SPORT I REKREACJA

74. Tour de Pologne

74. Tour de Pologne

Tour de Pologne to największe wydarzenie kolarskie w Polsce. W dniach 29 lipca - 4 sierpnia 2017 roku odbyła się 74. edycja wyścigu. Zwycięzcą 74. Tour de Pologne został Dylan Teuns z Belgii. Było to jego pierwsze zwycięstwo w cyklu Word Tour, ale wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie raz przypomni się kibicom kolarstwa. Drugie miejsce zajął Rafał Majka reprezentujący grupę Bora Hansgrohe. Od zwycięzcy wyścigu Polak był gorszy tylko o dwie sekundy.

więcej

Spotkanie z ambasadorkami portalu myfitness.pl

Spotkanie z ambasadorkami portalu myfitness.pl

W Restauracji The Alchemist w Warszawie odbyło się śniadanie w stylu fit z udziałem ambasadorek serwisu myfitness.pl. Na spotkaniu pojawiły się ambasadorki, czyli: Zosia Ślotała, Sylwia Nowak, Natalia Jakuła, Katarzyna Oleśkiewicz, Paulina Kuczyńska, Patrycja Stachera, Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Matracka.

więcej

"Nadzieja na Mundial" - wielki finał i mecz gwiazd w piłce nożnej

"Nadzieja na Mundial" - wielki finał i mecz gwiazd w piłce nożnej

Dnia 16 lipca 2017 r. odbył się finał V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Zwycięzcą turnieju została Hiszpania. Jedną z atrakcji turnieju był pokazowy Mecz Gwiazd: Telewizja kontra Internet. Zawodnicy Telewizji pokonali reprezentację Internetu 4:0. W drużynie telewizji zagrali między innymi: Tomasz Oświeciński (kapitan), Rafał Patyra, Michał Czernecki, Sebastian Królikowski i inni. W roli jokerów wspierających obie drużyny wystąpiły piłkarskie gwiazdy.

więcej

Premiera książki "Iwona Guzowska, najważniejsza decyzja"

Premiera książki "Iwona Guzowska, najważniejsza decyzja"

Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, pierwsza Polka która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym, Iwona Guzowska napisała książkę pt.: ,,Najważniejsza decyzja". Promocja tej ksiązki odbyła się 26 października 2017 roku w warszawskim teatrze Kamienica. Spotkanie poprowadziła znana dziennikarka Beata Tadla, a gości przywitał serdecznie właściciel teatru, znany aktor Emilian Kamiński.

więcej

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

W hotelu Radisson BLU w Warszawie przedstawiono nowego ambasadora zawodów Ironman w Polsce, a została nim Katarzyna Stankiewicz, obecnie związana z zespołem Varius Manx. Podczas wieczoru odbył się koncert zespołu Varius Manx, z największymi przebojami zespołu: "Orła cień'', "Zanim zrozumiesz'', "Piosenka księżycowa'' i inne.

więcej

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018 odbyła się w restauracji Jeff's na Polu Mokotowskim. Spotkanie było niepowtarzalną okazją do poznania zawodniczek amerykańskiej Legendarny Football League. Dzięki paniom na spotkaniu panowała mila i sexowna atmosfera, a serwowane napoje Black Energy jeszcze bardziej podkręcały wydarzenie. Dzięki amerykańskiej restauracji Jeff's można było poczuć wyjątkową atmosferę...

więcej

Super Forma - nowy sportowy projekt Marioli Bojarskiej

Super Forma - nowy sportowy projekt Marioli Bojarskiej

W restauracji Kuźnia Kulturalna odbyła się uroczysta prezentacja nowatorskiego i autorskiego projektu Marioli Bojarskiej-Ferenc "Super Forma" - sportowej gry planszowej i gry karcianej. Spotkanie poprowadził Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Premierę uświetnił występ muzyczny Danuty Błażejczyk, która wykonała m.in. utwór "Mocniej zabiło mi serce" oraz inne.

więcej

4F. Zacznij. Wytrwaj

4F. Zacznij. Wytrwaj

„4F. Zacznij. Wytrwaj" -  pod takim hasłem rozpoczęła się druga faza kampanii w której udział wzięli Stephen Antigua i Adam Kaszewski. Były siatkarz, a obecnie trener reprezentacji oraz polski model, który współpracował z największymi projektantami i markami w kraju i za granicą, zachęcają do podjęcia aktywności pokazując własne motywacje do uprawiania sportu. Swoją postawą zachęcają do aktywności fizycznej dosłownie wszystkich.

więcej

Uroczyste otwarcie Monta Beach Volley Club

Uroczyste otwarcie Monta Beach Volley Club

Na Cyplu Czerniakowskim w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie nowego obiektu sportowo – rekreacyjnego Monta Beach Volley Club. W wydarzeniu udział wzięli miłośnicy siatkówki, sportowcy, dziennikarze i wielu innych gości. Nie zabrakło też znanych osób takich jak: Agnieszka Wielgosz oraz Filip i Zygmunt Chajzer. W czasie uroczystości, krótką przemowę wygłosił Robert Kamiński – właściciel obiektu.

więcej

Złota 44 - pokaz nowej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej

Złota 44 - pokaz nowej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej

Dnia 25 października w budynku Złota 44 odbyła się prezentacja największej rezydencjalnej prywatnej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej w Europie Środkowej. Na ósmym piętrze wieżowca o powierzchni 1800 m2 znajduje się 25-metrowy basen, w pełni wyposażona siłownia, klub fitness, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, strefa SPA, oraz 400-metrowy taras z jacuzzi. Do dyspozycji mieszkańców jest także pokój zabaw dla dzieci, salon wypoczynkowy i sala konferencyjna.

więcej

Reebok Fitness Camp 2015

Reebok Fitness Camp 2015

Zgromadzenie największych miłośników fitness – Reebok Fitness Camp 2015 miało miejsce w Parku Angielskim przy Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Wydarzenie poprowadził prezenter Marcin Prokop oraz trenerka Katarzyna Bigos. Aktywny udział w wydarzeniu wzięli także: Kamila Szczawińska – modelka i ambasadorka marki Reebok oraz Marta Wierzbicka, Alan Andresz, Michał Baryza i inni.

więcej

Nike+ Free Run

Nike+ Free Run

W majowe popołudnie odbyło się Nike+ Free Run, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie sportowe, promujące aktywny styl życia. Na całe wydarzenie składało się kilka niezależnych biegów, odbywających się na różnych dystansach z wielkim finałem w Arkadach Kubickiego. Niektóre biegi poprowadziły prawdziwe gwiazdy takie jak: Ania Lewandowska, medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone