URODA

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter".

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter".

Premiera książki „Twoja twarz, twój charakter" Krzysztofa Gojdzia odbyła się 6 marca 2017 r. w restauracji Casablanca Day & Night w Warszawie. Spotkanie towarzyszące premierze poprowadziła aktorka Katarzyna Sowińska. Na spotkaniu byli m.in.: Ilona Felicjańska, Beata Pawlikowska, Przemek Kossakowski, Rafał Maślak, Robert Kupisz, Małgorzata Potocka, Marek Kaliszuk i inni. Jedną z atrakcji wydarzenia była część kulinarna przygotowana przez szefa kuchni Casablanca Day & Night.

więcej

Premiera kosmetyków Hallowen Magic

Premiera kosmetyków Hallowen Magic

W Domu Handlowym Vitkac przy ulicy Brackiej w Warszawie odbyła się premiera nowego zapachu Halloween Magic oraz obchodzono 20-lecie zapachów marki Halloween. Impreza zgromadziła wiele gwiazd: Grażynę Wolszczak, Karolinę Malinowską, Joannę Racewicz, Karolinę Szostak, Ewę Szabatin, Macieja Lisowskiego, Leszka Stanka, Agnieszkę Kałużę i innych. Wydarzenie to poprowadził Conrado Moreno.

więcej

Prezentacja urządzeń BaByliss Paris

Prezentacja urządzeń BaByliss Paris

W Domu Handlowym przy ul. Mysiej 3 odbyła się konferencja na temat nowych produktów marki fryzjerskiej BaByliss Paris. Podczas spotkania zaprezentowano nową ofertę urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów. Goście mogli obejrzeć na żywo najnowsze suszarki, lokówki i prostownice do włosów. Jedną z atrakcji wydarzenia była krótki pokaz prostowania włosów na głowie modelki przez Łukasza Mazolewskiego, znanego stylistę fryzur.

więcej

Uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic, Dr. Krzysztofa Gojdzia

Uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic, Dr. Krzysztofa Gojdzia

Dnia 9 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 w Warszawie. Uroczystość poprowadziła Katarzyna Sowińska, modelka, dziennikarka i aktorka. Motywem przewodnim eventu był wielki artysta Salvador Dali i stworzona przez niego sofa czerwone usta. Podczas wieczoru można było posłuchać dźwięków saksofonu JeyJey Sax. Główną atrakcją wydarzenia był recital akustyczny Patrycji Markowskiej, która od dawna zaprzyjaźniona jest z kliniką.

więcej

Uroczyste otwarcie Panek Clinic

Uroczyste otwarcie Panek Clinic

Dnia 06 września 2017 r. w Warszawie odbyło się medialne otwarcie Panek Clinic, której właścicielem jest Maciej Panek. Mimo uporczywych opadów deszczu na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd. Na scenie na której dominował kolor biały i złoty wystąpili między innymi Marek Dumicz – skrzypek, Krzysztof Dekański – solista operowy i Agata Nizińska, która podczas wieczoru zaprezentowała utwór ze swojej najnowszej płyty.

więcej

Sephora Trend Report - Jesień 2017

Sephora Trend Report - Jesień 2017

Impreza Sephora Trend Report 2017 odbyła się w dniach 29.09-01.10.2017 r. w C.H Arkadia w Warszawie. Sieć salonów kosmetycznych Sephora po raz kolejny zaprezentowała najgorętsze trendy w makijażu na sezon jesień-zima 2017/2018. Dla uczestników przygotowano 20 stanowisk serwisowych przy których można było skorzystać z bezpłatnych usług makijażowych, stylizacji brwi, stylizacji fryzur oraz malowania paznokci w najmodniejszych kolorach nadchodzącego sezonu.

więcej

Bogna Sworowska nową ambasadorką marki Obagi

Bogna Sworowska nową ambasadorką marki Obagi

Firma Bogdani Dermatologia wyłączny dystrybutor kosmetyków amerykańskiej marki Obagi w Polsce, zorganizowała śniadanie prasowe, na którym wiceprezes Jarosław Wolski przedstawił nową ambasadorkę. Została nią Bogna Sworowska, która od lat zachwyca swoją nienaganną sylwetką i urodą. Podczas konferencji dr Marcin Ambroziak opowiedział o produktach Obagi oraz o ich efektywnym działaniu.

więcej

Prezentacja marki Indigo

Prezentacja marki Indigo

W restauracji Żurawina w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja marki kosmetycznej Indigo. Podczas spotkania zaprezentowano nową kolekcję lakierów hybrydowych „We Are The Colors by Natalia Siwiec" oraz nowy balsam i peeling do ciała z linii Home Spa. Konferencję poprowadziła Emilia Poszwa wspólnie z Magdaleną Malaczyńską, twórczynią Indigo, która opowiedziała o historii i filozofii marki, inspiracjach i wyjątkowych kolorach lakierów hybrydowych...

więcej

Konferencja marki Zaffiro z udziałem gwiazd

Konferencja marki Zaffiro z udziałem gwiazd

Podczas kameralnego spotkania w hotelu H15 Boutique w Warszawie miała miejsce prezentacja najnowszej generacji sprzętu medycyny estetycznej i zabiegów nieinwazyjnych marki Zaffiro. Odbyła się także premiera nowego spotu reklamowego z udziałem ambasadorki marki Anity Sokołowskiej. W wydarzeniu uczestniczyli eksperci, którzy przybliżyli zagadnienia związane z technologią oraz opowiedzieli o efektach, jakich można się spodziewać po zabiegach...

więcej

Sephora Trend Report 2018

Sephora Trend Report 2018

Sephora Trend Report 2018 to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie branży kosmetycznej. Dzięki cyklicznej imprezie sieci perfumerii Sephora, na odwiedzające panie w tych dniach Arkadię czekał sztab ekspertów, z którymi wkraczały w świat trendów beauty nowego sezonu wiosna – lato 2018. To dzięki Sephora Trend Report dowiadujemy się jakie trendy makijażowe będą obowiązywać w nadchodzącym sezonie wiosennym i na co warto zwrócić uwagę przy codziennym make-up.

więcej

Podwórko talentów Nivea

Podwórko talentów Nivea

Podwórko Talentów NIVEA to jedna z największych akcji społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Dnia 13 marca, w restauracji „Warszawski Sen", odbyła się konferencja prasowa inaugurująca edycję 2018. Celem akcji jest budowa miejsc, które pomogą dzieciom odkrywać ich pasje, zainteresowania i rozwijać drzemiące w nich talenty. Podczas spotkania przedstawiono nowego ambasadora akcji – Filipa Chajzera.

więcej

Otwarcie salonu stylisty fryzur Przemysława Grejcza

Otwarcie salonu stylisty fryzur Przemysława Grejcza

Na warszawskim Powiślu znane aktorki i aktorzy z warszawskiego Teatru Kwadrat licznie przybyli, żeby wspólnie świętować otwarcie salonu zaprzyjaźnionego z nimi stylisty fryzur Przemysława Grejcza. Na spotkaniu pojawiły się m.in. Lucyna Malec, Aldona Jankowska, Ilona Chojnowska, Olga Kalicka, Ewa Wencel, Vanessa Aleksander, Małgorzata Nejman i Andrzej Nejman, Andrzej Andrzejewski, Dominika Pasternak, Katarzyna Chorzępa i inni. Własny salon to spełnienie marzeń.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone