SPORT I REKREACJA

Premiera książki Leny Katlik pt: Eldorado

Premiera książki Leny Katlik pt: Eldorado

Dnia 20 stycznia 2022 r. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyła się uroczysta premiera książki Leny Katlik pt.: Eldorado. Autorka napisała kontrowersyjną powieść ujawniającą mroczną stronę piłki nożnej w Polsce. Spotkanie z udziałem mediów poprowadził dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch. Z kolei fragmenty książki przeczytała Sylwia Gliwa, aktorka filmowa i teatralna.

więcej

SuperLiga Tenisa

SuperLiga Tenisa

Konferencja prasowa poświęcona projektowi SuperLiga - zawodowej lidze tenisa na świecie - odbyła się 14 lutego 2022 r. w hotelu Regent w Warszawie. W konferencji udział wzięli Minister Sportu i Turystyki – Kamil Bortniczuk; prezes spółki SuperLIGA - Danuta Dmowska-Andrzejuk; wiceprezes spółki SuperLIGA – Artur Bochenek; prezes Polskiego Związku Tenisowego - Mirosław Skrzypczyński; a także przedstawiciele sponsorów...

więcej

Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw oraz 5150 Warsaw

Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw oraz 5150 Warsaw

W niedzielę, 5 września 2021 r. odbyły się zawody „Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw" oraz „5150 Warsaw". Na plaży ośrodka WDW Rewita w Białobrzegach w gminie Nieporęt rozpoczęły się zawody triathlonowe. Do zawodów, które zostały przełożone z powodu pandemii COVID-19 zgłosiło się 1800 uczestników. Oprócz popularnego i lubianego dystansu 5150 Triathlon Series, zawodnicy, po raz pierwszy, wystartowali na trasie IRONMAN 70.3.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone