URODA

Michał Szpak ambasadorem marki Pantene

Michał Szpak ambasadorem marki Pantene

Dnia 28 kwietnia 2022 r. w Uffico Primo w Warszawie odbyła się konferencja prasowa znanej marki kosmetycznej. Najważniejszym gościem spotkania był Michał Szpak, który został nowym ambasadorem marki Pantene. Podczas konferencji dziennikarze i zaproszeni goście jako pierwsi zobaczyli spot reklamowy z udziałem Michała Szpaka. Zaprezentowano też nową linię produktów Pantene.

więcej

Oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce

Oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce

Dnia 28 marca 2022 r. w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbyło się oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce. Najpiękniejsza kobieta na świecie została powitana chlebem i solą przez Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON", który zaprezentował swoje tańce. Spotkanie poprowadzili Mateusz Szymkowiak i Igor Włodarczyk (PR Manager i Producent Konkursu Miss Polonia).

więcej

Prezentacja kosmetyków Clochee

Prezentacja kosmetyków Clochee

W warszawskiej restauracji LIF odbyła się premiera serum odżywczo – odmładzającego, kosmetyków naturalnych marki Clochee. Gościem specjalnym spotkania była modelka Agnieszka Maciąg, która została ambasadorką marki. Agnieszka Maciąg nie ukrywa, że to właśnie jeden z powodów, dla których przyjęła tę rolę. Wielkimi miłośniczkami naturalnych i zgodnych z naturą kosmetyków były również obecne na spotkaniu celebrytki.

więcej

Konferencja Rexona Active Shield

Konferencja Rexona Active Shield

Marka Rexona zorganizowała konferencję na której zaprezentowała nową linię kosmetyków. Konferencję poprowadziła Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012. Wśród zaproszonych gości były ekspertki od spraw kosmetycznych, dziennikarki z czasopism kobiecych oraz przedstawiciele innych mediów. Po konferencji odbyły się rozmowy kuluarowe oraz uroczysty bankiet.

więcej

Ilona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Ilona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Twarzą limitowanej serii kosmetyków Ětre Belle została Ilona Felicjańska, modelka, ale także autorka trzech książek: thrillera erotycznego ,,Wszystkie odcienie czerni'' oraz dwóch biograficznych, w których nie tylko spowiada się ze swoich słabości (,,Ilona Felicjańska: Cała prawda o...''), ale także pokazuje, jak poradzić sobie z uzależnieniem, depresją i przemocą (,,Jak być niezniszczalną'').

więcej

Kampania "Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun

Kampania "Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun

Ruszyła 5 edycja programu edukacyjno-społecznego „Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun, który poparły ambasadorki akcji: Paulina Drażba, Joanna Moro, Monika Mrozowska oraz Aneta Todorczuk-Perchuć. Głównym celem programu jest propagowanie wiedzy wśród Polaków na temat jak bezpiecznie korzystać ze słońca, a także informowanie o zagrożeniach wynikających z nieumiejętnego opalania się i nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV.

więcej

Małgorzata Kożuchowska na urodzinach Avon

Małgorzata Kożuchowska na urodzinach Avon

W Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbyła się konferencja marki AVON, związana z 25-leciem obecności w Polsce. Nową ambasadorką marki została Małgorzata Kożuchowska – wybitna aktorka filmowa i teatralna. Na konferencji pojawili się także: Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Całą konferencje poprowadziła Marzena Rogalska - dziennikarka występująca w programie "Pytanie na śniadanie".

więcej

Victoria Abbey została Miss Egzotica 2017

Victoria Abbey została Miss Egzotica 2017

W Centrum Handlowym Blue City w Warszawie odbyła się 7 edycja konkursu Miss Egzotica 2017. Uroczystą galę poprowadzili: Omenaa Mensah, Filip Chajzer i Serafina Ogończyk-Mąkowska. W składzie jury zasiadło kilka znanych osób takich jak: Jacek Rozenek, Anna Kalata, Laura Łącz i inni. Główny tytuł Miss Egzotica 2017 otrzymała Victoria Abeby pochodząca z Ghany. Tytuł II Wicemiss przyznano Agnes Temmy z Nigerii, natomiast I Wicemiss została Sandra Probucka z Polski.

więcej

Premiera książki z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę"

Premiera książki z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę"

Premiera książki z DVD „Barre. Przepis na idealną sylwetkę" Marioli Bojarskiej-Ferenc odbyła się 2 marca 2017 r. w studiu tańca Dansinn by Malitowski w Warszawie przy udziale przyjaciół, znajomych oraz dziennikarzy i fotoreporterów. Uroczystą premierę poprowadziła dziennikarka i prezenterka Paulina Koziejowska. Wśród znanych gości była m.in.: Beata Pawlikowska. Po części oficjalnej Mariola Bojarska i Piotr Lewandowski zademonstrowali ćwiczenia metodą Barre.

więcej

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter".

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter".

Premiera książki „Twoja twarz, twój charakter" Krzysztofa Gojdzia odbyła się 6 marca 2017 r. w restauracji Casablanca Day & Night w Warszawie. Spotkanie towarzyszące premierze poprowadziła aktorka Katarzyna Sowińska. Na spotkaniu byli m.in.: Ilona Felicjańska, Beata Pawlikowska, Przemek Kossakowski, Rafał Maślak, Robert Kupisz, Małgorzata Potocka, Marek Kaliszuk i inni. Jedną z atrakcji wydarzenia była część kulinarna przygotowana przez szefa kuchni Casablanca Day & Night.

więcej

Premiera kosmetyków Hallowen Magic

Premiera kosmetyków Hallowen Magic

W Domu Handlowym Vitkac przy ulicy Brackiej w Warszawie odbyła się premiera nowego zapachu Halloween Magic oraz obchodzono 20-lecie zapachów marki Halloween. Impreza zgromadziła wiele gwiazd: Grażynę Wolszczak, Karolinę Malinowską, Joannę Racewicz, Karolinę Szostak, Ewę Szabatin, Macieja Lisowskiego, Leszka Stanka, Agnieszkę Kałużę i innych. Wydarzenie to poprowadził Conrado Moreno.

więcej

Prezentacja urządzeń BaByliss Paris

Prezentacja urządzeń BaByliss Paris

W Domu Handlowym przy ul. Mysiej 3 odbyła się konferencja na temat nowych produktów marki fryzjerskiej BaByliss Paris. Podczas spotkania zaprezentowano nową ofertę urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów. Goście mogli obejrzeć na żywo najnowsze suszarki, lokówki i prostownice do włosów. Jedną z atrakcji wydarzenia była krótki pokaz prostowania włosów na głowie modelki przez Łukasza Mazolewskiego, znanego stylistę fryzur.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone