Turystyka

Nowe hotele w Warszawie w 2018 roku.

Nowe hotele w Warszawie w 2018 roku.

W Warszawie br. planowane są otwarcia sześciu hoteli, z czego trzy odbędą się na Służewcu biurowym, oraz po jednym hotelu na Starym Mieście, Okęciu i Pradze. Największym wydarzeniem ma być otwarcie najbardziej luksusowego hotelu w Polsce. Raffless Europejski Warsaw, o którym mowa zaoferuje gościom 106 ekskluzywnych pokoi i apartamentów. Z kolei przy lotnisku im. Fryderyka Chopina rozpocznie swoją działalność Renaissance Warsaw Airport...

więcej

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City odbyło się w marcu 2018 r. Wsród zaproszonych gości nie zabrakło wybitnych osobowości ze świata hotelarstwa. Na uroczystości pojawiłi się między innymi: Giles Clavie - President & Ceo Of Orbis S.A., Ireneusz Węgłowski - Wiceprezes Orbis SA, Oleg Vyshniakov - inwestor, właściciel firmy Wisher Enterprise oraz Katarzyna Zarzycka - Dyrektor Hotelu. Jedną z atrakcji wieczoru był akustyczny koncert wokalisty o pseudonimie Skubas.

więcej

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre odbyło się dnia 08 lutego 2018 r. w chłodny zimowy wieczór. Mimo zimowej aury w hotelu panowała gorąca i miła atmosfera. Wszystkich gości przywitali aktorzy teatru z głową w chmurach. Dla rozgrzewki podano powitalne drinki. Po chwili odbyła się część oficjalna, która poprowadził Marcin Prokop, znany wszystkim dziennikarz i konferansjer. Po chwili swoje przemówienia wygłosili: Dyrektor Generalny Marek Kaszewski...

więcej

Prezentacja regionu włoskiego Emilia Romagna

Prezentacja regionu włoskiego Emilia Romagna

W warszawskim hotelu Polonia Palace odbyła się konferencja poświęcona włoskiemu regionowi Emilia Romagna. Na początku konferencji wystąpił Dyrektor Generalny Narodowego Biura Turystycznego Giovanni Bastianelli, który zaprezentował region Emilia Romagna i zachęcał do odwiedzenia Włoch. Z badań wynika, że 24 proc. osób nie będących europejczykami wybiera właśnie Włochy na miejsce do spędzania wakacji.

więcej

Gala Konkursu Perfect SPA Awards 2017

Gala Konkursu Perfect SPA Awards 2017

Gala finałowa konkursu Perfect SPA 2017 odbyła się w warszawskim hotelu Belotto. Uroczystą galę poprowadziła Beata Sadowska i Conrado Moreno. Gwiazdą wieczoru była Kasia Kowalska, która zaśpiewała swoje największe przeboje. Wśród zaproszonych gości pojawiły się gwiazdy, które wręczały statuetki nagrodzonym hotelom i SPA. Na scenie pojawiła się między innymi: Anna Wendzikowska, Edyta Herbuś, Beata Chmielowska-Olech, Paulina Holtz i inni.

więcej

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze"

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze"

Inauguracja wystawy „Zwyczaje okresu Dodekameron, dwanaście Świętych Dni na Cyprze" odbyła się w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Zaproszeni goście mogli zobaczyć film przybliżający zwyczaje Cypru, posłuchać muzyki, spróbować wina i słodkości, a także kupić tradycyjne produkty z Cypru. Przed oficjalnym rozpoczęciem można było również poznać sposób przygotowania ciasta z którego piecze się słodki Chleb Chrystusowy (Christopsomo).

więcej

Workshop i prezentacja regionu Kerala

Workshop i prezentacja regionu Kerala

W restauracji Bombay Masala w Warszawie odbył się workshop połączony z prezentacją regionu Kerala wraz z degustacją narodowych potraw. W warsztatach udział wzięli reprezentanci branży hotelarskiej, ośrodki ajurwedy i touroperator. Krótko mówiąc do Polski przyjechało dziesięciu przedstawicieli branży turystycznej. Nie zabrakło też linii lotniczej Qatar Airways, którą reprezentował Grzegorz Karolewski – Dyrektor Handlowy na Polskę.

więcej

Radisson Blu Resort, Świnoujście

Radisson Blu Resort, Świnoujście

Na mapie turystycznej woj. zachodnio-pomorskiego znalazł się Radisson Blu Resort, pierwszy hotel 5-gwiazdkowy w Świnoujściu. W obiekcie znajduje się 340 luksusowych pokoi z widokiem na morze, restauracje, bary, basen z iluzją nieskończoności, Aquapark z wieloma atrakcjami oraz największa sala konferencyjna na Wybrzeżu. Hotel wraz ze znajdującym się tuż obok aquaparkiem będzie największym centrum rozrywki i rekreacji na wyspie Uznam.

więcej

Premiera książki "Zanzibar - Wyspa Skarbów" B. Lewandowskiej-Kaftan

Premiera książki "Zanzibar - Wyspa Skarbów" B. Lewandowskiej-Kaftan

Uroczysta premiera książki Beaty Lewandowskiej-Kaftan "Zanzibar - wyspa skarbów. Opowieści ze świata Suahili" odbyła się 26 września 2017 r. w restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie. Spotkanie z okazji premiery książki poprowadziła dziennikarka radiowa Aneta Małecka. Obecni na spotkaniu goście i dziennikarze mieli okazję do wysłuchania afrykańskich opowieści Beaty Lewandowskiej-Kaftan. Mogli też podziwiać piękne, pełne kolorów klimatyczne fotografie i posłuchać afrykańskiej muzyki.

więcej

PREMIERA KSIĄŻKI STEFENA MÖLLERA "VIVA WARSZAWA"

PREMIERA KSIĄŻKI STEFENA MÖLLERA "VIVA WARSZAWA"

Wydawnictwo Pascal i Ambasada Republiki Niemiec zaprosili wyjątkowych gości na spotkanie z nową publikacją. Mowa o książce pt: Viva Warszawa, którą napisał Stefen Möller. Samego autora nie trzeba nikomu przedstawiać. Sympatyczny aktor, pisarz i kabareciarz jest najbardziej znanym i lubianym Niemcem w Polsce. Polskiej publiczności kojarzy się szczególnie jako uczestnik programu „Europa da się lubić” i aktor w popularnym serialu „M jak miłość”.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone