Kultura - kino, teatr i muzyka

Konkurs fotograficzny Empik Foto bije rekordy popularności

Konkurs fotograficzny Empik Foto bije rekordy popularności

Konkurs fotograficzny Empik Foto to jedna z najważniejszych i największych tego rodzaju akcji w Polsce. Do tegorocznej - 10. już edycji, w ciągu niespełna 3 tygodni wpłynęły aż 24 tysiące zgłoszeń! To absolutny rekord - podsumowują organizatorzy. Czy to znaczy, że coraz więcej Polaków odkrywa w sobie pasję do fotografii? W tym roku jury wybrało najlepsze zdjęcia w trzech kategoriach: portret, natura i podróże...

więcej

Uroczysta Gala French Touch 2018

Uroczysta Gala French Touch 2018

Show French Touch już na stałe zapisało się na liście prestiżowych eventów w Warszawie. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym, uroczysta Gala French Tour odbyła się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Wielkie Show było zwieńczeniem ogólnopolskiej kampanii, której jak co roku jest zachęcanie Polaków do odkrywania francuskiej mody, filmu, muzyki, a także kuchni i francuskich produktów.

więcej

Playboy - wernisaż "Dzieje grzechu" oraz "Imperium zmysłów"

Playboy - wernisaż "Dzieje grzechu" oraz "Imperium zmysłów"

W restauracji Budda, przy ulicy mazowieckiej w Warszawie odbył się przedpremierowy wernisaż polskiej edycji Playboya. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć zdjęcia z dwóch sesji: „Imperium zmysłów" i „Dzieje grzechu". Spotkanie poprowadził Rafał Jemielita – dziennikarz motoryzacyjny i współpracownik Playboya, który przeprowadzał wywiady z gwiazdami. Na ściance pojawili się miedzy innymi: Katarzyna Warnke, Cezary Pazura i inni.

więcej

Ramówka TVP, jesień 2019

Ramówka TVP, jesień 2019

Telewizja Polska w czwartkowy wieczór w swojej siedzibie zaprezentowała jesienną ofertę programową. Ramówka przyciągnęła tłumy prawdziwych gwiazd. Jesienią widzowie zobaczą swoje ulubione seriale m.in.: "M jak miłość", ,,Barwy szczęścia", ,,Rodzinka" oraz programy rozrywkowe takie jak: ,,The Voice of Poland" czy ,,Familiada". Telewizja Polska podkreśliła, że 2018 to rok, w którym 18. urodziny obchodzi jeden z największych serialowych hitów ,,M jak miłość".

więcej

Uroczyste Otwarcie Muzeum Polskiej Wódki

Uroczyste Otwarcie Muzeum Polskiej Wódki

Centrum Praskie Koneser to wyjątkowe miejsce, znajdujące się w dzielnicy Praga Północ na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek. Tradycja tego miejsca ma pewne zobowiązania, dlatego w nowej odsłonie Konesera pojawiło się, unikalne na skalę światową, Muzeum Polskiej Wódki. Poza interaktywną ekspozycją prezentującą historię i tajniki produkcji mocnego trunku, znajdzie się w nim restauracja i luksusowy Vodka Lounge.

więcej

Ramówka TVP, wiosna 2018

Ramówka TVP, wiosna 2018

Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVP. Tradycją tej konferencji jest uczestnictwo wielu gwiazd stacji. Podobnie było i w tym roku. Wsród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Kaja Paschalska, Monika Zamachowska, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Sławomir Zapała, Anna Powierza, Mikołaj Roznerski, Weronika Książkiewicz i wiele innych. Nie zabrakło również części artystycznej, o muzyczną część wieczoru zadbała Edyta Górniak.

więcej

Premiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

Premiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

W restauracji Mojo Picon odbyła się premiera teledysku Justyny Sawickiej do najnowszej piosenki pt: „Niezgoda" połączona z walentynkowym recitalem artystki. Muzykę skomponowali szwedzcy producenci, a utwór Justyny został zgłoszony do Krajowych Eliminacji do Eurowizji. Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda" napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Jednym z partnerów powstania teledysku była organizacja turystyczna promująca Fuerteventurę...

więcej

VII edycja Kalendarza artystycznego - "Kobiecie Sprawy"

VII edycja Kalendarza artystycznego - "Kobiecie Sprawy"

Zamknięty pokaz artystyczny „Kobiece Sprawy" odbył się w Arkadach Kubickiego w Warszawie, jednym z najbardziej prestiżowych miejsc eventowych w stolicy. Gospodarzem wieczoru była firma Gedeon Richter i Andrzej Pągowski – znany wszystkim artysta grafik, autor wielu plakatów zapowiadających festiwale sztuk, konkursy piosenek, sztuki teatralne, filmy itp. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło artystów, którzy przyczynili się do powstania tego kalendarza.

więcej

Laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2017

Laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2017

13 grudnia 2017 roku w hotelu Hilton w Warszawie odbyła się po raz jedenasty Gala Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Wyróżnienia przyznawane filmowcom przez Zarząd Stowarzyszenia są uhonorowaniem ich pracy, która przyczyniła się do rozwoju polskiej kinematografii. Wśród dotychczasowych laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich są tak wybitne osoby jak m.in.: Sylwester Chęciński – reżyser; Witold Giersz – reżyser filmów animowanych...

więcej

Róże Gali 2017

Róże Gali 2017

Prestiżowa uroczystość Róże Gali 2017, odbyła się po raz 15, tym razem w warszawskim centrum kongresowym Uffico Primo. Gospodarzami wieczoru byli: Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna tygodnika "Gala" i Piotr Kraśko, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Tym razem twórców nominowano w sześciu kategoriach (Online, Muzyka, Film, Teatr, Książki i Debiut), przyznano również dwie nagrody specjalne (Działalność Charytatywna i Nagroda Specjalna).

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone