URODA

Uroczyste otwarcie Panek Clinic

Uroczyste otwarcie Panek Clinic

Dnia 06 września 2017 r. w Warszawie odbyło się medialne otwarcie Panek Clinic, której właścicielem jest Maciej Panek. Mimo uporczywych opadów deszczu na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd. Na scenie na której dominował kolor biały i złoty wystąpili między innymi Marek Dumicz – skrzypek, Krzysztof Dekański – solista operowy i Agata Nizińska, która podczas wieczoru zaprezentowała utwór ze swojej najnowszej płyty.

więcej

Prezentacja kosmetyków Clochee

Prezentacja kosmetyków Clochee

W warszawskiej restauracji LIF odbyła się premiera serum odżywczo – odmładzającego, kosmetyków naturalnych marki Clochee. Gościem specjalnym spotkania była modelka Agnieszka Maciąg, która została ambasadorką marki. Agnieszka Maciąg nie ukrywa, że to właśnie jeden z powodów, dla których przyjęła tę rolę. Wielkimi miłośniczkami naturalnych i zgodnych z naturą kosmetyków były również obecne na spotkaniu celebrytki.

więcej

Konferencja Rexona Active Shield

Konferencja Rexona Active Shield

Marka Rexona zorganizowała konferencję na której zaprezentowała nową linię kosmetyków. Konferencję poprowadziła Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012. Wśród zaproszonych gości były ekspertki od spraw kosmetycznych, dziennikarki z czasopism kobiecych oraz przedstawiciele innych mediów. Po konferencji odbyły się rozmowy kuluarowe oraz uroczysty bankiet.

więcej

Ilona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Ilona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Twarzą limitowanej serii kosmetyków Ětre Belle została Ilona Felicjańska, modelka, ale także autorka trzech książek: thrillera erotycznego ,,Wszystkie odcienie czerni'' oraz dwóch biograficznych, w których nie tylko spowiada się ze swoich słabości (,,Ilona Felicjańska: Cała prawda o...''), ale także pokazuje, jak poradzić sobie z uzależnieniem, depresją i przemocą (,,Jak być niezniszczalną'').

więcej

Kampania "Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun

Kampania "Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun

Ruszyła 5 edycja programu edukacyjno-społecznego „Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun, który poparły ambasadorki akcji: Paulina Drażba, Joanna Moro, Monika Mrozowska oraz Aneta Todorczuk-Perchuć. Głównym celem programu jest propagowanie wiedzy wśród Polaków na temat jak bezpiecznie korzystać ze słońca, a także informowanie o zagrożeniach wynikających z nieumiejętnego opalania się i nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV.

więcej

Małgorzata Kożuchowska na urodzinach Avon

Małgorzata Kożuchowska na urodzinach Avon

W Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbyła się konferencja marki AVON, związana z 25-leciem obecności w Polsce. Nową ambasadorką marki została Małgorzata Kożuchowska – wybitna aktorka filmowa i teatralna. Na konferencji pojawili się także: Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Całą konferencje poprowadziła Marzena Rogalska - dziennikarka występująca w programie "Pytanie na śniadanie".

więcej

Premiera książki z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę"

Premiera książki z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę"

Premiera książki z DVD „Barre. Przepis na idealną sylwetkę" Marioli Bojarskiej-Ferenc odbyła się 2 marca 2017 r. w studiu tańca Dansinn by Malitowski w Warszawie przy udziale przyjaciół, znajomych oraz dziennikarzy i fotoreporterów. Uroczystą premierę poprowadziła dziennikarka i prezenterka Paulina Koziejowska. Wśród znanych gości była m.in.: Beata Pawlikowska. Po części oficjalnej Mariola Bojarska i Piotr Lewandowski zademonstrowali ćwiczenia metodą Barre.

więcej

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter".

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter".

Premiera książki „Twoja twarz, twój charakter" Krzysztofa Gojdzia odbyła się 6 marca 2017 r. w restauracji Casablanca Day & Night w Warszawie. Spotkanie towarzyszące premierze poprowadziła aktorka Katarzyna Sowińska. Na spotkaniu byli m.in.: Ilona Felicjańska, Beata Pawlikowska, Przemek Kossakowski, Rafał Maślak, Robert Kupisz, Małgorzata Potocka, Marek Kaliszuk i inni. Jedną z atrakcji wydarzenia była część kulinarna przygotowana przez szefa kuchni Casablanca Day & Night.

więcej

Prezentacja urządzeń BaByliss Paris

Prezentacja urządzeń BaByliss Paris

W Domu Handlowym przy ul. Mysiej 3 odbyła się konferencja na temat nowych produktów marki fryzjerskiej BaByliss Paris. Podczas spotkania zaprezentowano nową ofertę urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów. Goście mogli obejrzeć na żywo najnowsze suszarki, lokówki i prostownice do włosów. Jedną z atrakcji wydarzenia była krótki pokaz prostowania włosów na głowie modelki przez Łukasza Mazolewskiego, znanego stylistę fryzur.

więcej

Uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic, Dr. Krzysztofa Gojdzia

Uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic, Dr. Krzysztofa Gojdzia

Dnia 9 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie kliniki Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 w Warszawie. Uroczystość poprowadziła Katarzyna Sowińska, modelka, dziennikarka i aktorka. Motywem przewodnim eventu był wielki artysta Salvador Dali i stworzona przez niego sofa czerwone usta. Podczas wieczoru można było posłuchać dźwięków saksofonu JeyJey Sax. Główną atrakcją wydarzenia był recital akustyczny Patrycji Markowskiej, która od dawna zaprzyjaźniona jest z kliniką.

więcej

Bogna Sworowska nową ambasadorką marki Obagi

Bogna Sworowska nową ambasadorką marki Obagi

Firma Bogdani Dermatologia wyłączny dystrybutor kosmetyków amerykańskiej marki Obagi w Polsce, zorganizowała śniadanie prasowe, na którym wiceprezes Jarosław Wolski przedstawił nową ambasadorkę. Została nią Bogna Sworowska, która od lat zachwyca swoją nienaganną sylwetką i urodą. Podczas konferencji dr Marcin Ambroziak opowiedział o produktach Obagi oraz o ich efektywnym działaniu.

więcej

Prezentacja marki Indigo

Prezentacja marki Indigo

W restauracji Żurawina w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja marki kosmetycznej Indigo. Podczas spotkania zaprezentowano nową kolekcję lakierów hybrydowych „We Are The Colors by Natalia Siwiec" oraz nowy balsam i peeling do ciała z linii Home Spa. Konferencję poprowadziła Emilia Poszwa wspólnie z Magdaleną Malaczyńską, twórczynią Indigo, która opowiedziała o historii i filozofii marki, inspiracjach i wyjątkowych kolorach lakierów hybrydowych...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone