URODA

Spotkanie prasowe Moroccanoil

Spotkanie prasowe Moroccanoil

W domu handlowym przy ul. Mysiej w Warszawie odbyło się spotkanie, na którym zaprezentowano wyjątkowy przełom w dziedzinie koloryzacji i pielęgnacji włosów Moroccanoil Color Complete. Przybyłych gości przywitała Marta Hermann - PR Manager JBS Optima. Spotkanie poprowadzili: Rafał Krajewski - Artistic Manager Moroccanoil Polska i Szef Teamu Szkoleniowego Moroccanoil Polska oraz Żaneta Tymińska - Brand Menager Moroccanoil Polska.

więcej

Sephora Trends Report, Wiosna 2019

Sephora Trends Report, Wiosna 2019

W warszawskiej Arkadii odbyła się trzydniowa edycja Sephora Trend Report, podczas której eksperci marek kosmetycznych zaprezentowali swoje nowości, a także odkryli trendy makijażowe sezonu wiosna - lato 2019. W sobotę odbyło się kulminacyjne show Sephora Trend Report podczas którego nie zabrakło pokazu mody Agnieszki Ścibior oraz stylizacji makijażowych w najgorętszych trendach. W imprezie wzięły udział zaprzyjaźnione z Sephorą polskie gwiazdy...

więcej

Seminarium Endolift

Seminarium Endolift

Dnia 27 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Anti-Aging SLDE w Warszawie odbyło się seminarium Endolift. Prowadzącym i gościem specjalnym wydarzenia był specjalista chirurg plastyk dr Riccardo Forte. Szkolenie zorganizowane zostało przez BD Aesthetic – dystrybutora urządzenia LASEmaR 1500 w Polsce. Seminarium składało się z części teoretycznej i praktycznej. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu lekarzy oraz dziennikarze.

więcej

Premiera kosmetyków marki Institut Esthederm Excellage

Premiera kosmetyków marki Institut Esthederm Excellage

W H15 Boutigue Hotel w Warszawie odbyła się wyjątkowa premiera nowej linii kosmetyków marki Institut Esthederm Excellage, luksusowych produktów pielęgnacyjnych dla skóry dojrzałej, będąca luksusowym rytuałem odżywczym u której podstaw leży przywrócenie komunikacji międzykomórkowej, niezbędnej do zachowania jędrnej skóry i młodzieńczego blasku. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości przez przedstawicieli firmy NAOS Poland i marki Institut Esthederm...

więcej

20-lecie Sephora Polska

20-lecie Sephora Polska

W tym roku mija 20 lat od debiutu perfumerii Sephora na polskim rynku. Okrągłą rocznicę marka postanowiła uczcić w sposób szczególny. Z tej okazji znana sieć perfumerii przygotowała wiele niespodzianek. Sephora to najbardziej innowacyjne i inspirujące perfumerie w Polsce. Firma, będąca obecnie największą siecią perfumerii na świecie, z ponad 2 tys. punktami sprzedaży w 33 krajach, powstała w 1969 roku we Francji.

więcej

Premiera Artistry Signature Select

Premiera Artistry Signature Select

W hotelu H15 Boutique w Warszawie odbyła się premiera Artistry Signature Select spersonalizowanego serum, który łączy siłę nawet trzech serum w jedno. Każda kobieta może personalizować swoje serum dodając trzy ampułki. Marka Artistry znajduje się na świecie wśród najlepiej sprzedających się w segmencie prestiżowych preparatów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków do makijażu.

więcej

Miss Polonia Sportu 2019

Miss Polonia Sportu 2019

W sobotę, 17 sierpnia 2019 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku zorganizowany został event Miss Polonia Sportu 2019. Najbardziej wysportowaną kandydatką okazała się Aleksandra Kielan z Częstochowy. Od kilku lat pracuje jako modelka w Polsce i zagranicą. Jej pasją jej sport, w szczególności surfing, acro-yoga i taniec. W słoneczny dzień, 20 finalistek tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu Miss Polonia 2019 rywalizowało w konkurencjach sportowych...

więcej

Patrycja Woźniak z Łasku w wyborach Miss Grand International 2019

Patrycja Woźniak z Łasku w wyborach Miss Grand International 2019

Patrycja Woźniak z Łasku, aktualna II Wicemiss Polonia będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2019! Gala finałowa Miss Grand International 2019 odbędzie się 25 października w Caracas w Wenezueli. W konkursie weźmie udział ponad 80 kandydatek z całego świata. Na zgrupowanie nasza Miss wyleci już 9 października 2019 r.

więcej

The Look Of The Year 2019 - konferencja

The Look Of The Year 2019 - konferencja

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2019 w Łodzi na wybiegu zobaczymy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje na sezon jesień / zima 2019 / 2018 zaprezentują m.in. duet Paprocki & Brzozowski, Lidia Kalita, Marta Kuszyńska, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Agata Wojtkiewicz, Angelika Józefczyk, Le Collet – Maja Bohosiewicz, a także marki Male Me, Born2Be i Villaro by MMER.

więcej

Gala Finałowa The Look of The Year 2019

Gala Finałowa The Look of The Year 2019

Zwycięzcami wielkiej gali THE LOOK OF THE YEAR 2019, która odbyła się w Łodzi zostali Zosia Walczak i Oskar Iński! W nagrodę pojadą na światowy finał konkursu na Maltę! Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2019 w Łodzi na wybiegu zobaczyliśmy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje zaprezentowali Paprocki & Brzozowski, Lidia Kalita...

więcej

Podróż do krainy piękna Artistry - premiera maseczek i kosmetyków do makijażu

Podróż do krainy piękna Artistry - premiera maseczek i kosmetyków do makijażu

W butikowym hotelu ArtHotel w Warszawie odbyła się konferencja prasowa „Podróż do krainy piękna Artistry". Podczas spotkania odbyła się premiera spersonalizowanych maseczek do twarzy Artistry Signature Select oraz nowej linii kolorowych kosmetyków Artistry Studio Bangkok. Spotkanie poprowadziła Aleksandra Kot, finalistka konkursu Miss Polski i popularna prezenterka Radia ESKA i ESKA TV.

więcej

Head & Shoulders z butelką z plastikowych odpadów

Head & Shoulders z butelką z plastikowych odpadów

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Poranki i Wieczory odbyła się konferencja marki Head & Shoulders. To marka, która od ponad 50 lat prowadzi badania nad zdrowiem skóry głowy, pozwalające na nieustanne ulepszanie technologii stosowanych w produktach. Dzięki nim Head & Shoulders przywraca równowagę skóry głowy i odżywia ją sprawiając, że staje się ona podstawą dla pięknych, zdrowych i mocnych włosów, do 100% bez łupieżu już na zawsze.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone