MODA

Premiera kolekcji Sabriny Pilewicz

Premiera kolekcji Sabriny Pilewicz

W warszawskim KinoGram, Fabryka Norblina odbyła się premiera kolekcji #GothamCity połączona z pokazem najnowszego filmu "Batman". To pierwsza kolaboracja projektantki Sabriny Pilewicz z DC i Warner Bros, której efektem jest limitowana seria torebek i akcesoriów skórzanych. Spotkanie uświetnił pokaz najnowszego filmu "Batman" z Robertem Pattisonem i Zoe Kravitz w rolach głównych.

więcej

Elle Style Awards 2022

Elle Style Awards 2022

Dnia 5 kwietnia 2022 r. już po raz ósmy zostały wręczone statuetki ELLE STYLE AWARDS. To międzynarodowa nagroda, którą ELLE przyznaje na całym świecie najlepszym projektantom, modelkom, fotografom. W tym roku zwycięzcy konkursu, osobowości świata mody i kultury, goście i partnerzy Burda International Polska - wydawcy magazynu ELLE, spotkali się podczas uroczystej gali na Trybunie Honorowej Warszawskiego Toru Wyścigów Konnych.

więcej

Spotkania na szczycie w Klifie

Spotkania na szczycie w Klifie

K2 Spotkania na szczycie to kolejny ukłon Domu Mody Klif i Galerii Klif w stronę klientów. Marka pokazuje, że ważne są dla niej relacje z lokalną społecznością, działania powodujące jego integrację oraz działania edukacyjne (równolegle w obu galeriach prowadzone są działania w ramach akcji Nie bądź plastik!, które mają na celu edukowanie klientów w temacie nadmiernego zużycia plastiku...

więcej

Klif Fashion Night 2021

Klif Fashion Night 2021

Dom Mody KLIF zrealizował kolejny modowy projekt o wdzięcznej nazwie #POKOCHAJMODĘ, którego celem była promocja jesienno-zimowej kolekcji marek premium. Zwieńczeniem projektu było uroczyste wydarzenie Klif Fashion Night 2021, które odbyło się 30 września 2021 r. w Warszawie. Podczas eventu, klienci wzieli udział w pokazie mody oraz obejrzeli relacje i sesje prosto z Mediolanu – modowej stolicy świata.

więcej

10-lecie Mokobelle

10-lecie Mokobelle

Marka biżuteryjna Mokobelle z okazji swoich dziesiątych urodzin przygotowała jubileuszową kolekcję biżuterii oraz urodzinowy event w nowoczesnych wnętrzach Elektrowni Powiśle. Popularną markę stworzyły w 2010 roku Marta Skłodowska i Magdalena Augustyniak. ,,W jubileuszowej kolekcji nie zabraknie flagowych produktów popularnych wśród naszych klientek, w tym słynnych mokobellek, rozetek w dwóch wersjach: ażurowej i w wersji z czerwoną nitką.

więcej

30-lecie Deni Cler i pokaz kolekcji La Vita e Bella

30-lecie Deni Cler i pokaz kolekcji La Vita e Bella

W restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich odbył się premierowy pokaz najnowszej kolekcji mody Deni Cler na jesień/zimę 2021/2022. Najnowsza kolekcja Deni Cler na sezon jesień/zima została zatytułowana "La vita e bella'', czyli "Życie jest piękne''. To również ważna kolekcja w kontekście podwójnego jubileuszu, jaki marka obchodzi w tym roku z okazji 50-lecia stworzenia brandu i 30-lecia funkcjonowania na rynku polskim.

więcej

Spotkanie z MMC w hotelu Nosalowy Dwór

Spotkanie z MMC w hotelu Nosalowy Dwór

W Nosalowym Dworze w Zakopanem odbyło się spotkanie z marką MMC tworzoną przez Ilonę Majer i Rafała Michalaka. Projektanci zaprezentowali tam stworzone przez siebie puchowe kurtki. Markę MMC cechuje własny, charakterystyczny styl oraz minimalizm. Projektanci również i tym razem sięgnęli po obszerne, oversize'owe formy. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć także gwiazd, w kurtce MMC chętnie chodziła Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Lara Gessler oraz Piotr Szeląg.

więcej

POKAZ KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 PAPROCKI & BRZOZOWSKI

POKAZ KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 PAPROCKI & BRZOZOWSKI

W Arkadach Kubickiego w Warszawie odbył się pokaz mody kolekcji wiosna-lato 2016 duetu Paprocki & Brzozowski. W sumie podczas pokazu projektanci zaprezentowali 60 sylwetek, w tym 30 całkiem nowych looków. Nowa kolekcja to współczesne eksperymenty z estetyką renesansu. Wiosna i lato 2016 według projektantów to pastelowe kolory, połysk i zróżnicowane faktury.

więcej

POKAZ BIELIZNY BRITNEY SPEARS

POKAZ BIELIZNY BRITNEY SPEARS

Britney Spears, światowej sławy piosenkarka i ikona muzyki pop, na zaproszenie marki Gatta odwiedziła Polskę. Gwiazda, pojawiła w Złotych Tarasach, gdzie odbyła się oficjalna premiera jej pierwszej, autorskiej kolekcji bielizny nocnej. Piosenkarka wzięła także udział w oficjalnym otwarciu nowego salonu Gatta, w którym można kupić jej najnowszą kolekcję. Wydarzenie rozpoczął pokaz bielizny zaprojektowanej przez piosenkarkę.

więcej

PIERWSZY W POLSCE POKAZ MODY MARKI PIERRE BALMAIN

PIERWSZY W POLSCE POKAZ MODY MARKI PIERRE BALMAIN

Jeden z najbardziej prestiżowych pokazów mody odbył się w warszawskim budynku Ufficio Primo. Pierwszy raz na wybiegu w Polsce przedstawiono kolekcję Pierre Balmain, cenionej na całym świecie marki modowej. Na wybiegu zaprezentowano wyjątkową kolekcję na sezon jesień-zima 2013/2014 inspirowaną m.in. klimatem dekadenckich hoteli Nicei i Riwiery Francuskiej. Modelki pokazały się w kreacjach inspirowanych latami 50 i 60.

więcej

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014

W warszawskim budynku Uffico Primo przy ul. Wspólnej 62 odbył się pokaz premierowy zimowej kolekcji olimpijskiej Soczi 2014. Zaprezentowano kolekcję damską i męską. Kolekcję zaprojektowała Ranita Sobańska, która jest główną projektantką firmy 4F. Autorka kolekcji wykazała się dużą znajomością trenów mody, wyczuciem kolorów i pomysłowością.

więcej

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

W warszawskim Soho Factory odbył się pokaz duetu Paprocki & Brzozowski na sezon wiosna-lato 2015. Poprzednia kolekcja projektantów nosiła nazwę ,,Glare’’, a w nadchodzącym sezonie królował będzie ,,Sex’’. Kolekcja o tej intrygującej nazwie to propozycja dla odważnych i świadomych swoich atutów kobiet. ,,Sex’’ to również wariacje na temat koronki, ażurowej plecionki od zawsze lubianej przez wszystkie kobiety. 

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone