SPORT I REKREACJA

Salon Endushop w Warszawie

Salon Endushop w Warszawie

Nowy sklep Endushop dla miłośników triathlonu otworzono przy ulicy Koszykowej 24 w Warszawie. Jest to drugi po Poznaniu tego typu salon stacjonarny dla sympatyków tego sportu. Nie mogło zabraknąć znanych osób których łączy pasja do triathlonu. Wśród nich byli między innymi: Joanna Jabłczyńska, Maciej Dowbor i Piotr Nowak.

więcej

Mike Tyson w Warszawie

Mike Tyson w Warszawie

Legendarny bokser Mike Tyson odwiedził Polskę, aby promować markę Black Energy. Jest to już trzeci udział gwiazdora w kampanii reklamowej, bowiem wcześniej wystąpił w dwóch spotach reklamujących markę Black Energy: „Black & White Room” oraz „Black Service”. W kolejnym filmie reklamowym bokser zmienił się w pilota „energetycznego odrzutowca”. W kampanię reklamową zaangażowała się firma LOT wraz z FoodCare.

więcej

Akcja Dzieciaki do rakiet

Akcja Dzieciaki do rakiet

Ruszyła druga ogólnopolska edycja akcji „Dzieciaki do rakiet", która ma na celu promowanie tenisa wśród dzieci i propagowanie tego wyjątkowego sportu. Akcja, realizowana przez Bank BGŻ BNP Paribas i Polski Związek Tenisowy, wystartowała cyklem dziesięciu imprez w dużych miastach Polski. Dnia 9 czerwca 2017 r. akcja rozpoczęła się na Placu Zamkowym w Warszawie.

więcej

Reebok Fitness Camp 2015

Reebok Fitness Camp 2015

Zgromadzenie największych miłośników fitness – Reebok Fitness Camp 2015 miało miejsce w Parku Angielskim przy Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Wydarzenie poprowadził prezenter Marcin Prokop oraz trenerka Katarzyna Bigos. Aktywny udział w wydarzeniu wzięli także: Kamila Szczawińska – modelka i ambasadorka marki Reebok oraz Marta Wierzbicka, Alan Andresz, Michał Baryza i inni.

więcej

Nike+ Free Run

Nike+ Free Run

W majowe popołudnie odbyło się Nike+ Free Run, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie sportowe, promujące aktywny styl życia. Na całe wydarzenie składało się kilka niezależnych biegów, odbywających się na różnych dystansach z wielkim finałem w Arkadach Kubickiego. Niektóre biegi poprowadziły prawdziwe gwiazdy takie jak: Ania Lewandowska, medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym...

więcej

73. Tour de Pologne w Warszawie

73. Tour de Pologne w Warszawie

73. Tour de Pologne rozpoczął się w Radzyminie, z którego zawodnicy dotarli do Warszawy. „Szlakiem historii", hasło przewodnie tegorocznego Tour de Pologne, towarzyszyło kolarzom od samego początku pierwszego etapu. Radzymin, miasto Cudu nad Wisłą, to miejsce, które przypomina o ważnej roli, którą członkowie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów odegrali w czasie Bitwy Warszawskiej.

więcej

Muay Thai Live w Warszawie

Muay Thai Live w Warszawie

W Amfiteatrze Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej (Stara Prochownia) odbyło się wydarzenie pod hasłem ”Odkryj legendę Tajlandii: Muay Thai Live w Warszawie”. Głównym organizatorem imprezy została Ambasada Królestwa Tajlandii w Warszawie. Oficjalnego otwarcia dokonał Ambasador Królestwa Tajlandii, Jego Ekscelencja Pan Manasvi Srisodapol.

więcej

Premiera książki Marioli Bojarskiej-Ferenc "Klub 50+"

Premiera książki Marioli Bojarskiej-Ferenc "Klub 50+"

Na Warszawskim Wilanowie w restauracji Kuźnia Kulturalna, odbyła się premiera książki Marioli Bojarskiej Ferenc pt: „Klub 50+”. Wśród zaproszonych gości byli przyjaciele autorki, współpracownicy i wielu celebrytów. Wśród gwiazd pojawiły się: Anna Kalata, Jolanta Kwaśniewska, Majka Jeżowska, Dorota Soszyńska, Izabela Trojanowska, Małgorzata Potocka i wiele innych. Całe spotkanie poprowadził Maciej Kurzajewski. Autorkę wspierała także rodzina: mąż Ryszard, synowie i urocze wnuczki.

więcej

38 PZU Maraton Warszawski

38 PZU Maraton Warszawski

Dnia 25 września 2016 roku w Warszawie spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego wystartowało kilkanaście tysięcy biegaczy, którzy wzięli udział w najważniejszym i najbardziej prestiżowym maratonie w Polsce. Początek biegu nie był przypadkowy, bowiem w 2016 roku Uniwersytet Warszawski obchodził 200-lecie swojego istnienia. Meta biegu była zlokalizowana na Wisłostradzie przy Parku Fontann.

więcej

Marka 4F dla Pyeong Chang 2018

Marka 4F dla Pyeong Chang 2018

PKOL i marka 4F zaprezentowały kolekcję olimpijską na Igrzyska w Pyeong Chang 2018, którą stworzył zespół OTCF. Motywem przewodnim są geometryczne kształty, widoczne w nadrukach oraz zestawieniach kolorystycznych. Nad kolekcją na igrzyska PyeongChang 2018 pracowało kilkudziesięciu projektantów pod kierownictwem artystycznym Ranity Sobańskieji we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, który konsultował poszczególne elementy kolekcji już na etapie ich tworzenia.

więcej

Super Forma - nowy sportowy projekt Marioli Bojarskiej

Super Forma - nowy sportowy projekt Marioli Bojarskiej

W restauracji Kuźnia Kulturalna odbyła się uroczysta prezentacja nowatorskiego i autorskiego projektu Marioli Bojarskiej-Ferenc "Super Forma" - sportowej gry planszowej i gry karcianej. Spotkanie poprowadził Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Premierę uświetnił występ muzyczny Danuty Błażejczyk, która wykonała m.in. utwór "Mocniej zabiło mi serce" oraz inne.

więcej

4F. Zacznij. Wytrwaj

4F. Zacznij. Wytrwaj

„4F. Zacznij. Wytrwaj" -  pod takim hasłem rozpoczęła się druga faza kampanii w której udział wzięli Stephen Antigua i Adam Kaszewski. Były siatkarz, a obecnie trener reprezentacji oraz polski model, który współpracował z największymi projektantami i markami w kraju i za granicą, zachęcają do podjęcia aktywności pokazując własne motywacje do uprawiania sportu. Swoją postawą zachęcają do aktywności fizycznej dosłownie wszystkich.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone