«powrótArche Hotel Geologiczna już otwarty!

Władysław Grochowski, właściciel ArcheArche Hotel Geologiczna, Warszawa

Dnia 13 maja 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie obiektu Arche Hotel Geologiczna. Podczas wydarzenia zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć wnętrza obiektu wraz z nowocześnie urządzonymi pokojami oraz posmakować wyśmienitych potraw oferowanych przez hotelową restaurację "Wydawka". Po przemówieniu i przecięciu wstęgi przez Władysława Grochowskiego, właściciela Grupy Arche, odbył się mini recital skrzypaczki Doroty Oleszkowicz.

Arche Hotel Geologiczna to nowoczesny 3-gwiazdkowy obiekt noclegowy, zlokalizowany w biznesowej części stolicy, przy Al. Krakowskiej, w niedalekiej odległości od lotniska im. Fryderyka Chopina. W pobliżu znajduje się otwarty w 2018 r. Arche Hotel Krakowska. Do dyspozycji gości jest 70 pokoi hotelowych, w tym część z aneksami kuchennymi i 10 z pokojami hostelowymi.

Dorota Oleszkowicz, skrzypaczkaDo dyspozycji organizatorów konferencji i eventów, jest 150 m. kw. powierzchni konferencyjnej, czyli trzy sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego. W miejscu na relaks znaleźć można m.in. oldschoolowe automaty do gier typu Pac-Man i Mario Bros oraz piłkarzyki, a także szeroki wybór gier planszowych. Obiektem zarządza Małgorzata Gipsiak, najmłodszy dyrektor hotelu w Polsce.

Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji. Kolekcja Arche to przede wszystkim hotele miejskie oraz rewitalizowane hotele historyczne.

W listopadzie i grudniu 2018 r. otworzono 5 nowych obiektów takich jak: zabytkowe Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii, Arche Hotel Poloneza i Arche Hotel Krakowska w Warszawie, Arche Hotel Lublin oraz Arche Residence Łódź. Według stanu na II kw. 2019 r. do Grupy Arche należy 12 hoteli, w których mieści się 1887 pokoi hotelowych. W portfolio firmy znajdują się między innymi: Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Biskupi Janów Podlaski, Hotel Puławska Residence w Warszawie, hotel Arche w Siedlcach i Częstochowie oraz Apartamenty hotelowe w Konstancinie-Jeziornie.

Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią restauracji „Kuchnia za ścianą" w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej i gastronomicznej. Najlepszym tego przykładem jest fakt, że Arche Hotele zostały siecią roku 2018 w rankingu „Hotelarza" - 7 naj, wyprzedzając zagraniczne sieci hotelowe.

(WW)

zdjęcia obiektu: materiały prasowe Grupy Arche

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone