«powrótNowe hotele na terenie Park of Poland

hotele w Park of PolandPark of Poland, Wręcza k. Mszczonowa

Park of Poland, którego elementem będzie Suntago Wodny Świat, będzie oferować także rozbudowaną bazę noclegową. Powstaną dwa hotele oferujące 700 miejsc noclegowych połączone ze sobą wspólnym atrium. Oba obiekty ulokowane będą niedaleko jeziora dostępnego dla gości hotelowych. Nowoczesne obiekty przeznaczone będą dla gości odwiedzających park wodny Suntago Wodny Świat, jak również uczestników konferencji, szkoleń, wystaw artystycznych, targów oraz koncertów.

Pierwszy z obiektów to czterogwiazdkowy hotel z 240 pokojami oraz ze strefą konferencyjną liczącą 3600 m2. Na parterze znajdować się będzie sala balowa o powierzchni 1150 m2 z możliwością wprowadzania wielkogabarytowych ekspozycji. Jego otwarcie planowane jest w IV kwartale 2020 roku.

Drugi obiekt to pięciogwiazdkowy hotel z unikatowym konceptem gastronomicznym na ostatnim piętrze.

Hotel Professionals Management Group będzie świadczyło usługi doradztwa strategicznego na etapie projektowania i budowy hotelu oraz będzie zarządzało obiektem.

"W Polsce nie ma dziś projektu, który byłby porównywalny do tego niezwykłego przedsięwzięcia. Dla naszego zespołu udział w nim to spełnienie marzeń" – powiedział Alex Kloszewski, Partner Zarządzający w Hotel Professionals Management Group.

"Suntago Wodny Świat będzie idealnym miejscem na spędzanie wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół we wszystkie dni tygodnia i przez cały rok. Będzie przyciągać gości nie tylko z całej Polski, ale również innych krajów Europy. Dlatego też integralną częścią naszego projektu jest hotel, który będzie spełniać najwyższe standardy w zakresie wygody i obsługi gości. Hotel będzie również dogodnym miejscem na organizację różnego rodzaju konferencji i spotkań" – zapowiedział Idan Greidinger, Prezes Zarządu Park of Poland.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone