Turystyka

Briefing prasowy w Pałacu Mała Wieś

Briefing prasowy w Pałacu Mała Wieś

Grupa organizatorów eventów, dziennikarzy i zaproszonych gości wybrała się na wyjazd studyjny do Pałacu Nowa Wieś. Wszystkich gości przywitał Tomasz Barański - Dyrektor Hotelu, który podczas prezentacji przedstawił: nowy obiekt, plany kolejnych inwestycji i aktualny stan prac budowlanych. Po krótkiej konferencji nastąpiło zwiedzanie nowo wybudowanego Spichlerza, Pałacu wraz z apartamentem książęcym oraz Nowej Oranżerii.

więcej

Oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Dnia 17 maja 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów. Wśród gości, którzy przecięli czerwoną wstęgę byli między innymi: Krzysztof Skolimowski – Zastępca Burmistrza, Rafał Kwiatkowski – właściciel hotelu oraz Łukasz Pakuła – Dyrektor Generalny. Budowa hotelu rozpoczęła się w październiku 2016 r. i została zakończona w listopadzie 2017 r. Inwestorem jest firma Sun Investment.

więcej

Otwarcie Renaissance Warsaw Airport Hotel

Otwarcie Renaissance Warsaw Airport Hotel

Renaissance Warsaw Airport Hotel, to komfortowy lifestyle'owy hotel położony naprzeciwko lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie jest to pierwszy hotel marki Renaissance by Marriott w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyny hotel pięciogwiazdkowy w Polsce położony przy lotnisku. Jego otwarcie zaplanowano już niebawem w ciagu najbliższych kilku tygodni.

więcej

Martyna Wojciechowska ma swoją lalkę Barbie

Martyna Wojciechowska ma swoją lalkę Barbie

Producenci lalki Barbie firma Matell stworzyla miniaturową wersję Martyny Wojciechowskiej. Obecnie jest to pierwsza w historii Polka, którą spotkało takie wyróżnienie. Uznali bowiem, że polska podróżniczka prowadzi wyjątkowe i niestandardowe życie, dlatego powinna inspirować dziewczynki na całym świecie. Lalka Barbie z podobizną Martyny ukazała się w serii lalek Shero. Jest to połączenie angielskich słów she i hero, czyli ona i bohater.

więcej

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City odbyło się w marcu 2018 r. Wsród zaproszonych gości nie zabrakło wybitnych osobowości ze świata hotelarstwa. Na uroczystości pojawiłi się między innymi: Giles Clavie - President & Ceo Of Orbis S.A., Ireneusz Węgłowski - Wiceprezes Orbis SA, Oleg Vyshniakov - inwestor, właściciel firmy Wisher Enterprise oraz Katarzyna Zarzycka - Dyrektor Hotelu. Jedną z atrakcji wieczoru był akustyczny koncert wokalisty o pseudonimie Skubas.

więcej

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre odbyło się dnia 08 lutego 2018 r. w chłodny zimowy wieczór. Mimo zimowej aury w hotelu panowała gorąca i miła atmosfera. Wszystkich gości przywitali aktorzy teatru z głową w chmurach. Dla rozgrzewki podano powitalne drinki. Po chwili odbyła się część oficjalna, która poprowadził Marcin Prokop, znany wszystkim dziennikarz i konferansjer. Po chwili swoje przemówienia wygłosili: Dyrektor Generalny Marek Kaszewski...

więcej

Prezentacja regionu włoskiego Emilia Romagna

Prezentacja regionu włoskiego Emilia Romagna

W warszawskim hotelu Polonia Palace odbyła się konferencja poświęcona włoskiemu regionowi Emilia Romagna. Na początku konferencji wystąpił Dyrektor Generalny Narodowego Biura Turystycznego Giovanni Bastianelli, który zaprezentował region Emilia Romagna i zachęcał do odwiedzenia Włoch. Z badań wynika, że 24 proc. osób nie będących europejczykami wybiera właśnie Włochy na miejsce do spędzania wakacji.

więcej

Gala Konkursu Perfect SPA Awards 2017

Gala Konkursu Perfect SPA Awards 2017

Gala finałowa konkursu Perfect SPA 2017 odbyła się w warszawskim hotelu Belotto. Uroczystą galę poprowadziła Beata Sadowska i Conrado Moreno. Gwiazdą wieczoru była Kasia Kowalska, która zaśpiewała swoje największe przeboje. Wśród zaproszonych gości pojawiły się gwiazdy, które wręczały statuetki nagrodzonym hotelom i SPA. Na scenie pojawiła się między innymi: Anna Wendzikowska, Edyta Herbuś, Beata Chmielowska-Olech, Paulina Holtz i inni.

więcej

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze"

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze"

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze" odbyła się w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Zaproszeni goście mogli zobaczyć film przybliżający zwyczaje Cypru, posłuchać muzyki, spróbować wina i słodkości, a także kupić tradycyjne produkty z Cypru. Przed oficjalnym rozpoczęciem można było również poznać sposób przygotowania ciasta z którego piecze się słodki Chleb Chrystusowy (Christopsomo).

więcej

Workshop i prezentacja regionu Kerala

Workshop i prezentacja regionu Kerala

W restauracji Bombay Masala w Warszawie odbył się workshop połączony z prezentacją regionu Kerala wraz z degustacją narodowych potraw. W warsztatach udział wzięli reprezentanci branży hotelarskiej, ośrodki ajurwedy i touroperator. Krótko mówiąc do Polski przyjechało dziesięciu przedstawicieli branży turystycznej. Nie zabrakło też linii lotniczej Qatar Airways, którą reprezentował Grzegorz Karolewski – Dyrektor Handlowy na Polskę.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone