Turystyka

Dubaj Tourism otworzył biuro w Polsce

Dubaj Tourism otworzył biuro w Polsce

Dubaj Tourism organizacja promująca Dubaj otworzyła swoje biuro w Polsce. Uroczysta kolacja z tym związana miała miejsce na początku września w restauracji Villa Foksal w Warszawie. Gospodarzem wieczoru był Tomasz Kammel. Przybyłych gości przywitała Jessie Ling, dyrektor do spraw promocji za granicą Dubai Corporation for Tourism & Commerce Marketing.

więcej

Promocja Sri Lanki w Polsce

Promocja Sri Lanki w Polsce

Biuro promocji Sri Lanki zorganizowało kilkugodzinne spotkanie z branżą turystyczną i dziennikarzami. Była to pierwsza impreza tego typu promująca Sri Lankę w Polsce. Spotkanie odbyło się w Regent Warsaw Hotel, przy ulicy Belwederskiej w Warszawie. Wśród uczestników były biura podróży oraz przedstawiciele czasopism i portali z branży turystycznej. Całe wydarzenie rozpoczęło się od ceremonii zapalenia tradycyjnej lampy oliwnej...

więcej

Premiera książki B. Lewandowskiej-Kaftan "Afryka jest kobietą"

Premiera książki B. Lewandowskiej-Kaftan "Afryka jest kobietą"

Uroczysta premiera książki Beaty Lewandowskiej-Kaftan "Afryka jest kobietą" odbyła się we wrześniu 2016 r. w restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie. Spotkanie premierowe poprowadził Dariusz Raczko. Obecni na spotkaniu goście i dziennikarze mieli nie tylko okazję wysłuchać opowieści Beaty Lewandowskiej-Kaftan, ale także zobaczyć pokaz zdjęć i posłuchać afrykańskiej muzyki. Spotkaniu towarzyszył wystrój składający się z tradycyjnych afrykańskich strojów i wystawy fotografii.

więcej

Uroczyste otwarcie Hotelu & Winebaru Sixty Six

Uroczyste otwarcie Hotelu & Winebaru Sixty Six

Nowy Hotel & Winebar - Sixty Six powstał przy ul. Nowy Świat 66 w Warszawie. Jego właścicielkami jest Katarzyna Burzyńska i Agnieszka Kurowska. Uroczyste otwarcie miało miejsce dnia 24 listopada 2016 r. Jedną z atrakcji wieczoru była prezentacja unikatowej kolekcji biżuterii i sukien Agaty Wojtkiewicz. Unikatową biżuterię z diamentami i perłami - Modern Stories zaprezentowała między innymi: Małgorzata Rozenek – Majdan, Ewa Pacuła, Paulina Drażba – Kamińska oraz Daria Zhalina.

więcej

Hotel & Tourism Trends 2016

Hotel & Tourism Trends 2016

W Hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie odbyła się trzecia edycja konferencji Hotel & Tourism Trends 2016, która uznawana jest jako najważniejsze wydarzenie w branży hotelarskiej w Europie Środkowej. Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji była uroczysta gala finałowa konkursu „Hotelarz Roku 2016". Człowiekiem Roku 2016 polskiego hotelarstwa został Władysław Grochowski, Prezes Grupy Arche.

więcej

Najpiękniejsze SPA 2016

Najpiękniejsze SPA 2016

Uroczysta Gala finałowa konkursu „Najpiękniejsze SPA" odbyła się w hotelu Belotto w Warszawie. Jedną z atrakcji wieczoru był występ znanej skrzypaczki Patrycji Piekutowskiej. Na uroczystość przybyło wiele gwiazd takich jak m.in.: Beata Sadowska, Krzysztof Gojdź, Joanna Jabłczyńska, Odeta Moro, Daria Widawska i inni. Nie zabrakło też przedstawicieli mediów, branży turystycznej, a także najlepszych hoteli SPA w Polsce i za granicą.

więcej

Novo Night 2017

Novo Night 2017

Novo Night 2017 to już kolejna impreza sieci Accor Hotels zorganizowana w Warszawie. Tym razem celem całego wydarzenia była prezentacja nowej przestrzeni konferencyjnej hotelu Novotel Warszawa Centrum z kompleksowymi usługami dla klienta. Zmodernizowany hotel chce jeszcze bardziej zaistnieć na eventowej mapie Warszawy. Główną atrakcją wydarzenia były prezentacje oryginalnych i tematycznych tzw. przerw kawowych.

więcej

10 urodziny hotelu Ossa

10 urodziny hotelu Ossa

Dnia 4 lutego 2017 roku pod Warszawą odbyła się uroczysta gala z okazja 10 urodzin czterogwiazdkowego Hotelu Ossa Congress & Spa. W uroczystości wzięło udział ponad 900 zaproszonych gości. Nie zabrakło też gwiazd show biznesu takich jak: prezenterka Odeta Moro, aktorka Ela Romanowska, prezenterka i dziennikarka Ewa Pacuła, aktorzy teatru Kwadrat w tym Paweł Małaszyński, Paweł Wawrzecki, Ewa Wencel, Grzegorz Wons oraz Andrzej Nejman.

więcej

Uroczyste otwarcie wystawy La Parisienne by Sofitel

Uroczyste otwarcie wystawy La Parisienne by Sofitel

Sofitel Warsaw Victoria znalazł się w wąskim gronie luksusowych hoteli Sofitel goszczących wystawę La Parisienne. Dołączył do takich obiektów jak Sofitel Paris Arc de Triomphe, Sofitel London St James oraz Sofitel Legend The Grand Amsterdam i innych. W hotelach marki Sofitel obecny jest francuski „art de vivre" oraz umiejętność łączenia elementów kultury francuskiej z tym co najlepsze w kulturze lokalnej.

więcej

Nowe wydanie książki "Muzyka moich ulic. Lizbona"

Nowe wydanie książki "Muzyka moich ulic. Lizbona"

Marcin Kydryński znany podróżnik, fotograf, radiowiec i producent płytowy zaprezentował swoją książkę pt.: ,,Muzyka moich ulic. Lizbona". Jest to kolejna pozycja w bogatym dorobku pisarskim autora. Poprzednie pozycje takie jak: ,,Biel. Notatki z Afryki", ,,Upadek jest Formą Lotu: Metro Na Broadwayu", ,,Chwila Przed Zmierzchem" czy ,,Pod Słońce" cieszyły się dużym uznaniem czytelników.

więcej

Alberto Tomba promował region Emilia Romagna

Alberto Tomba promował region Emilia Romagna

Osiem włoskich regionów gościło w tym roku na TTWarsaw, a także przedstawiło ofertę pod wspólnym szyldem Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej ENIT – Italia. Największym zainteresowaniem cieszyła się konferencja pt: „Emilia-Romania, idealne włoskie miejsce na zimowy wypoczynek i letnie wakacje 2019" z udziałem Alberto Tomby. Samego mistrza nie trzeba chyba nikomu przedstawiać...

więcej

Hotel z Pomysłem 10-lecia

Hotel z Pomysłem 10-lecia

Zwieńczeniem konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE była Gala „Hotel z Pomysłem 10-lecia". Podczas wieczoru wydawca magazynu „Hotelarz" ogłosił wyniki jubileuszowej edycji konkursu. Zwycięski tytuł „Hotel z Pomysłem 10-lecia" otrzymał hotel Andel's by Vienna House w Łodzi. Statuetkę odebrała Katarzyna Niezgoda – Dyrektor Sprzedaży na Polskę Vienna House.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone