«powrótMiss Polonia Sportu 2019

Miss Polonia Sportu zwyciężcyNarvil Conference & SPA, Serock

W sobotę, 17 sierpnia 2019 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku zorganizowany został event Miss Polonia Sportu 2019. Najbardziej wysportowaną kandydatką okazała się Aleksandra Kielan z Częstochowy. Od kilku lat pracuje jako modelka w Polsce i zagranicą. Jej pasją jej sport, w szczególności surfing, acro-yoga i taniec.

W słoneczny dzień, 20 finalistek tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu Miss Polonia 2019 rywalizowało w konkurencjach sportowych, które przygotowali i poprowadzili trenerzy teamu Fitness Tour - największej i bardzo atrakcyjnej trasy grupowych treningów fitness w Polsce, m.in.: Agata Dąbrowska, Tomasz Choiński, Marcin Olpiński, Katarzyna Kępka, Agata Biernat, Nikodem Finke, Dawid Krakowiak, Maciej Jopek, Ola Żelazo, Szymon Gaś i Angelika Maciążek.

Całość spotkania rozpoczęła się od rozgrzewki oraz zajęć fitness dance. W kolejnym etapie finalistki konkursu piękności rywalizowały w takich konkurencjach jak plank na czas (wynik zwyciężczyni to 4 minuty 9 sekund!), czołganie i bieg slalomem (wynik zwyciężczyni 1 minuta 7 sekund), ale również pokonywały tor przeszkód, skakały na skakance i kręciły hulahoop. Trenerzy nie tylko przygotowali wszystkie konkurencje, ale także oceniali poprawność wykonania ćwiczeń przyznając finalistkom punkty.

(WW)

źródło i zdjęcia: materiały prasowe Miss Polonia

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone