«powrót30-te urodziny hotelu Mercure Warszawa Centrum

Krzysztof Rek - Dyrektor hotelu Mercure Warszawa CentrumMercure Warszawa Centrum, Warszawa

Dnia 24 kwietnia 2019 r. odbyły się 30-te urodziny hotelu Mercure Warszawa Centrum. Ten zlokalizowany w samym centrum stolicy obiekt, dzięki swojej doskonałej lokalizacji, a także standardowi obsługi oraz doskonałej kuchni wprost z restauracji Winestone, co roku odwiedzany jest przez gości z całego świata. Jest także miejscem, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia biznesowe i kulturalne stolicy.

Urodziny hotelu były idealną okazją, aby po raz pierwszy w tym roku zorganizować kolejną galę Mercure Fashion Night, podczas której spotkali się przedstawiciele świata mody, kultury i biznesu. Bohaterami wieczoru byli absolwenci Międzynarodowej Szkoły Projektowania i Projektowania Ubioru w Warszawie, którzy przed szeroką publicznością zaprezentowali swoje kolekcje dyplomowe. Dzięki przygotowanym przez Magdalenę Hołowińską, Robertę Borowiec, Sandrę Kuźniak, Wiktorię Szperkowską i Dawid Dumę kolekcjom mieliśmy przyjemność oglądać piękne i niebanalne projekty.

Ten wyjątkowy, przepełniony modą wieczór zakończył koncert Michała Szpaka, polskiego piosenkarza wykonujący muzykę inspirowaną brzmieniem z lat 80 i 90 naszego wieku. Wydarzenie poprowadziła Dorota Gardian, polska fotomodelka, dziennikarka i prezenterka pogody Grupy TVN. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi: Klaudia Wiśniowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Paula Tumala, Olivier Janiak, Dorota Czaja i inni.

Specjalnie na ten wieczór część kulinarną przygotował szef kuchni hotelu Mercure Warszawa Centrum. Po raz pierwszy zaprezentowano przysmaki, które znajdują się w nowym zmienionym menu restauracji Winestone. Jak przystało na tego typu wydarzenia, nie mogło zabraknąć tortu okolicznościowego.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone