Turystyka

Najpiękniejsze SPA 2016

Najpiękniejsze SPA 2016

Uroczysta Gala finałowa konkursu „Najpiękniejsze SPA" odbyła się w hotelu Belotto w Warszawie. Jedną z atrakcji wieczoru był występ znanej skrzypaczki Patrycji Piekutowskiej. Na uroczystość przybyło wiele gwiazd takich jak m.in.: Beata Sadowska, Krzysztof Gojdź, Joanna Jabłczyńska, Odeta Moro, Daria Widawska i inni. Nie zabrakło też przedstawicieli mediów, branży turystycznej, a także najlepszych hoteli SPA w Polsce i za granicą.

więcej

Novo Night 2017

Novo Night 2017

Novo Night 2017 to już kolejna impreza sieci Accor Hotels zorganizowana w Warszawie. Tym razem celem całego wydarzenia była prezentacja nowej przestrzeni konferencyjnej hotelu Novotel Warszawa Centrum z kompleksowymi usługami dla klienta. Zmodernizowany hotel chce jeszcze bardziej zaistnieć na eventowej mapie Warszawy. Główną atrakcją wydarzenia były prezentacje oryginalnych i tematycznych tzw. przerw kawowych.

więcej

10 urodziny hotelu Ossa

10 urodziny hotelu Ossa

Dnia 4 lutego 2017 roku pod Warszawą odbyła się uroczysta gala z okazja 10 urodzin czterogwiazdkowego Hotelu Ossa Congress & Spa. W uroczystości wzięło udział ponad 900 zaproszonych gości. Nie zabrakło też gwiazd show biznesu takich jak: prezenterka Odeta Moro, aktorka Ela Romanowska, prezenterka i dziennikarka Ewa Pacuła, aktorzy teatru Kwadrat w tym Paweł Małaszyński, Paweł Wawrzecki, Ewa Wencel, Grzegorz Wons oraz Andrzej Nejman.

więcej

Uroczyste otwarcie wystawy La Parisienne by Sofitel

Uroczyste otwarcie wystawy La Parisienne by Sofitel

Sofitel Warsaw Victoria znalazł się w wąskim gronie luksusowych hoteli Sofitel goszczących wystawę La Parisienne. Dołączył do takich obiektów jak Sofitel Paris Arc de Triomphe, Sofitel London St James oraz Sofitel Legend The Grand Amsterdam i innych. W hotelach marki Sofitel obecny jest francuski „art de vivre" oraz umiejętność łączenia elementów kultury francuskiej z tym co najlepsze w kulturze lokalnej.

więcej

Nowe wydanie książki "Muzyka moich ulic. Lizbona"

Nowe wydanie książki "Muzyka moich ulic. Lizbona"

Marcin Kydryński znany podróżnik, fotograf, radiowiec i producent płytowy zaprezentował swoją książkę pt.: ,,Muzyka moich ulic. Lizbona". Jest to kolejna pozycja w bogatym dorobku pisarskim autora. Poprzednie pozycje takie jak: ,,Biel. Notatki z Afryki", ,,Upadek jest Formą Lotu: Metro Na Broadwayu", ,,Chwila Przed Zmierzchem" czy ,,Pod Słońce" cieszyły się dużym uznaniem czytelników.

więcej

Alberto Tomba promował region Emilia Romagna

Alberto Tomba promował region Emilia Romagna

Osiem włoskich regionów gościło w tym roku na TTWarsaw, a także przedstawiło ofertę pod wspólnym szyldem Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej ENIT – Italia. Największym zainteresowaniem cieszyła się konferencja pt: „Emilia-Romania, idealne włoskie miejsce na zimowy wypoczynek i letnie wakacje 2019" z udziałem Alberto Tomby. Samego mistrza nie trzeba chyba nikomu przedstawiać...

więcej

Hotel z Pomysłem 10-lecia

Hotel z Pomysłem 10-lecia

Zwieńczeniem konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE była Gala „Hotel z Pomysłem 10-lecia". Podczas wieczoru wydawca magazynu „Hotelarz" ogłosił wyniki jubileuszowej edycji konkursu. Zwycięski tytuł „Hotel z Pomysłem 10-lecia" otrzymał hotel Andel's by Vienna House w Łodzi. Statuetkę odebrała Katarzyna Niezgoda – Dyrektor Sprzedaży na Polskę Vienna House.

więcej

Hotel Investment Trends 2017

Hotel Investment Trends 2017

W hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyła się pierwsza edycja konferencji Hotel Investment Trends, spotkania dedykowanego przedsiębiorcom i instytucjom działającym lub planującym działalność w branży hotelarskiej. Całe wydarzenie można podzielić na dwie części. Pierwsza z nich to interesujące dyskusje specjalistów branży hotelarskiej i turystycznej. Część druga to uroczysta gala, na której wręczono nagrody w konkursie „Hotel z pomysłem 10-lecia".

więcej

Radisson Blu Resort, Świnoujście

Na mapie turystycznej woj. zachodnio-pomorskiego znalazł się Radisson Blu Resort, pierwszy hotel 5-gwiazdkowy w Świnoujściu. W obiekcie znajduje się 340 luksusowych pokoi z widokiem na morze, restauracje, bary, basen z iluzją nieskończoności, Aquapark z wieloma atrakcjami oraz największa sala konferencyjna na Wybrzeżu. Hotel wraz ze znajdującym się tuż obok aquaparkiem będzie największym centrum rozrywki i rekreacji na wyspie Uznam.

więcej

Workshop i prezentacja regionu Kerala

Workshop i prezentacja regionu Kerala

W restauracji Bombay Masala w Warszawie odbył się workshop połączony z prezentacją regionu Kerala wraz z degustacją narodowych potraw. W warsztatach udział wzięli reprezentanci branży hotelarskiej, ośrodki ajurwedy i touroperator. Krótko mówiąc do Polski przyjechało dziesięciu przedstawicieli branży turystycznej. Nie zabrakło też linii lotniczej Qatar Airways, którą reprezentował Grzegorz Karolewski – Dyrektor Handlowy na Polskę.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone