SPORT I REKREACJA

Mike Tyson w Warszawie

Mike Tyson w Warszawie

Legendarny bokser Mike Tyson odwiedził Polskę, aby promować markę Black Energy. Jest to już trzeci udział gwiazdora w kampanii reklamowej, bowiem wcześniej wystąpił w dwóch spotach reklamujących markę Black Energy: „Black & White Room” oraz „Black Service”. W kolejnym filmie reklamowym bokser zmienił się w pilota „energetycznego odrzutowca”. W kampanię reklamową zaangażowała się firma LOT wraz z FoodCare.

więcej

Akcja Dzieciaki do rakiet

Akcja Dzieciaki do rakiet

Ruszyła druga ogólnopolska edycja akcji „Dzieciaki do rakiet", która ma na celu promowanie tenisa wśród dzieci i propagowanie tego wyjątkowego sportu. Akcja, realizowana przez Bank BGŻ BNP Paribas i Polski Związek Tenisowy, wystartowała cyklem dziesięciu imprez w dużych miastach Polski. Dnia 9 czerwca 2017 r. akcja rozpoczęła się na Placu Zamkowym w Warszawie.

więcej

Reebok Fitness Camp 2015

Reebok Fitness Camp 2015

Zgromadzenie największych miłośników fitness – Reebok Fitness Camp 2015 miało miejsce w Parku Angielskim przy Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Wydarzenie poprowadził prezenter Marcin Prokop oraz trenerka Katarzyna Bigos. Aktywny udział w wydarzeniu wzięli także: Kamila Szczawińska – modelka i ambasadorka marki Reebok oraz Marta Wierzbicka, Alan Andresz, Michał Baryza i inni.

więcej

Nike+ Free Run

Nike+ Free Run

W majowe popołudnie odbyło się Nike+ Free Run, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie sportowe, promujące aktywny styl życia. Na całe wydarzenie składało się kilka niezależnych biegów, odbywających się na różnych dystansach z wielkim finałem w Arkadach Kubickiego. Niektóre biegi poprowadziły prawdziwe gwiazdy takie jak: Ania Lewandowska, medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym...

więcej

73. Tour de Pologne w Warszawie

73. Tour de Pologne w Warszawie

73. Tour de Pologne rozpoczął się w Radzyminie, z którego zawodnicy dotarli do Warszawy. „Szlakiem historii", hasło przewodnie tegorocznego Tour de Pologne, towarzyszyło kolarzom od samego początku pierwszego etapu. Radzymin, miasto Cudu nad Wisłą, to miejsce, które przypomina o ważnej roli, którą członkowie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów odegrali w czasie Bitwy Warszawskiej.

więcej

Muay Thai Live w Warszawie

Muay Thai Live w Warszawie

W Amfiteatrze Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej (Stara Prochownia) odbyło się wydarzenie pod hasłem ”Odkryj legendę Tajlandii: Muay Thai Live w Warszawie”. Głównym organizatorem imprezy została Ambasada Królestwa Tajlandii w Warszawie. Oficjalnego otwarcia dokonał Ambasador Królestwa Tajlandii, Jego Ekscelencja Pan Manasvi Srisodapol.

więcej

Premiera książki Marioli Bojarskiej-Ferenc "Klub 50+"

Premiera książki Marioli Bojarskiej-Ferenc "Klub 50+"

Na Warszawskim Wilanowie w restauracji Kuźnia Kulturalna, odbyła się premiera książki Marioli Bojarskiej Ferenc pt: „Klub 50+”. Wśród zaproszonych gości byli przyjaciele autorki, współpracownicy i wielu celebrytów. Wśród gwiazd pojawiły się: Anna Kalata, Jolanta Kwaśniewska, Majka Jeżowska, Dorota Soszyńska, Izabela Trojanowska, Małgorzata Potocka i wiele innych. Całe spotkanie poprowadził Maciej Kurzajewski. Autorkę wspierała także rodzina: mąż Ryszard, synowie i urocze wnuczki.

więcej

38 PZU Maraton Warszawski

38 PZU Maraton Warszawski

Dnia 25 września 2016 roku w Warszawie spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego wystartowało kilkanaście tysięcy biegaczy, którzy wzięli udział w najważniejszym i najbardziej prestiżowym maratonie w Polsce. Początek biegu nie był przypadkowy, bowiem w 2016 roku Uniwersytet Warszawski obchodził 200-lecie swojego istnienia. Meta biegu była zlokalizowana na Wisłostradzie przy Parku Fontann.

więcej

Marka 4F dla Pyeong Chang 2018

Marka 4F dla Pyeong Chang 2018

PKOL i marka 4F zaprezentowały kolekcję olimpijską na Igrzyska w Pyeong Chang 2018, którą stworzył zespół OTCF. Motywem przewodnim są geometryczne kształty, widoczne w nadrukach oraz zestawieniach kolorystycznych. Nad kolekcją na igrzyska PyeongChang 2018 pracowało kilkudziesięciu projektantów pod kierownictwem artystycznym Ranity Sobańskieji we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, który konsultował poszczególne elementy kolekcji już na etapie ich tworzenia.

więcej

Super Forma - nowy sportowy projekt Marioli Bojarskiej

Super Forma - nowy sportowy projekt Marioli Bojarskiej

W restauracji Kuźnia Kulturalna odbyła się uroczysta prezentacja nowatorskiego i autorskiego projektu Marioli Bojarskiej-Ferenc "Super Forma" - sportowej gry planszowej i gry karcianej. Spotkanie poprowadził Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Premierę uświetnił występ muzyczny Danuty Błażejczyk, która wykonała m.in. utwór "Mocniej zabiło mi serce" oraz inne.

więcej

4F. Zacznij. Wytrwaj

4F. Zacznij. Wytrwaj

„4F. Zacznij. Wytrwaj" -  pod takim hasłem rozpoczęła się druga faza kampanii w której udział wzięli Stephen Antigua i Adam Kaszewski. Były siatkarz, a obecnie trener reprezentacji oraz polski model, który współpracował z największymi projektantami i markami w kraju i za granicą, zachęcają do podjęcia aktywności pokazując własne motywacje do uprawiania sportu. Swoją postawą zachęcają do aktywności fizycznej dosłownie wszystkich.

więcej

Uroczyste otwarcie Monta Beach Volley Club

Uroczyste otwarcie Monta Beach Volley Club

Na Cyplu Czerniakowskim w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie nowego obiektu sportowo – rekreacyjnego Monta Beach Volley Club. W wydarzeniu udział wzięli miłośnicy siatkówki, sportowcy, dziennikarze i wielu innych gości. Nie zabrakło też znanych osób takich jak: Agnieszka Wielgosz oraz Filip i Zygmunt Chajzer. W czasie uroczystości, krótką przemowę wygłosił Robert Kamiński – właściciel obiektu.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone