«powrótWielki finał Miss Polonia 2021

Miss Polonia 2021 została Krystyna Sokołowska z Białegostoku, która w nagrodę otrzymała samochód i kartę paliwową. To właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowych konkursach piękności oraz w Miss World 2022. Tytuł Pierwszej Wicemiss Polonia zdobyła Karolina Malina z Kołobrzegu, a tytuł Drugiej Wicemiss przypadł Julii Barydze z Łodzi. Miss Publiczności, wybraną w głosowaniu SMS-owym, została Sandra Staszewska z Chodzieży.

Krystyna Sokołowska jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego. Posługuje się biegle językiem polskim, angielskim i rosyjskim. Obecnie jest właścicielką klubu sportowego, trenerką gimnastyki artystycznej i stretchingu. Jako swoje hobby wymienia podróże, sport, gotowanie oraz grę na fortepianie.

Uroczysta gala odbyła we Włocławku. Na scenie pojawiło się 20 uroczych finalistek z całej Polski. Kandydatki do tytułu Miss Polonia zaprezentowały się w strojach koktajlowych, kąpielowych i sportowych, sukniach ślubnych i wieczorowych oraz w kreacjach casual.

Galę finałową poprowadzili Izabella Krzan, Mateusz Szymkowiak, Aleksander Sikora oraz Miss World 2021 Karolina Bielawska. Na scenie wystąpili m.in. Krystian Ochman i Ewelina Lisowska, a gościem specjalnym była Miss Ukrainy Oleksandra Jaremczuk. W skład jury pod przewodnictwem Jagody Piątek-Włodarczyk zasiedli m.in.: Rafał Brzozowski, Ida Nowakowska, Jakub Kucner, Miss Polonia 2018 Milena Sadowska oraz Miss Polonia 1993 Aleksandra Stajszczak.

(WW)

zdjęcia: akpa

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone