SPORT I REKREACJA

74. Tour de Pologne

74. Tour de Pologne

Tour de Pologne to największe wydarzenie kolarskie w Polsce. W dniach 29 lipca - 4 sierpnia 2017 roku odbyła się 74. edycja wyścigu. Zwycięzcą 74. Tour de Pologne został Dylan Teuns z Belgii. Było to jego pierwsze zwycięstwo w cyklu Word Tour, ale wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie raz przypomni się kibicom kolarstwa. Drugie miejsce zajął Rafał Majka reprezentujący grupę Bora Hansgrohe. Od zwycięzcy wyścigu Polak był gorszy tylko o dwie sekundy.

więcej

Spotkanie z ambasadorkami portalu myfitness.pl

Spotkanie z ambasadorkami portalu myfitness.pl

W Restauracji The Alchemist w Warszawie odbyło się śniadanie w stylu fit z udziałem ambasadorek serwisu myfitness.pl. Na spotkaniu pojawiły się ambasadorki, czyli: Zosia Ślotała, Sylwia Nowak, Natalia Jakuła, Katarzyna Oleśkiewicz, Paulina Kuczyńska, Patrycja Stachera, Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Matracka.

więcej

"Nadzieja na Mundial" - wielki finał i mecz gwiazd w piłce nożnej

"Nadzieja na Mundial" - wielki finał i mecz gwiazd w piłce nożnej

Dnia 16 lipca 2017 r. odbył się finał V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Zwycięzcą turnieju została Hiszpania. Jedną z atrakcji turnieju był pokazowy Mecz Gwiazd: Telewizja kontra Internet. Zawodnicy Telewizji pokonali reprezentację Internetu 4:0. W drużynie telewizji zagrali między innymi: Tomasz Oświeciński (kapitan), Rafał Patyra, Michał Czernecki, Sebastian Królikowski i inni. W roli jokerów wspierających obie drużyny wystąpiły piłkarskie gwiazdy.

więcej

Premiera książki "Iwona Guzowska, najważniejsza decyzja"

Premiera książki "Iwona Guzowska, najważniejsza decyzja"

Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, pierwsza Polka która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym, Iwona Guzowska napisała książkę pt.: ,,Najważniejsza decyzja". Promocja tej ksiązki odbyła się 26 października 2017 roku w warszawskim teatrze Kamienica. Spotkanie poprowadziła znana dziennikarka Beata Tadla, a gości przywitał serdecznie właściciel teatru, znany aktor Emilian Kamiński.

więcej

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

W hotelu Radisson BLU w Warszawie przedstawiono nowego ambasadora zawodów Ironman w Polsce, a została nim Katarzyna Stankiewicz, obecnie związana z zespołem Varius Manx. Podczas wieczoru odbył się koncert zespołu Varius Manx, z największymi przebojami zespołu: "Orła cień'', "Zanim zrozumiesz'', "Piosenka księżycowa'' i inne.

więcej

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018 odbyła się w restauracji Jeff's na Polu Mokotowskim. Spotkanie było niepowtarzalną okazją do poznania zawodniczek amerykańskiej Legendarny Football League. Dzięki paniom na spotkaniu panowała mila i sexowna atmosfera, a serwowane napoje Black Energy jeszcze bardziej podkręcały wydarzenie. Dzięki amerykańskiej restauracji Jeff's można było poczuć wyjątkową atmosferę...

więcej

Śniadanie prasowe z ambasadorkami portalu myfitness.pl

Śniadanie prasowe z ambasadorkami portalu myfitness.pl

Na Stadionie Legii w Warszawie odbyło się fit śniadanie z udziałem influencerek najnowszej kampanii reklamowej portalu myfitness.pl. Spotkanie poprowadziła Odeta Moro, znana dziennikarka radiowa. Na spotkaniu pojawiły się między innymi: Sylwia Nowak, Dominika Grosicka, Anna Nowak, Agnieszka Kwiatkowska, Agnieszka Matacka i Karolina Brzuszczyńska. Główną atrakcją spotkania była rozmowa z ambasadorkami o budowaniu marek osobistych w social mediach...

więcej

Orlen Warsaw Maraton 2018

Orlen Warsaw Maraton 2018

Orlen Warsaw Marathon to najważniejsze w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 r., w którym dotychczas wzięło udział ponad 160 tys. uczestników. Zwycięzcą Orlen Warsaw Marathon został reprezentant Kenii Ezekiel Omullo z wynikiem 2:11:17, następny był jego rodak Felix Kimutai z wynikiem 2:11:41 a trzeci Herpasa Negasa Kitesa z Etiopii z czasem 2:11:46.

więcej

90 lat Tour De Pologne oraz Wielki Piknik Rowerowy

90 lat Tour De Pologne oraz Wielki Piknik Rowerowy

W piątek 18 maja, punktualnie o godzinie 20.00 na dziedzińcu pałacu w Wilanowie rozpocznie się uroczysta prezentacja 75. Tour de Pologne UCI World Tour, który w tym roku będzie trwał od 4 do 10 sierpnia. Dzień później odbędzie się Vienna Life Lang Team Maraton Rowerowy oraz wyścig o Puchar Ministra Sportu i Turystyki, a w niedzielę przyjdzie czas na Lang Team Race...

więcej

13 PZU Półmaraton Warszawski

13 PZU Półmaraton Warszawski

Już po raz 13. odbył się PZU Półmaraton Warszawski jeden z największych biegów ulicznych w Polsce i jeden z największych biegów na tym dystansie w Europie. Organizatorzy wyznaczyli trasę wyścigu przez najbardziej zjawiskowe oraz istotne dla historii Warszawy miejsca. Uczestnicy mieli możliwość rywalizacji na wybrzeżach Warszawy po obu stronach Wisły, przekroczenie jej dwoma słynnymi mostami oraz dokładniejszego zwiedzenia Pragi.

więcej

13 Bieg po Nowe Życie

13 Bieg po Nowe Życie

Znane osoby ze świata teatru, filmu, estrady, mediów, nauki i sportu spotkały się po raz piąty w stolicy, a premierowo przy Pałacu Kultury i Nauki, by promować świadome dawstwo narządów. Na trasie sztafetowego marszu w Parku Świętokrzyskim przy PKiN pojawiło się wiele gwiazd. Nie zabrakło oczywiście Przemysława Salety głównego ambasadora inicjatywy. Na trasie biegu pojawiły się miedzy innymi: Aleksandra Popławska, Olga Kalicka i wiele innych pań.

więcej

Premiera książki Paweł Fajdek "Petarda. Historie z młotem w tle"

Premiera książki Paweł Fajdek "Petarda. Historie z młotem w tle"

Dnia 29 października 2018 roku w Muzeum Sportu i Turystyki odbyła się promocja książki pt: "Petarda, historie z młotem w tle" o życiu Pawła Fajdka. W spotkaniu udział wzięli autorzy książki: Paweł Hochstim i Paweł Skraba. Na zakończenie spotkania Paweł Fajdek przekazał do zbiorów Muzeum Sportu i Turystyki swoją rękawicę, w której odnosił największe sportowe sukcesy. Paweł Fajdek to trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone