SPORT I REKREACJA

Złota 44 - pokaz nowej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej

Złota 44 - pokaz nowej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej

Dnia 25 października w budynku Złota 44 odbyła się prezentacja największej rezydencjalnej prywatnej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej w Europie Środkowej. Na ósmym piętrze wieżowca o powierzchni 1800 m2 znajduje się 25-metrowy basen, w pełni wyposażona siłownia, klub fitness, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, strefa SPA, oraz 400-metrowy taras z jacuzzi. Do dyspozycji mieszkańców jest także pokój zabaw dla dzieci, salon wypoczynkowy i sala konferencyjna.

więcej

Orlen Warsaw Maraton 2017

Piąta, jubileuszowa edycja ORLEN Warsaw Maraton dobiegła końca. Największa impreza biegowa w Polsce, po raz kolejny przyciągnęła tłumy miłośników sportu. Mimo chłodnej aury na trasie ORLEN Warsaw Maraton panowała gorąca atmosfera, którą stworzył najlepszy team – biegacze i kibice. Około godziny 9 rano, po sygnale dźwiękowym nadanym przez Anitę Włodarczyk, tysiące osób wystartowało z Wybrzeża Szczecińskiego: na północ maratończycy, a na południe zawodnicy biegu OSHEE.

więcej

12. PZU Półmaraton Warszawski

12. PZU Półmaraton Warszawski

W niedzielę dnia 26 marca 2017 r. wystartowała kolejna edycja największego polskiego biegu ulicznego - Półmaratonu Warszawskiego. Biegacze stanęli przed wyzwaniem pokonania dystansu 21 km i 97,5 metra. Numery startowe nadano blisko 14 tysiącom biegaczy, a metę przekroczyło 12 180 osób. Zwycięzcą 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego został Kenijczyk John Kipsang Lotiang, który pokonał połówkę królewskiego dystansu w czasie 01:01:12!

więcej

Gala 74. Tour de Pologne i wyścig gwiazd kolarstwa.

Gala 74. Tour de Pologne i wyścig gwiazd kolarstwa.

Jedną z największych atrakcji wieczoru był wyścig kolarskich gwiazd. Na torze kolarskim W Pruszkowie pojawiło się ponad 40 mistrzów kolarstwa, a wśród nich między innymi: Ryszard Szurkowski, Czesław Lang, Lech Piasecki, Tadeusz Mytnik, Józef Gawliczek, Henryk Charucki i inni. Najstarszym zawodnikiem był 82-letni Franciszek Sumiński. Po wielu latach mistrzowie znów założyli biało-czerwone koszulki ze swoim nazwiskiem i ponownie poczuli smak rywalizacji.

więcej

39. PZU Maraton Warszawski

39. PZU Maraton Warszawski

Dnia 24 września 2017 roku w Warszawie z Placu Trzech Krzyży wystartowało kilkanaście tysięcy biegaczy, którzy wzięli udział w najważniejszym i najbardziej prestiżowym maratonie w Polsce. Meta biegu była zlokalizowana na Wisłostradzie przy Parku Fontann. Trasa przebiegała przez najpiękniejsze oraz historyczne punkty Warszawy. Zwycięzcą 39. PZU Maratonu Warszawskiego został Błażej Brzeziński (POL), który dystans 42 km 195 m pokonał w 02:11:27.

więcej

Enea 5150 Warsaw Triathlon

Enea 5150 Warsaw Triathlon

Dnia 11 czerwca 2017 r. odbyła się druga edycja prestiżowych zawodów Enea 5150 Warsaw. Do stolicy przyjechali miłośnicy triathlonu z ponad 20 krajów świata, by zmierzyć się z dystansem olimpijskim. Do pokonania mieli 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu. Na linii startu stanęło ponad 1100 zawodników zarówno amatorów jak i elity sportowej. Zwycięzcą prestiżowych zawodów triathlonowych Enea 5150 Warsaw został Aliaksandr Vasilevich (BLR).

więcej

74. Tour de Pologne

74. Tour de Pologne

Tour de Pologne to największe wydarzenie kolarskie w Polsce. W dniach 29 lipca - 4 sierpnia 2017 roku odbyła się 74. edycja wyścigu. Zwycięzcą 74. Tour de Pologne został Dylan Teuns z Belgii. Było to jego pierwsze zwycięstwo w cyklu Word Tour, ale wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie raz przypomni się kibicom kolarstwa. Drugie miejsce zajął Rafał Majka reprezentujący grupę Bora Hansgrohe. Od zwycięzcy wyścigu Polak był gorszy tylko o dwie sekundy.

więcej

Spotkanie z ambasadorkami portalu myfitness.pl

Spotkanie z ambasadorkami portalu myfitness.pl

W Restauracji The Alchemist w Warszawie odbyło się śniadanie w stylu fit z udziałem ambasadorek serwisu myfitness.pl. Na spotkaniu pojawiły się ambasadorki, czyli: Zosia Ślotała, Sylwia Nowak, Natalia Jakuła, Katarzyna Oleśkiewicz, Paulina Kuczyńska, Patrycja Stachera, Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Matracka.

więcej

"Nadzieja na Mundial" - wielki finał i mecz gwiazd w piłce nożnej

"Nadzieja na Mundial" - wielki finał i mecz gwiazd w piłce nożnej

Dnia 16 lipca 2017 r. odbył się finał V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Zwycięzcą turnieju została Hiszpania. Jedną z atrakcji turnieju był pokazowy Mecz Gwiazd: Telewizja kontra Internet. Zawodnicy Telewizji pokonali reprezentację Internetu 4:0. W drużynie telewizji zagrali między innymi: Tomasz Oświeciński (kapitan), Rafał Patyra, Michał Czernecki, Sebastian Królikowski i inni. W roli jokerów wspierających obie drużyny wystąpiły piłkarskie gwiazdy.

więcej

Premiera książki "Iwona Guzowska, najważniejsza decyzja"

Premiera książki "Iwona Guzowska, najważniejsza decyzja"

Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, pierwsza Polka która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym, Iwona Guzowska napisała książkę pt.: ,,Najważniejsza decyzja". Promocja tej ksiązki odbyła się 26 października 2017 roku w warszawskim teatrze Kamienica. Spotkanie poprowadziła znana dziennikarka Beata Tadla, a gości przywitał serdecznie właściciel teatru, znany aktor Emilian Kamiński.

więcej

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

W hotelu Radisson BLU w Warszawie przedstawiono nowego ambasadora zawodów Ironman w Polsce, a została nim Katarzyna Stankiewicz, obecnie związana z zespołem Varius Manx. Podczas wieczoru odbył się koncert zespołu Varius Manx, z największymi przebojami zespołu: "Orła cień'', "Zanim zrozumiesz'', "Piosenka księżycowa'' i inne.

więcej

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018 odbyła się w restauracji Jeff's na Polu Mokotowskim. Spotkanie było niepowtarzalną okazją do poznania zawodniczek amerykańskiej Legendarny Football League. Dzięki paniom na spotkaniu panowała mila i sexowna atmosfera, a serwowane napoje Black Energy jeszcze bardziej podkręcały wydarzenie. Dzięki amerykańskiej restauracji Jeff's można było poczuć wyjątkową atmosferę...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone