URODA

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter".

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter".

Premiera książki „Twoja twarz, twój charakter" Krzysztofa Gojdzia odbyła się 6 marca 2017 r. w restauracji Casablanca Day & Night w Warszawie. Spotkanie towarzyszące premierze poprowadziła aktorka Katarzyna Sowińska. Na spotkaniu byli m.in.: Ilona Felicjańska, Beata Pawlikowska, Przemek Kossakowski, Rafał Maślak, Robert Kupisz, Małgorzata Potocka, Marek Kaliszuk i inni. Jedną z atrakcji wydarzenia była część kulinarna przygotowana przez szefa kuchni Casablanca Day & Night.

więcej

Prezentacja urządzeń BaByliss Paris

Prezentacja urządzeń BaByliss Paris

W Domu Handlowym przy ul. Mysiej 3 odbyła się konferencja na temat nowych produktów marki fryzjerskiej BaByliss Paris. Podczas spotkania zaprezentowano nową ofertę urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów. Goście mogli obejrzeć na żywo najnowsze suszarki, lokówki i prostownice do włosów. Jedną z atrakcji wydarzenia była krótki pokaz prostowania włosów na głowie modelki przez Łukasza Mazolewskiego, znanego stylistę fryzur.

więcej

Uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic, Dr. Krzysztofa Gojdzia

Uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic, Dr. Krzysztofa Gojdzia

Dnia 9 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 w Warszawie. Uroczystość poprowadziła Katarzyna Sowińska, modelka, dziennikarka i aktorka. Motywem przewodnim eventu był wielki artysta Salvador Dali i stworzona przez niego sofa czerwone usta. Podczas wieczoru można było posłuchać dźwięków saksofonu JeyJey Sax. Główną atrakcją wydarzenia był recital akustyczny Patrycji Markowskiej, która od dawna zaprzyjaźniona jest z kliniką.

więcej

Bogna Sworowska nową ambasadorką marki Obagi

Bogna Sworowska nową ambasadorką marki Obagi

Firma Bogdani Dermatologia wyłączny dystrybutor kosmetyków amerykańskiej marki Obagi w Polsce, zorganizowała śniadanie prasowe, na którym wiceprezes Jarosław Wolski przedstawił nową ambasadorkę. Została nią Bogna Sworowska, która od lat zachwyca swoją nienaganną sylwetką i urodą. Podczas konferencji dr Marcin Ambroziak opowiedział o produktach Obagi oraz o ich efektywnym działaniu.

więcej

Prezentacja marki Indigo

Prezentacja marki Indigo

W restauracji Żurawina w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja marki kosmetycznej Indigo. Podczas spotkania zaprezentowano nową kolekcję lakierów hybrydowych „We Are The Colors by Natalia Siwiec" oraz nowy balsam i peeling do ciała z linii Home Spa. Konferencję poprowadziła Emilia Poszwa wspólnie z Magdaleną Malaczyńską, twórczynią Indigo, która opowiedziała o historii i filozofii marki, inspiracjach i wyjątkowych kolorach lakierów hybrydowych...

więcej

Konferencja marki Zaffiro z udziałem gwiazd

Konferencja marki Zaffiro z udziałem gwiazd

Podczas kameralnego spotkania w hotelu H15 Boutique w Warszawie miała miejsce prezentacja najnowszej generacji sprzętu medycyny estetycznej i zabiegów nieinwazyjnych marki Zaffiro. Odbyła się także premiera nowego spotu reklamowego z udziałem ambasadorki marki Anity Sokołowskiej. W wydarzeniu uczestniczyli eksperci, którzy przybliżyli zagadnienia związane z technologią oraz opowiedzieli o efektach, jakich można się spodziewać po zabiegach...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone