Turystyka

Hotel z Pomysłem 10-lecia

Hotel z Pomysłem 10-lecia

Zwieńczeniem konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE była Gala „Hotel z Pomysłem 10-lecia". Podczas wieczoru wydawca magazynu „Hotelarz" ogłosił wyniki jubileuszowej edycji konkursu. Zwycięski tytuł „Hotel z Pomysłem 10-lecia" otrzymał hotel Andel's by Vienna House w Łodzi. Statuetkę odebrała Katarzyna Niezgoda – Dyrektor Sprzedaży na Polskę Vienna House.

więcej

Radisson Blu Resort, Świnoujście

Na mapie turystycznej woj. zachodnio-pomorskiego znalazł się Radisson Blu Resort, pierwszy hotel 5-gwiazdkowy w Świnoujściu. W obiekcie znajduje się 340 luksusowych pokoi z widokiem na morze, restauracje, bary, basen z iluzją nieskończoności, Aquapark z wieloma atrakcjami oraz największa sala konferencyjna na Wybrzeżu. Hotel wraz ze znajdującym się tuż obok aquaparkiem będzie największym centrum rozrywki i rekreacji na wyspie Uznam.

więcej

Prezentacja Dolomiti Stars na sezon Zima 2017/2018

Prezentacja Dolomiti Stars na sezon Zima 2017/2018

Dnia 30 maja 2017 r. w restauracji San Lorenzo w Warszawie odbyła się prezentacja włoskiej organizacji turystycznej Dolomiti Stars. Tym razem zaprezentowano nowości i ofertę na sezon zima 2017/2018. Specjalnie na ten wieczór do stolicy przybyli przedstawiciele ośrodków narciarskich Arabba-Marmolada, Falcade/San Pellegrini i Civetta oraz Fiorenza Manfroi zarządzająca Dolomiti Stars. Uczestnicy spotkania obejrzeli prezentację ośrodków narciarskich...

więcej

Premiera książki "Zanzibar - Wyspa Skarbów" B. Lewandowskiej-Kaftan

Premiera książki "Zanzibar - Wyspa Skarbów" B. Lewandowskiej-Kaftan

Uroczysta premiera książki Beaty Lewandowskiej-Kaftan "Zanzibar - wyspa skarbów. Opowieści ze świata Suahili" odbyła się 26 września 2017 r. w restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie. Spotkanie z okazji premiery książki poprowadziła dziennikarka radiowa Aneta Małecka. Obecni na spotkaniu goście i dziennikarze mieli okazję do wysłuchania afrykańskich opowieści Beaty Lewandowskiej-Kaftan. Mogli też podziwiać piękne, pełne kolorów klimatyczne fotografie i posłuchać afrykańskiej muzyki.

więcej

Prestige Spa Awards 2017

Prestige Spa Awards 2017

Na deskach Teatru Sabat po raz 11 wręczono nagrody Prestige Spa Awards dla najlepszych Hoteli SPA & Wellness i DAY SPA w Polsce. Wśród zaproszonych na galę gości znaleźli się między innymi: Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Małgorzata Potocka, Ryszard Rembiszewski i inni. Uroczystą galę poprowadził Cezary Pazura, który uświetnił ją swoim autorskim stand-upem. Jedną z atrakcji wieczoru był występ zespołu Sabat.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone