«powrótCrowne Plaza i Holiday Inn Express otworzą się na początku 2020 roku.

The Warsaw HUBCrowne Plaza i Holiday Inn, Warszawa

Nowoczesny budynek The Warsaw HUB powstaje przy rondzie Daszyńskiego na Woli. W ramach biznesowego kompleksu powstają trzy budynki wysokościowe: hotelowy i dwa biurowe, połączone wspólną pięciokondygnacyjną podstawą, w której znajdą się powierzchnie handlowo-usługowe, konferencyjne i coworkingowe.

W budynku A znajdą się dwa renomowane hotele należące do największej sieci hotelarskiej na świecie – InterContinental Hotels Group: Holiday Inn Express oraz pierwszy w Polsce Crowne Plaza. Oba zapewnią 430 komfortowych pokoi i apartamentów. Crowne Plaza posiadał będzie 212 pokoi i apartamentów, a Holiday Inn Express 218 pokoi.

Hotelowa wieża będzie posiadać też inne, ogólnodostępne usługi. Na przeszklonym parterze, obok holu recepcyjnego, znajdzie się kawiarnia ze strefą pracy i wypoczynku, natomiast na 22 piętrze efektowny sky bar z tarasem, skąd roztaczać się będzie widok na centrum Warszawy. Na pierwszym i drugim piętrze powstaną z kolei modnie urządzone restauracje hotelowe ze stolikami na około 270 gości. W podium kompleksu, pomiędzy wieżą A i B, zlokalizowane zostanie przestronne liczące 2 tys. mkw. powierzchni centrum konferencyjne Crowne Plaza. W budynku znajdą się także bary oraz fitness club.

pokój w Crowne Plaza Warsaw

 

 

Inwestorem budynku jest firma Ghelamco Poland, lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia AMC-Andrzej M. Chołdzyński. Projekty wnętrz części hotelowej powstają w renomowanej pracowni Tremend. Natomiast generalnym wykonawcą jest Ghelamco Poland i Monting.

(WW)

żródło: materiały prasowe Ghelamco Poland.

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone