Turystyka

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre odbyło się dnia 08 lutego 2018 r. w chłodny zimowy wieczór. Mimo zimowej aury w hotelu panowała gorąca i miła atmosfera. Wszystkich gości przywitali aktorzy teatru z głową w chmurach. Dla rozgrzewki podano powitalne drinki. Po chwili odbyła się część oficjalna, która poprowadził Marcin Prokop, znany wszystkim dziennikarz i konferansjer. Po chwili swoje przemówienia wygłosili: Dyrektor Generalny Marek Kaszewski...

więcej

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City odbyło się w marcu 2018 r. Wsród zaproszonych gości nie zabrakło wybitnych osobowości ze świata hotelarstwa. Na uroczystości pojawiłi się między innymi: Giles Clavie - President & Ceo Of Orbis S.A., Ireneusz Węgłowski - Wiceprezes Orbis SA, Oleg Vyshniakov - inwestor, właściciel firmy Wisher Enterprise oraz Katarzyna Zarzycka - Dyrektor Hotelu.

więcej

Hotel Moxy Warszawa Praga otworzył się dla turystów

Hotel Moxy Warszawa Praga otworzył się dla turystów

Hotel Moxy Warszawa Praga (marka Marriott International) stworzony jest specjalnie z myślą o młodych – i młodych duchem – ludziach, którzy chcą zatrzymać się w stylowym otoczeniu. Moxy Warszawa Praga to 141 pokoi, zaskakujące wzornictwo, bardzo szybkie i komfortowe Wi-Fi i doskonała obsługa. Goście będą zachęcani do spędzania czasu w przestrzeni wspólnej, liczącej kilka stref, oraz korzystania z wygodnych usług...

więcej

Otwarcie najbardziej luksusowego hotelu w Polsce

Otwarcie najbardziej luksusowego hotelu w Polsce

Otwarcie hotelu Raffles Europejski planowane jest w maju 2018 r. Prestiżowy magazyn „Vogue" uznał to wydarzenie jako jedno z 10 najbardziej oczekiwanych otwarć hotelowych w 2018 r. na świecie. Hotel Raffles Europejski to bez wątpienia najbardziej luksusowy hotel pięciogwiazdkowy w Polsce. Operatorem hotelu jest luksusowa sieć hotelowa Raffles Hotels & Resort.

więcej

Oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Dnia 17 maja 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów. Wśród gości, którzy przecięli czerwoną wstęgę byli między innymi: Krzysztof Skolimowski – Zastępca Burmistrza, Rafał Kwiatkowski – właściciel hotelu oraz Łukasz Pakuła – Dyrektor Generalny. Budowa hotelu rozpoczęła się w październiku 2016 r. i została zakończona w listopadzie 2017 r. Inwestorem jest firma Sun Investment.

więcej

Briefing prasowy w Pałacu Mała Wieś

Briefing prasowy w Pałacu Mała Wieś

Grupa organizatorów eventów, dziennikarzy i zaproszonych gości wybrała się na wyjazd studyjny do Pałacu Nowa Wieś. Wszystkich gości przywitał Tomasz Barański - Dyrektor Hotelu, który podczas prezentacji przedstawił: nowy obiekt, plany kolejnych inwestycji i aktualny stan prac budowlanych. Po krótkiej konferencji nastąpiło zwiedzanie nowo wybudowanego Spichlerza, Pałacu wraz z apartamentem książęcym oraz Nowej Oranżerii.

więcej

Italia na talerzu, targach i w… Internecie

Italia na talerzu, targach i w… Internecie

Kto nie jadł włoskiej pizzy, makaronu i nie pił włoskiego wina niech podniesie rękę! Oczywiście w każdym towarzystwie w górę wzniesie się cały las rąk, bo przecież Polacy uwielbiają włoskie jedzenie, włoskie plaże i w ogóle wszystko, co wiąże się z krajem leżącym na półwyspie Apenińskim. A Włosi? Czy lubią Polaków? Chyba też, niektórzy nawet osiedlili się nad Wisła i świetnie dają sobie radę z językiem polskim.

więcej

Uroczyste otwarcie hotelu ibis Styles Warszawa Centrum

Uroczyste otwarcie hotelu ibis Styles Warszawa Centrum

Dnia 10 stycznia 2019 odbyło się uroczyste otwarcie hotelu ibis Styles Warszawa Centrum, należącego do Grupy Hotelowej Orbis. Nowy hotel zlokalizowany przy ulicy Zagórnej 1a, uroczyście otworzył swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą przeżyć fascynującą przygodę i odkryć miasto na nowo. Przecięcia wstęgi, dokonali między innymi: Marcin Kubuj - Dyrektor Generalny hotelu ibis Styles Warszawa Centrum oraz Gilles Clavie - Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Orbis SA.

więcej

Hotel & Tourism Trends 2018

Hotel & Tourism Trends 2018

Piąta edycja Hotel & Tourism Trends 2018 odbyła się w warszawskim hotelu Victoria. Spotkanie dla branży hotelarskiej uważane jest jako najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Środkowej. W jednym miejscu spotykają się właściciele, zarządy spółek operatorskich, kadra zarządzająca hotelami, przedstawiciele firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych oraz czołowi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.

więcej

Crowne Plaza i Holiday Inn Express otworzą się w 2020 roku

Crowne Plaza i Holiday Inn Express otworzą się w 2020 roku

Nowoczesny budynek The Warsaw HUB powstaje przy rondzie Daszyńskiego na Woli. W ramach biznesowego kompleksu powstają trzy budynki wysokościowe: hotelowy i dwa biurowe, połączone wspólną pięciokondygnacyjną podstawą, w której znajdą się powierzchnie handlowo-usługowe, konferencyjne i coworkingowe. W budynku A znajdą się dwa renomowane hotele należące do największej sieci hotelarskiej na świecie – InterContinental Hotels Group.

więcej

Nowe hotele na terenie Park of Poland

Nowe hotele na terenie Park of Poland

Park of Poland, którego elementem będzie Suntago Wodny Świat, będzie oferować także rozbudowaną bazę noclegową. Powstaną dwa hotele oferujące 700 miejsc noclegowych połączone ze sobą wspólnym atrium. Pierwszy z obiektów to czterogwiazdkowy hotel z 240 pokojami oraz ze strefą konferencyjną liczącą 3600 m2. Na parterze znajdować się będzie sala balowa o powierzchni 1150 m2 z możliwością wprowadzania wielkogabarytowych ekspozycji.

więcej

Hotel sieci Motel One otworzył się w Warszawie

Hotel sieci Motel One otworzył się w Warszawie

Marka stylowych hoteli Motel One otwiera swój hotel w Warszawie. Motel One Warszawa Chopin to pierwszy hotel w Polsce niemieckiej marki Motel One. Znajduje się przy ul. Tamka 38, w dzielnicy śródmieście w Warszawie. Nowy obiekt łączy w sobie niezwykły, inspirowany muzyką, wystrój wnętrz z przystępnymi cenami oraz doskonałą lokalizację do odkrywania niezliczonych restauracji i zabytków Warszawy.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone