«powrótSpotkanie prasowe z nowymi ambasadorkami Pantene

Spotkanie prasowe Pantene odbyło się w przestrzeni eventowej Samo Centrum Wszechświata. Na scenie pojawiła się Justyna Ignasiak-Kretowicz, Central Europe Hair Care Communications Director w Procter & Gamble oraz ambasador i ambasadorki marki.
"Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto" - mówił Michał Szpak, pierwszy w Polsce mężczyzna będący ambasadorem marki Pantene. W nowej odsłonie kampanii dołączyły do niego cztery kobiety: Helena Norowicz, Katarzyna Zillmann, Osi Ugonoh oraz Alżbeta Lenska. Każda z nich prezentuje swój indywidualizm, a wszystkie razem - różnorodność, o której mówi kampania #SiłaWłosów marki Pantene.

"Ta kampania jest o różnorodności. Ambasadorkami są kobiety, dla których tak, jak w przypadku Michała, który rozbił bank naszą reklamą, włosy są ważne. Ważne z wielu przyczyn - każda z naszych ambasadorek nosi inne włosy, inne włosy lubi i co innego sobie w nich ceni. Każda z nich ma też własną historię mocno z nimi związaną, o której chce opowiedzieć. Przede wszystkim jednak są zupełnie różne, jeśli chodzi o wiek, zawód, temperament. Chcielibyśmy rzucić głębsze światło właśnie na osobiste historie, doświadczenia, które są inspirujące, motywujące, a przede wszystkim autentyczne, bo trzeba mieć siłę, by być inną, ale warto" - powiedziała Justyna Ignasiak-Kretowicz.

Kampania #SiłaWłosów wspiera innowacyjną linię odżywczą Pantene Repair & Protect, na którą składają się szampon, odżywka, maska, olejek, spray oraz rewolucyjne Miracle Serum. W sierpniu kolekcja wzbogaciła się również o Pantene Pro-V Rescue Shots, czyli 30-sekundowe ampułki do włosów, które pomagają zregenerować włosy zniszczone stylizacją i sprawiają, że stają się głęboko nawilżone, mocne i lśniące. Lipidy zawarte w ampułkach Pantene Pro-V Rescue Shots pomagają zachować nienaruszoną strukturę włosów, zapewniając zdrowszy wygląd i połysk w zaledwie 30 sekund!

"Na bohatera nowej kampanii wybraliśmy kosmetyk do zadań specjalnych Rescue Shot, dzięki któremu możemy mieć piękne włosy każdego dnia. W tym małym wielkim produkcie znajdują się peptydy kolagenowe, które sprawiają, że włosy są bardziej elastyczne. Inspirację zaczerpnęliśmy z pielęgnacji skóry, dlatego, że włosy mają swoje źródło w skórze, w skórze głowy. Produkt wzbogacony jest również o olejek z pestek moreli, który nawilża i wzmacnia włosy od środka, sprawia, że są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także zawiera naszą kultową prowitaminę B7, która leży u podstaw każdego produktu" – powiedziała Justyna Ignasiak-Kretowicz.

(DD)

żródło: materiały prasowe Pantene i Akpa

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone