Turystyka

Gala Konkursu Perfect SPA Awards 2017

Gala Konkursu Perfect SPA Awards 2017

Gala finałowa konkursu Perfect SPA 2017 odbyła się w warszawskim hotelu Belotto. Uroczystą galę poprowadziła Beata Sadowska i Conrado Moreno. Gwiazdą wieczoru była Kasia Kowalska, która zaśpiewała swoje największe przeboje. Wśród zaproszonych gości pojawiły się gwiazdy, które wręczały statuetki nagrodzonym hotelom i SPA. Na scenie pojawiła się między innymi: Anna Wendzikowska, Edyta Herbuś, Beata Chmielowska-Olech, Paulina Holtz i inni.

więcej

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze"

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze"

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze" odbyła się w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Zaproszeni goście mogli zobaczyć film przybliżający zwyczaje Cypru, posłuchać muzyki, spróbować wina i słodkości, a także kupić tradycyjne produkty z Cypru. Przed oficjalnym rozpoczęciem można było również poznać sposób przygotowania ciasta z którego piecze się słodki Chleb Chrystusowy (Christopsomo).

więcej

Workshop i prezentacja regionu Kerala

Workshop i prezentacja regionu Kerala

W restauracji Bombay Masala w Warszawie odbył się workshop połączony z prezentacją regionu Kerala wraz z degustacją narodowych potraw. W warsztatach udział wzięli reprezentanci branży hotelarskiej, ośrodki ajurwedy i touroperator. Krótko mówiąc do Polski przyjechało dziesięciu przedstawicieli branży turystycznej. Nie zabrakło też linii lotniczej Qatar Airways, którą reprezentował Grzegorz Karolewski – Dyrektor Handlowy na Polskę.

więcej

Radisson Blu Resort, Świnoujście

Radisson Blu Resort, Świnoujście

Na mapie turystycznej woj. zachodnio-pomorskiego znalazł się Radisson Blu Resort, pierwszy hotel 5-gwiazdkowy w Świnoujściu. W obiekcie znajduje się 340 luksusowych pokoi z widokiem na morze, restauracje, bary, basen z iluzją nieskończoności, Aquapark z wieloma atrakcjami oraz największa sala konferencyjna na Wybrzeżu. Hotel wraz ze znajdującym się tuż obok aquaparkiem będzie największym centrum rozrywki i rekreacji na wyspie Uznam.

więcej

Premiera książki "Zanzibar - Wyspa Skarbów" B. Lewandowskiej-Kaftan

Premiera książki "Zanzibar - Wyspa Skarbów" B. Lewandowskiej-Kaftan

Uroczysta premiera książki Beaty Lewandowskiej-Kaftan "Zanzibar - wyspa skarbów. Opowieści ze świata Suahili" odbyła się 26 września 2017 r. w restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie. Spotkanie z okazji premiery książki poprowadziła dziennikarka radiowa Aneta Małecka. Obecni na spotkaniu goście i dziennikarze mieli okazję do wysłuchania afrykańskich opowieści Beaty Lewandowskiej-Kaftan. Mogli też podziwiać piękne, pełne kolorów klimatyczne fotografie i posłuchać afrykańskiej muzyki.

więcej

Nowa kampania ibis. tu mieszka muzyka - zwyciężcy

Nowa kampania ibis. tu mieszka muzyka - zwyciężcy

Wraz z początkiem września 2017 r. wnętrza hoteli z rodziny ibis wypełnią się muzyką za sprawą nowej kampanii „ibis. Tu mieszka muzyka". Inicjatywa, której ambasadorką została znana wokalistka Sarsa, ma na cel zachęcić młodych twórców do zaprezentowania swoich umiejętności w konkursie muzycznym. Marka chce przyciągnąć zdolnych artystów i pomóc im w stawianiu pierwszych kroków w branży muzycznej.

więcej

PREMIERA KSIĄŻKI STEFENA MÖLLERA "VIVA WARSZAWA"

PREMIERA KSIĄŻKI STEFENA MÖLLERA "VIVA WARSZAWA"

Wydawnictwo Pascal i Ambasada Republiki Niemiec zaprosili wyjątkowych gości na spotkanie z nową publikacją. Mowa o książce pt: Viva Warszawa, którą napisał Stefen Möller. Samego autora nie trzeba nikomu przedstawiać. Sympatyczny aktor, pisarz i kabareciarz jest najbardziej znanym i lubianym Niemcem w Polsce. Polskiej publiczności kojarzy się szczególnie jako uczestnik programu „Europa da się lubić” i aktor w popularnym serialu „M jak miłość”.

więcej

25 urodziny hotelu Mariott w Warszawie

25 urodziny hotelu Mariott w Warszawie

Hotel Warsaw Marriott, luksusowy obiekt pięciogwiazdkowy położony w Warszawie obchodził swoje 25-lecie istnienia. Jak przystało na wielkie urodziny nie mogło zabraknąć uroczystej gali, upamiętniającej powstanie hotelu w 1989 roku. Uczestnicy gali witani byli z humorem przez artystów teatru Akt. Jeden z artystów przebrany za kucharza proponował gościom… pizzę mrożoną i whisky z colą z ciepłym lodem. Goście z humorem udali się na drugie piętro, gdzie czekały na nich stacje gastronomiczne.

więcej

Wezyr Holiday Coral Travel Party 2014

Wezyr Holiday Coral Travel Party 2014

Dnia 30 listopada 2014 biuro podróży Wezyr Holidays Coral Travel zorganizowało wyjątkową imprezę która podsumowała zakończony sezon turystyczny i przedstawiła swoje plany na lato 2015. „Kochaj, podróżuj, oczaruj” to przewodnie hasło, pod którym odbyło się uroczyste otwarcie sezonu lato 2015. Należące do międzynarodowej grupy Oti Holding, polskie biuro podróży w baśniowym stylu zaprezentowało 25 miejsc wakacyjnych do których dolecieć można z 10 lotnisk w Polsce.

więcej

Premiera książki "Tybet. W drodze do Kumbum"

Premiera książki "Tybet. W drodze do Kumbum"

W słoneczny wiosenny dzień miała miejsce premiera książki Elżbiety Sęczykowskiej pt: „Tybet. W drodze do Kumbum”. Wśród zaproszonych gości i dziennikarzy pojawiła się także Grażyna Szapołowska oraz Ilona Felicjańska. Pięknie ilustrowana książka to relacja autorki z jej podróży do mistycznej Krainy Śniegu. Autorka osobiście miała okazję wziąć udział w ceremoniach zastrzeżonych wyłącznie dla mnichów lamajskich.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone