Turystyka

25 urodziny hotelu Mariott w Warszawie

25 urodziny hotelu Mariott w Warszawie

Hotel Warsaw Marriott, luksusowy obiekt pięciogwiazdkowy położony w Warszawie obchodził swoje 25-lecie istnienia. Jak przystało na wielkie urodziny nie mogło zabraknąć uroczystej gali, upamiętniającej powstanie hotelu w 1989 roku. Uczestnicy gali witani byli z humorem przez artystów teatru Akt. Jeden z artystów przebrany za kucharza proponował gościom… pizzę mrożoną i whisky z colą z ciepłym lodem.

więcej

Wezyr Holiday Coral Travel Party 2014

Wezyr Holiday Coral Travel Party 2014

Dnia 30 listopada 2014 biuro podróży Wezyr Holidays Coral Travel zorganizowało wyjątkową imprezę która podsumowała zakończony sezon turystyczny i przedstawiła swoje plany na lato 2015. „Kochaj, podróżuj, oczaruj” to przewodnie hasło, pod którym odbyło się uroczyste otwarcie sezonu lato 2015. Należące do międzynarodowej grupy Oti Holding, polskie biuro podróży w baśniowym stylu zaprezentowało 25 miejsc wakacyjnych do których dolecieć można z 10 lotnisk w Polsce.

więcej

Premiera książki "Tybet. W drodze do Kumbum"

Premiera książki "Tybet. W drodze do Kumbum"

W słoneczny wiosenny dzień miała miejsce premiera książki Elżbiety Sęczykowskiej pt: „Tybet. W drodze do Kumbum”. Wśród zaproszonych gości i dziennikarzy pojawiła się także Grażyna Szapołowska oraz Ilona Felicjańska. Pięknie ilustrowana książka to relacja autorki z jej podróży do mistycznej Krainy Śniegu. Autorka osobiście miała okazję wziąć udział w ceremoniach zastrzeżonych wyłącznie dla mnichów lamajskich.

więcej

9. Edycja Konkursu Travelery

9. Edycja Konkursu Travelery

Główną nagrodę, Grand Prix otrzymał Aleksander Doba za wybitne osiągnięcie w dziedzinie eksploracji. Polski kajakarz jako pierwszy na świecie przepłynął Atlantyk z Afryki do Ameryki Południowej na wiosłach, bez zawijania do portów i bez pomocy z zewnątrz. Podróżnik ma na swoi koncie wiele samotnych kajakowych wypraw. Popłynął za koło podbiegunowe w Norwegii, opłynął dookoła Bajkał, przepłynął Ocean Atlantycki w jego najwęższym miejscu.

więcej

SPOTKANIE AUTORSKIE "BLONDYNKA NAD GANGESEM"

SPOTKANIE AUTORSKIE "BLONDYNKA NAD GANGESEM"

Spotkanie autorskie z Beatą Pawlikowską poświęcone książce „Blondynka nad Gangesem” odbyło się w Kinie Atlantic w Warszawie. Autorka spotkała się z gośćmi, dziennikarzami i swoimi fanami. Jedną z atrakcji spotkania był pokaz autorskich zdjęć z podróży Beaty Pawlikowskiej po Indiach. Sławnej w całej Polsce blondynki nie trzeba nikomu przedstawiać. Autorka od wielu lat podróżuje do najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie.

więcej

Najpiękniejsze SPA 2015

Najpiękniejsze SPA 2015

Uroczysta Gala finałowa VII edycji konkursu na „Najpiękniejsze SPA” odbyła się 2 grudnia 2015 roku w scenerii Służewieckiego Domu Kultury w Warszawie. Jedną z atrakcji był zabawny spektakl komediowy „Wiecznie młodzi”, w którym główną rolę odegrali: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak. Galę poprowadził Jarosław Kret znany polski dziennikarz telewizyjny i fotoreporter oraz prezenter prognozy pogody.

więcej

PREMIERA KALENDARZA "I...TAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY"

PREMIERA KALENDARZA "I...TAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY"

W grudniowy wieczór w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbyła się premiera charytatywnego kalendarza „I… TAKI świat jest piękny”. Pomysłodawczynią całego projektu jest Omena Mensah, która do udziału zaprosiła znane gwiazdy, oraz najzdolniejszych polskich projektantów. Najważniejszym celem akcji było zebranie środków na budowę szkoły dla dzieci ulicy w Afryce. Głównym partnerem projektu była ITAKA. Jedną z atrakcji wieczoru była aukcja charytatywna.

więcej

Spotkanie prasowe Vienna House

Spotkanie prasowe Vienna House

W Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego odbyło się spotkanie prasowe największej austriackiej sieci hotelowej. Na początku lutego 2016 roku grupa VI Hotels & Resorts przekształciła się w Vienna House. Nowa marka w hotelarstwie skupia cztery indywidualne linie hoteli: designerskie hotele andel’s, energetyczne hotele biznesowe angelo, gościnne hotele Easy oraz eleganckie hotele Vienna House. Obecnie w Polsce do wspomnianej sieci należy pięć hoteli...

więcej

Business Traveller Avards Poland 2015

Business Traveller Avards Poland 2015

W zimowym ogrodzie restauracji Villa Foksal w Warszawie odbyła się trzecia edycja Business Traveller Avards Poland 2015. Podczas wydarzenia przyznano nagrody w ponad trzydziestu kategoriach. Czytelnicy wybrali między innymi najlepsze lotniska, hotele, linie lotnicze, wypożyczalnie samochodów, a także elektronikę użytkową i samochody. Największe uznanie czytelników polskiej edycji Business Traveler otrzymały między innymi takie marki jak: Lufthansa, LOT, Emirates, Qatar Airways i inne.

więcej

Premiera książki M. Kydryńskiego "Biel. Notatki z Afryki"

Premiera książki M. Kydryńskiego "Biel. Notatki z Afryki"

Promocja tej niezwykle interesującej książki z udziałem Autora przy dużej frekwencji zaproszonych gości odbyła się w Galerii im. Bolesława Biegasa w Warszawie. Spotkanie poprowadziła Magda Łyczko, właścicielka portalu Zaradna-Mama.pl. Wśród zaproszonych byli m.in.: modelka Ilona Felicjańska, reżyser Radosław Piwowarski, dziennikarze oraz wielu znakomitych gości.

więcej

Histroryczne hotele na Słowacji w Warszawie

Histroryczne hotele na Słowacji w Warszawie

Zrzeszenie Historycznych Hoteli na Słowacji zawitało do Warszawy. W Instytucie Słowackim przy ul. Krzywe Koło zaprezentowano ofertę zrzeszonych w nim hoteli. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele branży turystycznej oraz dziennikarze. Prezentację poprowadziła pani Sylwia Holopova, wiceprezes stowarzyszenia, oraz Ján Bošnovič, dyrektor NCTS w Warszawie. Nie zabrakło też przedstawicieli hoteli.

więcej

Otwarcie Renaissance Warsaw Airport Hotel

Otwarcie Renaissance Warsaw Airport Hotel

Renaissance Warsaw Airport Hotel, to komfortowy lifestyle'owy hotel położony naprzeciwko lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie jest to pierwszy hotel marki Renaissance by Marriott w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyny hotel pięciogwiazdkowy w Polsce położony przy lotnisku. Jego otwarcie zaplanowano już niebawem w ciagu najbliższych kilku tygodni.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone