«powrótPremiera kosmetyków Miss Polonia

Krystyna Sokołowska Drogerie Natura już od 25. lat dbają o Polki, najpiękniejsze kobiety świata. Kobiety, które zachwycają nie tylko swoją urodą, ale także siłą ducha i charakteru, zaradnością, kreatywnością oraz wielkim sercem pełnym empatii. Dlatego w tym szczególnym, jubileuszowym roku, drogerie Natura zostały Partnerem Głównym konkursu Miss Polonia. Od zakończenia gali w maju drogerie Natura cały czas aktywnie współpracują z Krystyną Sokołowską - zdobywczynią korony najpiękniejszej Polki, a także Agnieszką Brewką, która głosami członków Klubu Natura otrzymała tytuł Miss Polonia Drogerii Natura. Obie panie zostały ambasadorkami drogerii Natura i miały okazję brać udział w sesjach zdjęciowych. Ważną częścią współpracy drogerii Natura z Miss Polonia jest wprowadzenie do sprzedaży limitowanej serii kosmetyków do makijażu marki KOBO Professional sygnowanych logo Miss Polonia. Wśród nich znajdziemy produkty, które stanowią must have każdego kuferka z kosmetykami: paletka cieni "Natural Beauty", trzy kolory błyszczyków, czerwoną pomadkę, puder brązujący, a także rozświetlacz i tusz do rzęs.

Z tej okazji w warszawskiej Galerii Młociny odbyła się oficjalna prezentacja nowych produktów. Wśród gości pojawili się m.in.: Julia Baryga, Anasteisha Zakhandrevich, Natalia Gryglewska, Anna Głogowska, Jadwiga Piątek-Włodarczyk, Sebastian Kowalczyk, Ilona Kędzierska i Agata Biernat. Gospodarzem wydarzenia był Mateusz Szymkowiak. Zgromadzona publiczność miała okazję poznać wiele trików urodowych i przyjrzeć się pracy Anny Barańskiej-Nastaj, wizażystki, która wykonała delikatny makijaż Agnieszce Brewce. Cały make-up stworzyła oczywiście kosmetykami KOBO Professional z limitowanej linii Miss Polonia. Ważną częścią spotkania były także rozmowy z przedstawicielami firmy Natura, a także Miss Polonia. "Do limitowanej serii kosmetyków postawiliśmy na absolutne klasyki. Kolory, które wybraliśmy, idealnie pasują na jesień, są bardzo bezpieczne i nie można zrobić sobie nimi krzywdy. Co ważne, wszystkie produkty są wegańskie. Firma Natura od lat stawia na naturalność i poszanowanie natury i zwierząt. Myślę, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie" - wyznała Grażyna Tomala-Tylman, przedstawicielka firmy Natura.

"Konkurs Miss Polonia jest najstarszym konkursem piękności na świecie. Z kolei firma Natura w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Przez te ćwierć wieku nie było dane nam spotkać, a ten rok jest zdecydowanie przełomowy. Cieszę się, że wspólnie połączyliśmy siły i stworzyliśmy produkty, jakich jeszcze nie było. Praca nad kosmetykami KOBO Professional sygnowanych logiem Miss Polonia trwała przez kilka miesięcy, a już dziś możemy przedstawić efekt końcowy. Jest to pierwsza w historii Miss Polonia seria kosmetyków. Cieszę się, że wchodzimy na inny poziom współprac i możemy dać coś zupełnie nowego odbiorcom" - powiedział Igor Włodarczyk, przedstawiciel agencji IGO-ART, producenta i organizatora konkursu Miss Polonia. "Miałam okazję przetestować produkty podczas sesji zdjęciowej, ale także w domowym zaciszu. Szczerze przyznam, że codziennie się nimi maluję i niezależnie czy jest to makijaż dzienny, czy wieczorowy to kosmetyki sprawdzają się idealnie" - przyznała Krystyna Sokołowska, Miss Polonia 2022.

tekst i zdjęcia: akpa

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone