Turystyka

Hotel & Tourism Trends 2018

Hotel & Tourism Trends 2018

Piąta edycja Hotel & Tourism Trends 2018 odbyła się w warszawskim hotelu Victoria. Spotkanie dla branży hotelarskiej uważane jest jako najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Środkowej. W jednym miejscu spotykają się właściciele, zarządy spółek operatorskich, kadra zarządzająca hotelami, przedstawiciele firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych oraz czołowi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.

więcej

Uroczyste otwarcie hotelu ibis Styles Warszawa Centrum

Uroczyste otwarcie hotelu ibis Styles Warszawa Centrum

Dnia 10 stycznia 2019 odbyło się uroczyste otwarcie hotelu ibis Styles Warszawa Centrum, należącego do Grupy Hotelowej Orbis. Nowy hotel zlokalizowany przy ulicy Zagórnej 1a, uroczyście otworzył swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą przeżyć fascynującą przygodę i odkryć miasto na nowo. Przecięcia wstęgi, dokonali między innymi: Marcin Kubuj - Dyrektor Generalny hotelu ibis Styles Warszawa Centrum oraz Gilles Clavie - Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Orbis SA.

więcej

Italia na talerzu, targach i w… Internecie

Italia na talerzu, targach i w… Internecie

Kto nie jadł włoskiej pizzy, makaronu i nie pił włoskiego wina niech podniesie rękę! Oczywiście w każdym towarzystwie w górę wzniesie się cały las rąk, bo przecież Polacy uwielbiają włoskie jedzenie, włoskie plaże i w ogóle wszystko, co wiąże się z krajem leżącym na półwyspie Apenińskim. A Włosi? Czy lubią Polaków? Chyba też, niektórzy nawet osiedlili się nad Wisła i świetnie dają sobie radę z językiem polskim.

więcej

Briefing prasowy w Pałacu Mała Wieś

Briefing prasowy w Pałacu Mała Wieś

Grupa organizatorów eventów, dziennikarzy i zaproszonych gości wybrała się na wyjazd studyjny do Pałacu Nowa Wieś. Wszystkich gości przywitał Tomasz Barański - Dyrektor Hotelu, który podczas prezentacji przedstawił: nowy obiekt, plany kolejnych inwestycji i aktualny stan prac budowlanych. Po krótkiej konferencji nastąpiło zwiedzanie nowo wybudowanego Spichlerza, Pałacu wraz z apartamentem książęcym oraz Nowej Oranżerii.

więcej

Oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Dnia 17 maja 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Warsaw Mokotów. Wśród gości, którzy przecięli czerwoną wstęgę byli między innymi: Krzysztof Skolimowski – Zastępca Burmistrza, Rafał Kwiatkowski – właściciel hotelu oraz Łukasz Pakuła – Dyrektor Generalny. Budowa hotelu rozpoczęła się w październiku 2016 r. i została zakończona w listopadzie 2017 r. Inwestorem jest firma Sun Investment.

więcej

Otwarcie najbardziej luksusowego hotelu w Polsce

Otwarcie najbardziej luksusowego hotelu w Polsce

Otwarcie hotelu Raffles Europejski planowane jest w maju 2018 r. Prestiżowy magazyn „Vogue" uznał to wydarzenie jako jedno z 10 najbardziej oczekiwanych otwarć hotelowych w 2018 r. na świecie. Hotel Raffles Europejski to bez wątpienia najbardziej luksusowy hotel pięciogwiazdkowy w Polsce. Operatorem hotelu jest luksusowa sieć hotelowa Raffles Hotels & Resort.

więcej

Hotel Moxy Warszawa Praga otworzył się dla turystów

Hotel Moxy Warszawa Praga otworzył się dla turystów

Hotel Moxy Warszawa Praga (marka Marriott International) stworzony jest specjalnie z myślą o młodych – i młodych duchem – ludziach, którzy chcą zatrzymać się w stylowym otoczeniu. Moxy Warszawa Praga to 141 pokoi, zaskakujące wzornictwo, bardzo szybkie i komfortowe Wi-Fi i doskonała obsługa. Goście będą zachęcani do spędzania czasu w przestrzeni wspólnej, liczącej kilka stref, oraz korzystania z wygodnych usług...

więcej

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City odbyło się w marcu 2018 r. Wsród zaproszonych gości nie zabrakło wybitnych osobowości ze świata hotelarstwa. Na uroczystości pojawiłi się między innymi: Giles Clavie - President & Ceo Of Orbis S.A., Ireneusz Węgłowski - Wiceprezes Orbis SA, Oleg Vyshniakov - inwestor, właściciel firmy Wisher Enterprise oraz Katarzyna Zarzycka - Dyrektor Hotelu.

więcej

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre

Wielkie otwarcie hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre odbyło się dnia 08 lutego 2018 r. w chłodny zimowy wieczór. Mimo zimowej aury w hotelu panowała gorąca i miła atmosfera. Wszystkich gości przywitali aktorzy teatru z głową w chmurach. Dla rozgrzewki podano powitalne drinki. Po chwili odbyła się część oficjalna, która poprowadził Marcin Prokop, znany wszystkim dziennikarz i konferansjer. Po chwili swoje przemówienia wygłosili: Dyrektor Generalny Marek Kaszewski...

więcej

Hotel & Tourism Trends 2017

Hotel & Tourism Trends 2017

W ramach dwudniowej konferencji odbyło się 14 paneli dyskusyjnych i sesji tematycznych z udziałem czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy. Poświęcone były Polsce jako najgorętszemu inwestycyjnie rynkowi w Europie Środkowo-Wschodniej, soft-brandom hotelowym, hotelom luksusowym i resortowym, hotelowej gastronomii, bezpieczeństwu w hotelach, w tym nowym regulacjom dotyczącym ochrony danych osobowych...

więcej

Gala Konkursu Perfect SPA Awards 2017

Gala Konkursu Perfect SPA Awards 2017

Gala finałowa konkursu Perfect SPA 2017 odbyła się w warszawskim hotelu Belotto. Uroczystą galę poprowadziła Beata Sadowska i Conrado Moreno. Gwiazdą wieczoru była Kasia Kowalska, która zaśpiewała swoje największe przeboje. Wśród zaproszonych gości pojawiły się gwiazdy, które wręczały statuetki nagrodzonym hotelom i SPA. Na scenie pojawiła się między innymi: Anna Wendzikowska, Edyta Herbuś, Beata Chmielowska-Olech, Paulina Holtz i inni.

więcej

Hotelarz Roku 2017

Hotelarz Roku 2017

Podczas uroczystej gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, zostali ogłoszeni zwycięzcy w konkursie Hotelarz Roku 2017. Do tegorocznej edycji tego najbardziej prestiżowego konkursu branżowego promującego wyróżniających się swoimi osiągnięciami profesjonalistów z branży hotelowej, zgłoszono blisko 70 kandydatów. Składająca się z blisko 30 ekspertów kapituła wyłoniła laureatów w ramach 5 kategorii konkursowych oraz jednej kategorii specjalnej.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone