«powrótTargi Produktów Spożywczych E.Leclerc

Targi Produktów Spożywczych E.Leclerc odbyły się w dniach 6-7 września 2022 r. w hali Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Była to kolejna odsłona tego wydarzenia, w której swój asortyment zaprezentowało wielu wystawców z całej Polski.

Targi Produktów Spożywczych dedykowane są przede wszystkim dla prezesów i dyrektorów, wszystkich sklepów marki E.Leclerc na terenie Polski, a także kupcom. Osoby zarządzające sklepami mają idealną okazję do zapoznania się z ofertą lokalnych dostawców z różnych obszarów Polski, a także nawiązania relacji biznesowych. Przez dwa dni wystawcy mieli okazję do prezentacji swoich wyrobów, a także do poznania i degustacji produktów pozostałych producentów.

Zobacz także: Rośnie udział marek własnych w rynku FMCG

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wystąpienia eksperckie i prezentacje we współpracy z agencją badawczą Nielsen. Wśród zagadnień znalazły się takie tematy jak: najnowsze trendy konsumenckie oraz udział marek własnych na rynku FMCG. Pozostałe tematy, które zostały poruszone podczas prezentacji, to m.in. zdrowa żywność, świadomość konsumencka oraz wzrost zainteresowania produktami lokalnych producentów.

Podczas konferencji swoje przemówienia wygłosili przedstawiciele E.Leclerc, czyli Jacek Stachonia – Dyrektor Ds. Rozwoju Produktów Marek Własnych oraz Szymon Dziura – Senior Omnichannel Manager. Po wystąpieniach odbyło się spotkanie dziennikarzy z Prezesem E.Leclerc Polska – Jeanem Philippe Magre.

***

E.Leclerc działa w Polsce od 1995. To Grupa niezależnych przedsiębiorców, którzy w sposób autonomiczny zarządzają własnymi firmami, współpracują z regionalnymi producentami, wspierają lokalne społeczności, dopasowując swoją ofertę do lokalnych warunków. Każdy sklep to odrębny podmiot. Kluczowym momentem dla rozwoju E.Leclerc w Polsce był rok 2010 i przejęcie od grupy Rewe sklepów Billa Polska, w celu stworzenia niezależnych spółek dystrybucyjnych.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone