SPORT I REKREACJA

Gala 74. Tour de Pologne i wyścig gwiazd kolarstwa.

Gala 74. Tour de Pologne i wyścig gwiazd kolarstwa.

Jedną z największych atrakcji wieczoru był wyścig kolarskich gwiazd. Na torze kolarskim W Pruszkowie pojawiło się ponad 40 mistrzów kolarstwa, a wśród nich między innymi: Ryszard Szurkowski, Czesław Lang, Lech Piasecki, Tadeusz Mytnik, Józef Gawliczek, Henryk Charucki i inni. Najstarszym zawodnikiem był 82-letni Franciszek Sumiński. Po wielu latach mistrzowie znów założyli biało-czerwone koszulki ze swoim nazwiskiem i ponownie poczuli smak rywalizacji.

więcej

39. PZU Maraton Warszawski

39. PZU Maraton Warszawski

Dnia 24 września 2017 roku w Warszawie z Placu Trzech Krzyży wystartowało kilkanaście tysięcy biegaczy, którzy wzięli udział w najważniejszym i najbardziej prestiżowym maratonie w Polsce. Meta biegu była zlokalizowana na Wisłostradzie przy Parku Fontann. Trasa przebiegała przez najpiękniejsze oraz historyczne punkty Warszawy. Zwycięzcą 39. PZU Maratonu Warszawskiego został Błażej Brzeziński (POL), który dystans 42 km 195 m pokonał w 02:11:27.

więcej

Enea 5150 Warsaw Triathlon

Enea 5150 Warsaw Triathlon

Dnia 11 czerwca 2017 r. odbyła się druga edycja prestiżowych zawodów Enea 5150 Warsaw. Do stolicy przyjechali miłośnicy triathlonu z ponad 20 krajów świata, by zmierzyć się z dystansem olimpijskim. Do pokonania mieli 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu. Na linii startu stanęło ponad 1100 zawodników zarówno amatorów jak i elity sportowej. Zwycięzcą prestiżowych zawodów triathlonowych Enea 5150 Warsaw został Aliaksandr Vasilevich (BLR).

więcej

74. Tour de Pologne

74. Tour de Pologne

Tour de Pologne to największe wydarzenie kolarskie w Polsce. W dniach 29 lipca - 4 sierpnia 2017 roku odbyła się 74. edycja wyścigu. Zwycięzcą 74. Tour de Pologne został Dylan Teuns z Belgii. Było to jego pierwsze zwycięstwo w cyklu Word Tour, ale wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie raz przypomni się kibicom kolarstwa. Drugie miejsce zajął Rafał Majka reprezentujący grupę Bora Hansgrohe. Od zwycięzcy wyścigu Polak był gorszy tylko o dwie sekundy.

więcej

Spotkanie z ambasadorkami portalu myfitness.pl

Spotkanie z ambasadorkami portalu myfitness.pl

W Restauracji The Alchemist w Warszawie odbyło się śniadanie w stylu fit z udziałem ambasadorek serwisu myfitness.pl. Na spotkaniu pojawiły się ambasadorki, czyli: Zosia Ślotała, Sylwia Nowak, Natalia Jakuła, Katarzyna Oleśkiewicz, Paulina Kuczyńska, Patrycja Stachera, Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Matracka.

więcej

"Nadzieja na Mundial" - wielki finał i mecz gwiazd w piłce nożnej

"Nadzieja na Mundial" - wielki finał i mecz gwiazd w piłce nożnej

Dnia 16 lipca 2017 r. odbył się finał V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Zwycięzcą turnieju została Hiszpania. Jedną z atrakcji turnieju był pokazowy Mecz Gwiazd: Telewizja kontra Internet. Zawodnicy Telewizji pokonali reprezentację Internetu 4:0. W drużynie telewizji zagrali między innymi: Tomasz Oświeciński (kapitan), Rafał Patyra, Michał Czernecki, Sebastian Królikowski i inni. W roli jokerów wspierających obie drużyny wystąpiły piłkarskie gwiazdy.

więcej

Premiera książki "Iwona Guzowska, najważniejsza decyzja"

Premiera książki "Iwona Guzowska, najważniejsza decyzja"

Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, pierwsza Polka która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym, Iwona Guzowska napisała książkę pt.: ,,Najważniejsza decyzja". Promocja tej ksiązki odbyła się 26 października 2017 roku w warszawskim teatrze Kamienica. Spotkanie poprowadziła znana dziennikarka Beata Tadla, a gości przywitał serdecznie właściciel teatru, znany aktor Emilian Kamiński.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone