«powrótMiss Polonia Sportu wybrana!

20 najpiękniejszych Polek w sportowej rywalizacji!

W pięknej scenerii uzdrowiska miejskiego Studio Sante w Warszawie najpiękniejsze Polki rywalizowały o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Finalistki musiały zmierzyć się w trzech konkurencjach, pod czujnym okiem trenera personalnego oraz obecnej Miss Polonia, Natalii Gryglewskiej. Tytuł najbardziej wysportowanej dziewczyny tegorocznej edycji konkursu zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka.

Basen z krystalicznie czystą wodą, wkoło bulgoczące jacuzzi i parujące sauny oraz sala sportowa do treningów EMS – w takiej scenerii najpiękniejsze Polki walczyły o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Rozgrzewkę w basenie Studio Sante poprowadziła obecna Miss Polonia – Natalia Gryglewska.

W pierwszej konkurencji dziewczyny miały nie lada wyzwanie! Z gąbkowymi hantlami na stopach musiały przejść całą długość basenu. Najszybsza okazała się pochodząca z Warszawy kandydatka z nr 18 Maria Wójcik, uzyskując czas 31,1 sekundy. W drugiej, bardziej klasycznej konkurencji, czyli pływanie na czas, bezkonkurencyjna była pochodząca z Jarosławia Klaudia Mendyka. Jej czas to 11,8 sekundy. W trzeciej konkurencji skala trudności jeszcze wzrosła. Na sali do treningów EMS w Studio Sante dziewczyny wykonywały tzw. deskę na czas. Dwie najlepsze weszły do ścisłego finału, gdzie zmierzyły się ponownie, tym razem jednak przywdziewając profesjonalną kamizelkę EMS. Swoje tury z czasami ponad 4 minuty wygrały Klaudia Mendyka oraz pochodząca z Białegostoku Krystyna Sokołowska. W finale tej konkurencji pod czujnym okiem trenera personalnego Michała Rocha wycisnęły z siebie siódme poty. W desce z kamizelką EMS lepsza okazała się kandydatka z nr 17 Krystyna Sokołowska, lecz całe zawody, a tym samym tytuł nowej Miss Polonia Sportu, zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka.

źródło: materiały prasowe Miss Polonia, zdjęcia: Mateusz Jagielski / Miss Polonia

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone