URODA

Sephora Trend Report 2018

Sephora Trend Report 2018

Sephora Trend Report 2018 to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie branży kosmetycznej. Dzięki cyklicznej imprezie sieci perfumerii Sephora, na odwiedzające panie w tych dniach Arkadię czekał sztab ekspertów, z którymi wkraczały w świat trendów beauty nowego sezonu wiosna – lato 2018. To dzięki Sephora Trend Report dowiadujemy się jakie trendy makijażowe będą obowiązywać w nadchodzącym sezonie wiosennym i na co warto zwrócić uwagę przy codziennym make-up.

więcej

Victoria Abbey została Miss Egzotica 2017

Victoria Abbey została Miss Egzotica 2017

W Centrum Handlowym Blue City w Warszawie odbyła się 7 edycja konkursu Miss Egzotica 2017. Uroczystą galę poprowadzili: Omenaa Mensah, Filip Chajzer i Serafina Ogończyk-Mąkowska. W składzie jury zasiadło kilka znanych osób takich jak: Jacek Rozenek, Anna Kalata, Laura Łącz i inni. Główny tytuł Miss Egzotica 2017 otrzymała Victoria Abeby pochodząca z Ghany. Tytuł II Wicemiss przyznano Agnes Temmy z Nigerii, natomiast I Wicemiss została Sandra Probucka z Polski.

więcej

Sephora Trend Report - Jesień 2017

Sephora Trend Report - Jesień 2017

Impreza Sephora Trend Report 2017 odbyła się w dniach 29.09-01.10.2017 r. w C.H Arkadia w Warszawie. Sieć salonów kosmetycznych Sephora po raz kolejny zaprezentowała najgorętsze trendy w makijażu na sezon jesień-zima 2017/2018. Dla uczestników przygotowano 20 stanowisk serwisowych przy których można było skorzystać z bezpłatnych usług makijażowych, stylizacji brwi, stylizacji fryzur oraz malowania paznokci w najmodniejszych kolorach nadchodzącego sezonu.

więcej

Uroczyste otwarcie Panek Clinic

Uroczyste otwarcie Panek Clinic

Dnia 06 września 2017 r. w Warszawie odbyło się medialne otwarcie Panek Clinic, której właścicielem jest Maciej Panek. Mimo uporczywych opadów deszczu na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd. Na scenie na której dominował kolor biały i złoty wystąpili między innymi Marek Dumicz – skrzypek, Krzysztof Dekański – solista operowy i Agata Nizińska, która podczas wieczoru zaprezentowała utwór ze swojej najnowszej płyty.

więcej

Prezentacja kosmetyków Clochee

Prezentacja kosmetyków Clochee

W warszawskiej restauracji LIF odbyła się premiera serum odżywczo – odmładzającego, kosmetyków naturalnych marki Clochee. Gościem specjalnym spotkania była modelka Agnieszka Maciąg, która została ambasadorką marki. Agnieszka Maciąg nie ukrywa, że to właśnie jeden z powodów, dla których przyjęła tę rolę. Wielkimi miłośniczkami naturalnych i zgodnych z naturą kosmetyków były również obecne na spotkaniu celebrytki.

więcej

Konferencja Rexona Active Shield

Konferencja Rexona Active Shield

Marka Rexona zorganizowała konferencję na której zaprezentowała nową linię kosmetyków. Konferencję poprowadziła Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012. Wśród zaproszonych gości były ekspertki od spraw kosmetycznych, dziennikarki z czasopism kobiecych oraz przedstawiciele innych mediów. Po konferencji odbyły się rozmowy kuluarowe oraz uroczysty bankiet.

więcej

Ilona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Ilona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Twarzą limitowanej serii kosmetyków Ětre Belle została Ilona Felicjańska, modelka, ale także autorka trzech książek: thrillera erotycznego ,,Wszystkie odcienie czerni'' oraz dwóch biograficznych, w których nie tylko spowiada się ze swoich słabości (,,Ilona Felicjańska: Cała prawda o...''), ale także pokazuje, jak poradzić sobie z uzależnieniem, depresją i przemocą (,,Jak być niezniszczalną'').

więcej

Kampania "Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun

Kampania "Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun

Ruszyła 5 edycja programu edukacyjno-społecznego „Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun, który poparły ambasadorki akcji: Paulina Drażba, Joanna Moro, Monika Mrozowska oraz Aneta Todorczuk-Perchuć. Głównym celem programu jest propagowanie wiedzy wśród Polaków na temat jak bezpiecznie korzystać ze słońca, a także informowanie o zagrożeniach wynikających z nieumiejętnego opalania się i nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV.

więcej

Małgorzata Kożuchowska na urodzinach Avon

Małgorzata Kożuchowska na urodzinach Avon

W Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbyła się konferencja marki AVON, związana z 25-leciem obecności w Polsce. Nową ambasadorką marki została Małgorzata Kożuchowska – wybitna aktorka filmowa i teatralna. Na konferencji pojawili się także: Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Całą konferencje poprowadziła Marzena Rogalska - dziennikarka występująca w programie "Pytanie na śniadanie".

więcej

Premiera książki z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę"

Premiera książki z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę"

Premiera książki z DVD „Barre. Przepis na idealną sylwetkę" Marioli Bojarskiej-Ferenc odbyła się 2 marca 2017 r. w studiu tańca Dansinn by Malitowski w Warszawie przy udziale przyjaciół, znajomych oraz dziennikarzy i fotoreporterów. Uroczystą premierę poprowadziła dziennikarka i prezenterka Paulina Koziejowska. Wśród znanych gości była m.in.: Beata Pawlikowska. Po części oficjalnej Mariola Bojarska i Piotr Lewandowski zademonstrowali ćwiczenia metodą Barre.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone