URODA

The Look Of The Year 2019 - konferencja

The Look Of The Year 2019 - konferencja

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2019 w Łodzi na wybiegu zobaczymy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje na sezon jesień / zima 2019 / 2018 zaprezentują m.in. duet Paprocki & Brzozowski, Lidia Kalita, Marta Kuszyńska, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Agata Wojtkiewicz, Angelika Józefczyk, Le Collet – Maja Bohosiewicz, a także marki Male Me, Born2Be i Villaro by MMER.

więcej

Miss Polonia Sportu 2019

Miss Polonia Sportu 2019

W sobotę, 17 sierpnia 2019 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku zorganizowany został event Miss Polonia Sportu 2019. Najbardziej wysportowaną kandydatką okazała się Aleksandra Kielan z Częstochowy. Od kilku lat pracuje jako modelka w Polsce i zagranicą. Jej pasją jej sport, w szczególności surfing, acro-yoga i taniec. W słoneczny dzień, 20 finalistek tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu Miss Polonia 2019 rywalizowało w konkurencjach sportowych...

więcej

20-lecie Sephora Polska

20-lecie Sephora Polska

W tym roku mija 20 lat od debiutu perfumerii Sephora na polskim rynku. Okrągłą rocznicę marka postanowiła uczcić w sposób szczególny. Z tej okazji znana sieć perfumerii przygotowała wiele niespodzianek. Sephora to najbardziej innowacyjne i inspirujące perfumerie w Polsce. Firma, będąca obecnie największą siecią perfumerii na świecie, z ponad 2 tys. punktami sprzedaży w 33 krajach, powstała w 1969 roku we Francji.

więcej

Premiera Artistry Signature Select

Premiera Artistry Signature Select

W hotelu H15 Boutique w Warszawie odbyła się premiera Artistry Signature Select spersonalizowanego serum, który łączy siłę nawet trzech serum w jedno. Każda kobieta może personalizować swoje serum dodając trzy ampułki. Marka Artistry znajduje się na świecie wśród najlepiej sprzedających się w segmencie prestiżowych preparatów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków do makijażu.

więcej

Seminarium Endolift

Seminarium Endolift

Dnia 27 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Anti-Aging SLDE w Warszawie odbyło się seminarium Endolift. Prowadzącym i gościem specjalnym wydarzenia był specjalista chirurg plastyk dr Riccardo Forte. Szkolenie zorganizowane zostało przez BD Aesthetic – dystrybutora urządzenia LASEmaR 1500 w Polsce. Seminarium składało się z części teoretycznej i praktycznej. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu lekarzy oraz dziennikarze.

więcej

Prezentacja kosmetyków Clochee

Prezentacja kosmetyków Clochee

W warszawskiej restauracji LIF odbyła się premiera serum odżywczo – odmładzającego, kosmetyków naturalnych marki Clochee. Gościem specjalnym spotkania była modelka Agnieszka Maciąg, która została ambasadorką marki. Agnieszka Maciąg nie ukrywa, że to właśnie jeden z powodów, dla których przyjęła tę rolę. Wielkimi miłośniczkami naturalnych i zgodnych z naturą kosmetyków były również obecne na spotkaniu celebrytki.

więcej

Konferencja Rexona Active Shield

Konferencja Rexona Active Shield

Marka Rexona zorganizowała konferencję na której zaprezentowała nową linię kosmetyków. Konferencję poprowadziła Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012. Wśród zaproszonych gości były ekspertki od spraw kosmetycznych, dziennikarki z czasopism kobiecych oraz przedstawiciele innych mediów. Po konferencji odbyły się rozmowy kuluarowe oraz uroczysty bankiet.

więcej

Ilona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Ilona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Twarzą limitowanej serii kosmetyków Ětre Belle została Ilona Felicjańska, modelka, ale także autorka trzech książek: thrillera erotycznego ,,Wszystkie odcienie czerni'' oraz dwóch biograficznych, w których nie tylko spowiada się ze swoich słabości (,,Ilona Felicjańska: Cała prawda o...''), ale także pokazuje, jak poradzić sobie z uzależnieniem, depresją i przemocą (,,Jak być niezniszczalną'').

więcej

Kampania "Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun

Kampania "Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun

Ruszyła 5 edycja programu edukacyjno-społecznego „Opalam się bezpiecznie" marki Dax Sun, który poparły ambasadorki akcji: Paulina Drażba, Joanna Moro, Monika Mrozowska oraz Aneta Todorczuk-Perchuć. Głównym celem programu jest propagowanie wiedzy wśród Polaków na temat jak bezpiecznie korzystać ze słońca, a także informowanie o zagrożeniach wynikających z nieumiejętnego opalania się i nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV.

więcej

Małgorzata Kożuchowska na urodzinach Avon

Małgorzata Kożuchowska na urodzinach Avon

W Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbyła się konferencja marki AVON, związana z 25-leciem obecności w Polsce. Nową ambasadorką marki została Małgorzata Kożuchowska – wybitna aktorka filmowa i teatralna. Na konferencji pojawili się także: Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Całą konferencje poprowadziła Marzena Rogalska - dziennikarka występująca w programie "Pytanie na śniadanie".

więcej

Victoria Abbey została Miss Egzotica 2017

Victoria Abbey została Miss Egzotica 2017

W Centrum Handlowym Blue City w Warszawie odbyła się 7 edycja konkursu Miss Egzotica 2017. Uroczystą galę poprowadzili: Omenaa Mensah, Filip Chajzer i Serafina Ogończyk-Mąkowska. W składzie jury zasiadło kilka znanych osób takich jak: Jacek Rozenek, Anna Kalata, Laura Łącz i inni. Główny tytuł Miss Egzotica 2017 otrzymała Victoria Abeby pochodząca z Ghany. Tytuł II Wicemiss przyznano Agnes Temmy z Nigerii, natomiast I Wicemiss została Sandra Probucka z Polski.

więcej

Premiera książki z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę"

Premiera książki z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę"

Premiera książki z DVD „Barre. Przepis na idealną sylwetkę" Marioli Bojarskiej-Ferenc odbyła się 2 marca 2017 r. w studiu tańca Dansinn by Malitowski w Warszawie przy udziale przyjaciół, znajomych oraz dziennikarzy i fotoreporterów. Uroczystą premierę poprowadziła dziennikarka i prezenterka Paulina Koziejowska. Wśród znanych gości była m.in.: Beata Pawlikowska. Po części oficjalnej Mariola Bojarska i Piotr Lewandowski zademonstrowali ćwiczenia metodą Barre.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone