SPORT I REKREACJA

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018

Inauguracja Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018 odbyła się w restauracji Jeff's na Polu Mokotowskim. Spotkanie było niepowtarzalną okazją do poznania zawodniczek amerykańskiej Legendarny Football League. Dzięki paniom na spotkaniu panowała mila i sexowna atmosfera, a serwowane napoje Black Energy jeszcze bardziej podkręcały wydarzenie. Dzięki amerykańskiej restauracji Jeff's można było poczuć wyjątkową atmosferę...

więcej

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

Uroczysta prezentacja Ironman Poland Tour 2018

W hotelu Radisson BLU w Warszawie przedstawiono nowego ambasadora zawodów Ironman w Polsce, a została nim Katarzyna Stankiewicz, obecnie związana z zespołem Varius Manx. Podczas wieczoru odbył się koncert zespołu Varius Manx, z największymi przebojami zespołu: "Orła cień'', "Zanim zrozumiesz'', "Piosenka księżycowa'' i inne.

więcej

Wladimir Kliczko na otwarciu klubu fitness w Warszawie

Wladimir Kliczko na otwarciu klubu fitness w Warszawie

Na warszawskiej Pradze odbył się przedpremierowy pokaz Studia fitness McFIT przy ul. Ostrobramskiej 79, który połączono z treningiem z udziałem polskich sportowców. Wśród nich znaleźli się polscy olimpijczycy – panczenista, złoty medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi Zbigniew Bródka, sztangista, brązowy medalista olimpijski z Londynu Bartłomiej Bonk oraz tenisistka, zwyciężczyni turnieju WTA w grze podwójnej Marta Domachowska. 

więcej

Pele zaprasza do Brazylii

Pele zaprasza do Brazylii

Pele, jeden z najwybitniejszych piłkarzy wszechczasów odwiedził Warszawę, aby promować sprzęt sportowy opatrzony jego wizerunkiem. Jest to pierwsza odsłona kampanii reklamowej, w której bierze udział firma Tesco Polska. Od tej pory klienci brytyjskich supermarketów będą mogli zakupić limitowaną serię piłek nożnych, plecaków i innych sportowych gadżetów polecanych przez gwiazdę futbolu.

więcej

Salon Endushop w Warszawie

Salon Endushop w Warszawie

Nowy sklep Endushop dla miłośników triathlonu otworzono przy ulicy Koszykowej 24 w Warszawie. Jest to drugi po Poznaniu tego typu salon stacjonarny dla sympatyków tego sportu. Nie mogło zabraknąć znanych osób których łączy pasja do triathlonu. Wśród nich byli między innymi: Joanna Jabłczyńska, Maciej Dowbor i Piotr Nowak.

więcej

Mike Tyson w Warszawie

Mike Tyson w Warszawie

Legendarny bokser Mike Tyson odwiedził Polskę, aby promować markę Black Energy. Jest to już trzeci udział gwiazdora w kampanii reklamowej, bowiem wcześniej wystąpił w dwóch spotach reklamujących markę Black Energy: „Black & White Room” oraz „Black Service”. W kolejnym filmie reklamowym bokser zmienił się w pilota „energetycznego odrzutowca”. W kampanię reklamową zaangażowała się firma LOT wraz z FoodCare.

więcej

Akcja Dzieciaki do rakiet

Akcja Dzieciaki do rakiet

Ruszyła druga ogólnopolska edycja akcji „Dzieciaki do rakiet", która ma na celu promowanie tenisa wśród dzieci i propagowanie tego wyjątkowego sportu. Akcja, realizowana przez Bank BGŻ BNP Paribas i Polski Związek Tenisowy, wystartowała cyklem dziesięciu imprez w dużych miastach Polski. Dnia 9 czerwca 2017 r. akcja rozpoczęła się na Placu Zamkowym w Warszawie.

więcej

Reebok Fitness Camp 2015

Reebok Fitness Camp 2015

Zgromadzenie największych miłośników fitness – Reebok Fitness Camp 2015 miało miejsce w Parku Angielskim przy Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Wydarzenie poprowadził prezenter Marcin Prokop oraz trenerka Katarzyna Bigos. Aktywny udział w wydarzeniu wzięli także: Kamila Szczawińska – modelka i ambasadorka marki Reebok oraz Marta Wierzbicka, Alan Andresz, Michał Baryza i inni.

więcej

Nike+ Free Run

Nike+ Free Run

W majowe popołudnie odbyło się Nike+ Free Run, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie sportowe, promujące aktywny styl życia. Na całe wydarzenie składało się kilka niezależnych biegów, odbywających się na różnych dystansach z wielkim finałem w Arkadach Kubickiego. Niektóre biegi poprowadziły prawdziwe gwiazdy takie jak: Ania Lewandowska, medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym...

więcej

73. Tour de Pologne w Warszawie

73. Tour de Pologne w Warszawie

73. Tour de Pologne rozpoczął się w Radzyminie, z którego zawodnicy dotarli do Warszawy. „Szlakiem historii", hasło przewodnie tegorocznego Tour de Pologne, towarzyszyło kolarzom od samego początku pierwszego etapu. Radzymin, miasto Cudu nad Wisłą, to miejsce, które przypomina o ważnej roli, którą członkowie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów odegrali w czasie Bitwy Warszawskiej.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone