RÓŻNE

Statuetki ShEO Awards 2024 rozdane!

Statuetki ShEO Awards 2024 rozdane!

Po raz piąty redakcja „Wprost" wręczyła statuetki ShEO Awards dla kobiet, które są inspiracją dla innych, łamią stereotypy i wytaczają ścieżki dla przyszłych pokoleń. Statuetki trafiły do osób, które pokazują, że chcieć, to znaczy móc. Te wyjątkowe kobiety osiągnęły sukces i zapisały się na dobre na kartach historii.

więcej

realme prezentuje mistrzowski smartfon C67

realme prezentuje mistrzowski smartfon C67

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ponownie definiuje standardy swojego segmentu, wprowadzając na rynek najnowszy produkt - realme C67. Ten nowy smartfon z serii C imponuje aparatem o rozdzielczości 108 MP, procesorem Snapdragon 685 oraz szeregiem innowacyjnych funkcji...

więcej

V edycja konferencji Defence24 Day

V edycja konferencji Defence24 Day

Konferencja Defence24 Day odbyła się w dniach 24-25 maja 2023 r. na PGE Narodowym i została objęta honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Obecnie jest to największe i wiodące wydarzenie międzynarodowe sektora obrony i bezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej. To wiodące wydarzenie dla sektora zbrojeniowego oraz branż związanych z bezpieczeństwem obywateli, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

więcej

Grupa Muszkieterów z nową platformą komunikacji dla przyszłych przedsiębiorców.

Grupa Muszkieterów z nową platformą komunikacji dla przyszłych przedsiębiorców.

„Odmień swoje życie" to hasło przewodnie nowej platformy komunikacji modelu franczyzowego Grupy Muszkieterów. Rozwiązanie ma zachęcić potencjalnych franczyzobiorców do uruchomienia własnego biznesu w ramach marki Intermarché lub Bricomarché. Koncepcja uwzględnia digitalizację procesu rekrutacji dzięki uruchomieniu Portalu Kandydata oraz proponuje całkowicie odmieniony sposób wymiany informacji z przyszłymi przedsiębiorcami.

więcej

Parasol dla natury

Parasol dla natury

Marka Dafi od lat inicjuje oraz wspiera działania, które mają na celu chronić bogactwo przyrody i poprawiać jakość otaczającego nas środowiska. Jej misją jest bycie naturalnie odpowiedzialnym. Co to oznacza? Dążenie do tego, aby prowadzona działalność produkcyjna miała minimalny wpływ na środowisko. Marka stara się inspirować najmłodszych, promować ekologię wykorzystując certyfikowane produkty wielokrotnego użytku oraz angażując się społecznie.

więcej

Uroczyste otwarcie Galerii Młociny

Uroczyste otwarcie Galerii Młociny

Dnia 23 maja 2019 r. o godz. 12 odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Młociny. Dwie godziny wcześniej odbyło się śniadanie prasowe z udziałem inwestora, wykonawców i przedstawicieli mediów. Spotkanie poprowadziła Gabi Drzewiecka. Gościem specjalnym była Joanna Krupa i Joanna Horodyńska. Wielkie otwarcie Galerii Młociny trwało trzy dni. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich były pokazy kulinarne Mateusza Zielonki i Damiana Kordasa.

więcej

XIX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

XIX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

Dnia 28 października 2018 r. odbyła się finałowa gala, podczas której rozdano puchary i statuetki wyróżnionym artystom. Grand Prix festiwalu otrzymała kolumbijska grupa Los Ortis, która zaprezentowała niezwykle efektowny, ale też niebezpiczny pokaz na kołach śmierci, a także wykonywała akrobacje na linie bez żadnych zabezpieczeń.

więcej

25 urodziny 5.10.15

25 urodziny 5.10.15

W centrum handlowym Arkadia, odbyły się 25 urodziny marki 5.10.15 połączone z kolejną konferencją Akademii 5.10.15., podczas której rozmawiano na temat roli rodzicielstwa i tego, jak zmieniała się jego rola i funkcja na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Wśród zaproszonych gości pojawiło się wiele gwiazd takich jak: Agnieszka Hyży, Karolina Krupińska, Agata Rubik, Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Paulina Sykut, Agnieszka Mrozińska i wiele innych.

więcej

Skrzydła Ekologii

Skrzydła Ekologii

Zdrowa PLANETA, to zdrowi MY! Pod takim hasłem 12 września 2021 r. odbyła się uroczysta Gala Skrzydła Ekologii. Gwiazdy, osoby znane ze świata mediów zostały nagrodzone statuetką Skrzydła Ekologii za działania na rzecz Planety i postawy proekologiczne. Na Gali pojawiły się takie gwiazdy jak: Monika Richardson, Edyta Litwiniuk, Marcin Bosak, Edyta Herbuś, Beata Tadla, Grzegorz Łapanowski, Agnieszka Mrozińska, Gosia Andrzejewicz, Anna Bosak.

więcej

Ratujmy Panterę Śnieżną - spotkanie z udziałem gwiazd

Ratujmy Panterę Śnieżną - spotkanie z udziałem gwiazd

Dnia 21 czerwca 2018 r. odbyła się konferencja prasowa WWF Polska na temat Ratujmy Panterę Śnieżną. Wśród zaproszonych gwiazd, które promują ratowanie pantery śnieżnej byli między innymi: Magdalena Cielecka, Renata Kaczoruk, Katarzyna Herman, Maja Ostaszewska, Grzegorz Łapanowski, Michał Malinowski, Urszula Dębska, Katarzyna Żak i wiele innych gwiazd. Góry Azji Środkowej zamieszkuje wyjątkowy drapieżnik – Irbis Śnieżny.

więcej

Premiera marki Roberto Cavalli Home w Polsce

Premiera marki Roberto Cavalli Home w Polsce

W warszawskim apartamentowcu Złota 44 odbyła się uroczysta premiera ekskluzywnej kolekcji Roberto Cavalli Home Interiors. Gościem specjalnym był Roberto Gandini Brand Ambasador oraz Dyrektor Sprzedaży Roberto Cavalli Home Interiors. Premiera mebli i akcesoriów Roberto Cavalli Home odbyła się na 50 piętrze luksusowego warszawskiego apartamentowca i przyciągnęła mnóstwo znakomitych gości. Było to spektakularne wydarzenie, na które przybyło wielu gości...

więcej

Spotkanie z Andrew Basso światowej sławy iluzjonistą

Spotkanie z Andrew Basso światowej sławy iluzjonistą

Andrew Basso, światowej sławy iluzjonista był gwiazdą spotkania prasowego w warszawskim kinie Iluzjon. W europejskim tournée „The Illusionists Live" wezmą udział należący do światowej czołówki iluzjoniści, którzy na pokazach gromadzą miliony widzów, a na swoim koncie mają liczne zwycięstwa w prestiżowych konkursach iluzjonistycznych. Wśród nich będzie między innymi: Kevin James, człowiek, który tworzył magię dla Dawida Copperfielda i wielokrotnie udzielał mu konsultacji.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone