MODA

Pokaz bielizny Marilyn Poupee

Pokaz bielizny Marilyn Poupee

Trudno wyobrazić sobie galę Samochód Roku Playboya 2018 bez pokazu mody z udziałem pięknych i sexownych modelek. Tak było i tym razem. Niezapomnianych wrażeń podczas wieczoru dostarczył pokaz bielizny Marilyn Poupe. Szczupłe, zgrabne, długonogie modelki, zrobiły na mężczyznach ogromne wrażenie...

więcej

Konferencja projektu "Jerzy Antkowiak. Moda Polska"

Konferencja projektu "Jerzy Antkowiak. Moda Polska"

W dniu 12.09.2018 w showroomie Reserved, odbyła się konferencja prasowa wyjątkowego projektu „Jerzy Antkowiak. Moda Polska". W wydarzeniu udział wzięli między innymi: Jerzy Antkowiak - projektant, Tomasz Ossoliński – producent Filmu i kurator wystawy, Anna Więckowska - reżyser filmu i inni. Wsród zaproszonych gości były także modelki i model Mody Polskiej z lat 70., 80. i 90.

więcej

Pokaz kolekcji wiosna-lato 2018 firmy Deichmann

Pokaz kolekcji wiosna-lato 2018 firmy Deichmann

Dnia 16 stycznia 2018 r. w Centrum Ikea dla firm odbyła się prezentacja kolekcji marki Deichmann na sezon wiosna-lato 2018. W najnowszej kolekcji znalazły się między innymi: buty wybrane przez Margaret, buty sportowe, szpilki, klapki, sandałki i wiele innych. Nową kolekcję podziwiali między innymi: Katarzyna Cichopek, Klaudia Halejcio, Paulina Krupińska, Milena Rostkowska-Galant, Aleksandra Nowak, Eliza Gwiazda, Karolina Pisarek i inni.

więcej

Prezentacja kolekcji Orsay Spring 2018

Prezentacja kolekcji Orsay Spring 2018

Prezentacja marki Orsay ze stylistami, blogerami i redaktorami modowymi odbyła się w słynnym Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. Oprócz wiosennej kolekcji zaprezentowana została także praca artystki Kasi Kmity pt. ,,Modelka'', wykonana specjalnie na tę okazję i inspirowana aktualną kampanią marki. W swojej najnowszej kolekcji marka Orsay postawiła na kobiecość, żywe kolory i kwiatowe motywy. Wiosną najlepiej sprawdzają się kolorowe radosne wzory i satynowe lejące się tkaniny.

więcej

Magia Futra, Dorota Goldpoint, kolekcja jesień-zima 2017/2018

Magia Futra, Dorota Goldpoint, kolekcja jesień-zima 2017/2018

Pokaz kolekcji jesień-zima 2017/2018 Doroty Goldpoint zatytułowany „Magia Futra" odbył się 30 października 2017 roku w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia był Marcin Muszyński, który zaprezentował pokaz iluzji na krótko przed samym pokazem. Chwilę po tym modelki zaprezentowały cztery odsłony: kolekcję biznesową dzienną i koktajlową, suknie wieczorowe oraz okrycia wierzchnie, w których projektantka postawiła na lekkość, zwiewność i przezroczystość.

więcej

Premiera książki A. Męczyńskiej "Figura jak z ekranu"

Premiera książki A. Męczyńskiej "Figura jak z ekranu"

Spotkanie towarzyszące premierze książki "Figura jak z ekranu" Anny Męczyńskiej odbyło się w Między Nami Cafe w Warszawie. Osobą prowadzącą był Mateusz Hładki, dziennikarz telewizyjny i radiowy. Wśród zaproszonych osób nie zabrakło znakomitych gości takich jak: Ilona Felicjańska, Bogna Sworowska, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Izabela Kuna, Ryszard Rembiszewski, Łukasz Jemioł i inni. Nie zabrakło też dziennikarzy i fotoreporterów.

więcej

Elle Style Awards 2017

Elle Style Awards 2017

Na warszawskim Żoliborzu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Elle Style Awards 2017, najbardziej prestiżowych nagród w świecie mody. Galę poprowadził Oliwier Janiak, dziennikarz, prezenter telewizyjny i konferansjer. Na początku wieczoru wystąpiła Mela Koteluk, polska wokalistka wykonująca muzykę z pogranicza rocka i popu. Podczas uroczystej gali wręczono statuetki dla osób, które mają talent, osobowość i niesamowite wyczucie stylu.

więcej

Prezentacja kolekcji jesień-zima 2017/2018 marki Triumph

Prezentacja kolekcji jesień-zima 2017/2018 marki Triumph

W warszawskim biurowcu Złota 44, na 50 piętrze, goście mieli okazję podziwiać nową kolekcję jesień-zima 2017/2018 marki Triumph. Jedną z atrakcji była prezentacja historycznych modeli bielizny Triumph - od 1886 roku, kiedy to firma ręcznie szyła gorsety, poprzez "Złote Lata Dwudzieste", gdzie dominowały luźne "kombinezony" - rodzaj kombinacji majtek i kamizelek, skończywszy na modelach najnowszych.

więcej

20 lecie Orsay Polska

20 lecie Orsay Polska

Z okazji 20 urodzin firmy Orsay w Polsce zostały zaproszone do Klubu Młodych Kobiet dwie wyjątkowe osoby: Jessica Mercedes i Anna Starmach. Konferencja prasowa przedstawiającą ambasadorki Orsay odbyła się w warszawskim Studio Bank, a poprowadził ją Piotr Wojtasik. Ten wyjątkowy jubileusz, to okazja, aby podkreślić najważniejszą wartość marki, jaką jest kobiecość. Modna kobieta zwraca uwagę nie tylko na swój wygląd zewnętrzny, ale dba o siebie także od wewnątrz.

więcej

Prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura

Prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura

W warszawskiej restauracji Nowina odbyła się prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura. Mimo słonecznej pogody i okresie wakacyjnym na evencie pojawiło się kilka znanych osób, które postanowiły spędzić „lato w mieście". Wśród zaproszonych gwiazd była Aneta Kręglicka, ambasadorka marki oraz projektantka swojej specjalnej linii. Oprócz niej na spotkaniu pojawiła się też: Edyta Herbuś, Paulina Sykut, Katarzyna Warnke i Dorota Michałowska.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone