MODA

Zmiana jest kobietą

Zmiana jest kobietą

Jednym z przełomowych momentów wczorajszego wydarzenia był pokaz mody pre-kolekcji Doroty Goldpoint Wiosna - Lato 2024. Każdy element tego spektaklu ukazywał nieuchwytne piękno kobiecej transformacji. Jednym z przełomowych momentów wczorajszego wydarzenia był pokaz mody pre-kolekcji Doroty Goldpoint Wiosna - Lato 2024. 

więcej

Uroczyste otwarcie salonu Madonna Exclusive

Uroczyste otwarcie salonu Madonna Exclusive

Dnia 7 lutego 2024 r. w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie drugiego już salonu MADONNA EXCLUSIVE, który tym razem powstał przy al. Jana Pawła II 27. Stolica zyskała kolejny wyjątkowy punkt, który uszczęśliwi każdą, nawet najbardziej wymagającą, pannę młodą oraz kobietę, która szuka wyjątkowej kreacji na wieczorną uroczystość.

więcej

Wielkie otwarcie Promenady

Wielkie otwarcie Promenady

Nowoczesność, elegancja i przyjemna atmosfera – takimi słowami można opisać otwarte zupełnie na nowo centrum handlowe w samym sercu warszawskiej Pragi Południe, które przyciąga sklepy w najnowszych konceptach. Mowa tu o Promenadzie, która po zakończeniu drugiego etapu modernizacji może śmiało i zuchwale poszerzać swój catchment dzięki dogodnej lokalizacji i starannie dobranej ofercie handlowo-usługowej.

więcej

POKAZ KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 PAPROCKI & BRZOZOWSKI

POKAZ KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 PAPROCKI & BRZOZOWSKI

W Arkadach Kubickiego w Warszawie odbył się pokaz mody kolekcji wiosna-lato 2016 duetu Paprocki & Brzozowski. W sumie podczas pokazu projektanci zaprezentowali 60 sylwetek, w tym 30 całkiem nowych looków. Nowa kolekcja to współczesne eksperymenty z estetyką renesansu. Wiosna i lato 2016 według projektantów to pastelowe kolory, połysk i zróżnicowane faktury.

więcej

POKAZ BIELIZNY BRITNEY SPEARS

POKAZ BIELIZNY BRITNEY SPEARS

Britney Spears, światowej sławy piosenkarka i ikona muzyki pop, na zaproszenie marki Gatta odwiedziła Polskę. Gwiazda, pojawiła w Złotych Tarasach, gdzie odbyła się oficjalna premiera jej pierwszej, autorskiej kolekcji bielizny nocnej. Piosenkarka wzięła także udział w oficjalnym otwarciu nowego salonu Gatta, w którym można kupić jej najnowszą kolekcję. Wydarzenie rozpoczął pokaz bielizny zaprojektowanej przez piosenkarkę.

więcej

PIERWSZY W POLSCE POKAZ MODY MARKI PIERRE BALMAIN

PIERWSZY W POLSCE POKAZ MODY MARKI PIERRE BALMAIN

Jeden z najbardziej prestiżowych pokazów mody odbył się w warszawskim budynku Ufficio Primo. Pierwszy raz na wybiegu w Polsce przedstawiono kolekcję Pierre Balmain, cenionej na całym świecie marki modowej. Na wybiegu zaprezentowano wyjątkową kolekcję na sezon jesień-zima 2013/2014 inspirowaną m.in. klimatem dekadenckich hoteli Nicei i Riwiery Francuskiej. Modelki pokazały się w kreacjach inspirowanych latami 50 i 60.

więcej

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014

W warszawskim budynku Uffico Primo przy ul. Wspólnej 62 odbył się pokaz premierowy zimowej kolekcji olimpijskiej Soczi 2014. Zaprezentowano kolekcję damską i męską. Kolekcję zaprojektowała Ranita Sobańska, która jest główną projektantką firmy 4F. Autorka kolekcji wykazała się dużą znajomością trenów mody, wyczuciem kolorów i pomysłowością.

więcej

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

W warszawskim Soho Factory odbył się pokaz duetu Paprocki & Brzozowski na sezon wiosna-lato 2015. Poprzednia kolekcja projektantów nosiła nazwę ,,Glare’’, a w nadchodzącym sezonie królował będzie ,,Sex’’. Kolekcja o tej intrygującej nazwie to propozycja dla odważnych i świadomych swoich atutów kobiet. ,,Sex’’ to również wariacje na temat koronki, ażurowej plecionki od zawsze lubianej przez wszystkie kobiety. 

więcej

POKAZ LA MANIA, KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2015

POKAZ LA MANIA, KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2015

Marka „La Mania”, którą kieruje Joanna Przetakiewicz zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na wiosnę-lato 2015. Pokaz odbył się w warszawskim Soho Faktory, które tego wieczoru zamieniło się w prestiżowy biały salon. Modelki chodziły po białym wybiegu, a goście oglądali je siedząc na białych pufach poustawianych na trybunach. W czasie pokazu dominowały seksowne, eleganckie i kobiece sukienki – znak rozpoznawczy marki La Mania.

więcej

PRESS DAY MARKI PANACHE

PRESS DAY MARKI PANACHE

W klubie 35 MM w Złotych Tarasach odbył się Press Day, przedstawiający produkty marki Panache na sezon wiosna–lato 2015. Projektanci marki Panache motyw przewodni swojej wiosenno–letniej kolekcji w roku 2015 nazwali ,,Odrobina Nostalgii’’, a ich głównymi inspiracjami były zapomniane ikony piękna, jak np. Katharine Hepburn, która preferowała klasyczny, ponadczasowy styl.

więcej

POKAZ KOLEKCJI TOMAOTOMO #DESIRE

POKAZ KOLEKCJI TOMAOTOMO #DESIRE

Wyjątkowe i oryginalne połączenie prostoty z bogactwem – tak w skrócie można opisać najnowszą kolekcję Tomasza Olejniczaka, twórcy marki TOMAOTOMO, którą 21 kwietnia w Warszawie zaprezentował projektant na swoim trzecim pokazie mody. Zaprezentowana kolekcja o nazwie "Desire" to – jak powiedział Olejniczak – jest prosta w formie, a jednocześnie błyszcząca, bogata, świecąca.

więcej

MERCEDES BENZ FASHION WEEKEND

MERCEDES BENZ FASHION WEEKEND

Mercedes-Benz obecnie wspiera 50 wydarzeń modowych w ponad 30 krajach. W tym roku przyszedł czas na Warszawę i tak oto od 15 do 17 maja w Soho Factory odbędą się liczne pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, wśród których zaprezentowane będą kolekcje m.in.: Dawida Wolińskiego i Łukasza Jemioła. Gościem specjalnym będzie top modelka Dree Hemingway, praprawnuczka słynnego pisarza.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone