

W warszawskim Soho Factory odbył się pokaz duetu Paprocki & Brzozowski na sezon wiosna-lato 2015. Poprzednia kolekcja projektantów nosiła nazwę ,,Glare’’, a w nadchodzącym sezonie królował będzie ,,Sex’’. Kolekcja o tej intrygującej nazwie to propozycja dla odważnych i świadomych swoich atutów kobiet. ,,Sex’’ to również wariacje na temat koronki, ażurowej plecionki od zawsze lubianej przez wszystkie kobiety. 

więcej

POKAZ LA MANIA, KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2015

POKAZ LA MANIA, KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2015

Marka „La Mania”, którą kieruje Joanna Przetakiewicz zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na wiosnę-lato 2015. Pokaz odbył się w warszawskim Soho Faktory, które tego wieczoru zamieniło się w prestiżowy biały salon. Modelki chodziły po białym wybiegu, a goście oglądali je siedząc na białych pufach poustawianych na trybunach. W czasie pokazu dominowały seksowne, eleganckie i kobiece sukienki – znak rozpoznawczy marki La Mania.

więcej

PRESS DAY MARKI PANACHE

PRESS DAY MARKI PANACHE

W klubie 35 MM w Złotych Tarasach odbył się Press Day, przedstawiający produkty marki Panache na sezon wiosna–lato 2015. Projektanci marki Panache motyw przewodni swojej wiosenno–letniej kolekcji w roku 2015 nazwali ,,Odrobina Nostalgii’’, a ich głównymi inspiracjami były zapomniane ikony piękna, jak np. Katharine Hepburn, która preferowała klasyczny, ponadczasowy styl.

więcej

POKAZ KOLEKCJI TOMAOTOMO #DESIRE

POKAZ KOLEKCJI TOMAOTOMO #DESIRE

Wyjątkowe i oryginalne połączenie prostoty z bogactwem – tak w skrócie można opisać najnowszą kolekcję Tomasza Olejniczaka, twórcy marki TOMAOTOMO, którą 21 kwietnia w Warszawie zaprezentował projektant na swoim trzecim pokazie mody. Zaprezentowana kolekcja o nazwie "Desire" to – jak powiedział Olejniczak – jest prosta w formie, a jednocześnie błyszcząca, bogata, świecąca.

więcej

MERCEDES BENZ FASHION WEEKEND

MERCEDES BENZ FASHION WEEKEND

Mercedes-Benz obecnie wspiera 50 wydarzeń modowych w ponad 30 krajach. W tym roku przyszedł czas na Warszawę i tak oto od 15 do 17 maja w Soho Factory odbędą się liczne pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, wśród których zaprezentowane będą kolekcje m.in.: Dawida Wolińskiego i Łukasza Jemioła. Gościem specjalnym będzie top modelka Dree Hemingway, praprawnuczka słynnego pisarza.

więcej

KONFERENCJA PANACHE W TEATRZE SABAT

KONFERENCJA PANACHE W TEATRZE SABAT

Zmieniając statystykę mówiącą o tym, że 75% młodych kobiet nie ma na kim się wzorować, marka Panache rozpoczęła globalną kampanię ,,MODELLED BY ROLE MODELS - nowy wymiar piękna'', w której przedstawia sześć kobiecych sylwetek, które podziwiać będziemy nie za ich wizerunek zewnętrzny, lecz za indywidualne zalety, osiągnięcia i działania na rzecz społeczeństwa.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone