Przegląd rynku

Eldorado, czyli grzechy polskiego światka piłkarskiego

Eldorado, czyli grzechy polskiego światka piłkarskiego

Grzechy polskiego światka piłkarskiego odkrywa w swojej debiutanckiej powieści pt. „Eldorado" Lena Katlik, matka zdolnego15-latka, który cały czas marzy o karierze piłkarskiej. Przekręty wśród byłych piłkarzy i członków PZPN, naciąganie rodziców dzieci trenujących w szkółkach, seksualne propozycje dla ich matek w zamian za faworyzowanie synów, to tylko niektóre tematy opisane w książce.

więcej

Czesław Lang "Zawodowiec" - recenzja książki

Czesław Lang "Zawodowiec" - recenzja książki

Czesław Lang wicemistrz olimpijski w kolarskim wyścigu szosowym, pierwszy kolarz zawodowy w historii polskiego kolarstwa, zwycięzca licznych etapów i jednodniowych wyścigów, wybitny torowiec i szosowiec od wielu lat organizator i dyrektor Tour de Pologne napisał książkę pt.: Zawodowiec. Bogato ilustrowaną, wspomnieniową książkę wydało Wydawnictwo Akurat, które wchodzi w skład znanego, dużego Wydawnictwa Muza SA.

więcej

Karol Bielecki "Wojownik" - spotkanie autorskie

Karol Bielecki "Wojownik" - spotkanie autorskie

Wydawnictwo Akurat wydało w 2018 roku niezwykle interesującą, bogato ilustrowaną, wspomnieniową książkę Karola Bieleckiego pt.: „Wojownik". Autor jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii światowej i polskiej piłki ręcznej. Przez ponad 20 lat uprawiał tę trudną dyscyplinę, rozegrał ponad 250 meczy w reprezentacji Polski, zdobył dla niej prawie 1000 goli, posiadał jeden z najmocniejszych i najszybszych strzałów w tej dyscyplinie.

więcej

Piękno siatkówki

Piękno siatkówki

Album ukazuje różne oblicza siatkarskiego świata, jego urodę i paradoksy. Bohaterami zdjęć są triumfatorzy najważniejszych międzynarodowych imprez ostatniego półwiecza, ale także młodzież i dzieci dopiero rozpoczynające treningi. W sesjach zrealizowanych specjalnie na potrzeby albumu wzięli udział wybitni siatkarze reprezentujący różne siatkarskie pokolenia.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone