Turystyka

Złote Logo Polska 2023

Złote Logo Polska 2023

Dnia 31 stycznia 2024 r. w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Polska Organizacja Turystyczna, po raz kolejny uhonorowała odznaką Złote Logo Polska osoby i instytucje reprezentujące najważniejsze sfery życia publicznego, które poprzez codzienną działalność oraz postawę kształtują pozytywny wizerunek Polski w kraju i za granicą.

więcej

Prezentacja utworu i teledysku „Moje Mazowsze”.

Prezentacja utworu i teledysku „Moje Mazowsze”.

Samorząd województwa mazowieckiego świętuje 25-lecie. Z tej okazji powstało „Moje Mazowsze". Muzykę do słów Jacka Cygana skomponował Piotr Rubik. Dziś w Basenie Artystycznym Warszawskiej Opery Kameralnej utwór miał swoją premierę. „Moje Mazowsze" to nie tylko muzyka i słowa. Utwór pokazuje województwo mazowieckie – jego dziedzictwo, silne strony, ale przede wszystkim mieszkańców i uczucia, które towarzyszą im każdego dnia.

więcej

Grupa Europlan zostaje zarządcą Pałacu Pakoszów

Grupa Europlan zostaje zarządcą Pałacu Pakoszów

Głównym motywem konferencji było przekazanie przez rodzinę Hartmannów w 2023 r. pałacu Pakoszów w zarządzanie Grupie Europlan. Spotkanie w Sali Barokowej poprowadziła Jolanta Bogusz, Wiceprezes Zarządu Grupy Europlan oraz Natasza Sallmann, Dyrektor ds. Rozwoju Marki na Rynkach Zagranicznych. Wśród uczestników konferencji byli między innymi: Artur Kozieja, właściciel Grupy Europlan i Ingrid Hartmann, właścicielka Pałacu Pakoszów...

więcej

Oryksy 2022

Oryksy 2022

Dnia 7 grudnia 2022 r. odbyła się uroczysta gala Oryksy 2022. Jej organizatorem jest Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah, regionu znajdującego się w Emiratach Arabskich. Podczas wieczoru nagrodzono biura podróży, które wysłały najwięcej turystów do Ras Al Khaimah. Nagrody przyznawane były w trzech kategoriach: touroperator, multiagent i organiator imprez MICE.

więcej

Najlepszy produkt turystyczny 2022

Najlepszy produkt turystyczny 2022

Po raz dziewiętnasty przyznane zostały najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody w branży turystycznej. Polska Organizacja Turystyczna, podczas uroczystej gali w siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze" w Otrębusach - dawnym majątku Karolin, wyróżniła 15 produktów turystycznych. Złoty Certyfikat 2022 otrzymała Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu.

więcej

Otwarcie sezonu turystycznego 2022 na Mazowszu

Otwarcie sezonu turystycznego 2022 na Mazowszu

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprosiła dziennikarzy i blogerów na Press Tour promujący Mazowsze. W programie imprezy znalazła się konferencja prasowa „Otwarcie sezonu turystycznego 2022 na Mazowszu" z udziałem: Adama Struzika - Marszałka Województwa Mazowieckiego, Izabeli Stelmańskiej - Prezesa Zarządu MROT, przedstawiciele Miasta Pułtusk i inni.

więcej

Uroczyste otwarcie Parku Rozrywki Majaland Warsaw

Uroczyste otwarcie Parku Rozrywki Majaland Warsaw

Uroczyste otwarcie Majaland Warsaw odbyło się 30 kwietnia 2022 r. w Góraszce pod Warszawą. W ceremonii udział wzięli dyrektor generalny Grupy Plopsa Steve Van den Kerkhof, dyrektor generalny Momentum Capital Martijn van Rheenen oraz Wójta Gminy Wiązowna Janusza Budnego. Podczas otwarcia odbyło się Maja Show. Zaproszeni goście – w tym dzieci – mieli okazję poznać większość atrakcji, jakie ma do zaoferowania Majaland Warsaw.

więcej

Uroczyste otwarcie Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Uroczyste otwarcie Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Nadmorski krajobraz Międzyzdrojów na stałe został odmieniony przez spiralne, nowoczesne bryły budynków z przeszkloną elewacją. To pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdek w miejscowości. Oficjalne otwarcie dla zaproszonych gości odbyło się 27 kwietnia 2022 r. Uroczystość poprowadził Karol Okrasa, którego autorskiego dania inspirowanego lokalnymi smakami mogli skosztować obecni.

więcej

IV Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

IV Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Zainaugurowana pod koniec września 2021 roku czwarta edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowana przez Polską Organizację Turystyczną dobiegła końca. Po ponad dwóch miesiącach rywalizacji poznaliśmy laureatów, którzy stworzyli najlepsze prace konkursowe.

więcej

Najlepszy produkt turystyczny 2021

Najlepszy produkt turystyczny 2021

Już po raz 18-sty zostały przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej - najważniejsze nagrody w branży turystycznej Polskiej Organizacji Turystycznej. Podczas uroczystej gali w hotelu Victoria w Warszawie POT wyróżniła 14 produktów turystycznych. Złoty Certyfikat otrzymało Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Certyfikat Internautów otrzymała Juromania - Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej...

więcej

Odpocznij na Mazowszu. Kierunek Siedlce

Odpocznij na Mazowszu. Kierunek Siedlce

"Odpocznij na Mazowszu. Kierunek Siedlce", pod tym hasłem odbyło się śniadanie prasowe w Pałacu w Korczewie, który jest częścią zespołu pałacowo-parkowego pochodzącego z XVIII-XIX w. Podczas spotkania podpisano umowę na unijne dofinansowanie rewitalizacji pałacyku letniego „Syberia", będącego częścią zespołu pałacowo-parkowego. Dzięki funduszom pałacyk zostanie odbudowany i częściowo udostępniony turystom.

więcej

Otwarcie sezonu turystycznego na Mazowszu. Przystanek Płock

Otwarcie sezonu turystycznego na Mazowszu. Przystanek Płock

Dnia 18 czerwca 2021 r. na płockiej plaży odbyła się konferencja prasowa, podczas której władze regionu zachęcały do odpoczywania na Mazowszu. Wśród zaproszonych gości był między innymi: Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego, który wspomniał o ruchu turystycznym w regionie w czasie pandemii, a także zachęcał do odwiedzania Mazowsza, który ma wiele atrakcji turystycznych.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone