Turystyka

Najpiękniejsze SPA 2015

Najpiękniejsze SPA 2015

Uroczysta Gala finałowa VII edycji konkursu na „Najpiękniejsze SPA” odbyła się 2 grudnia 2015 roku w scenerii Służewieckiego Domu Kultury w Warszawie. Jedną z atrakcji był zabawny spektakl komediowy „Wiecznie młodzi”, w którym główną rolę odegrali: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak. Galę poprowadził Jarosław Kret znany polski dziennikarz telewizyjny i fotoreporter oraz prezenter prognozy pogody.

więcej

PREMIERA KALENDARZA "I...TAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY"

PREMIERA KALENDARZA "I...TAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY"

W grudniowy wieczór w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbyła się premiera charytatywnego kalendarza „I… TAKI świat jest piękny”. Pomysłodawczynią całego projektu jest Omena Mensah, która do udziału zaprosiła znane gwiazdy, oraz najzdolniejszych polskich projektantów. Najważniejszym celem akcji było zebranie środków na budowę szkoły dla dzieci ulicy w Afryce. Głównym partnerem projektu była ITAKA. Jedną z atrakcji wieczoru była aukcja charytatywna.

więcej

Spotkanie prasowe Vienna House

Spotkanie prasowe Vienna House

W Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego odbyło się spotkanie prasowe największej austriackiej sieci hotelowej. Na początku lutego 2016 roku grupa VI Hotels & Resorts przekształciła się w Vienna House. Nowa marka w hotelarstwie skupia cztery indywidualne linie hoteli: designerskie hotele andel’s, energetyczne hotele biznesowe angelo, gościnne hotele Easy oraz eleganckie hotele Vienna House. Obecnie w Polsce do wspomnianej sieci należy pięć hoteli...

więcej

Business Traveller Avards Poland 2015

Business Traveller Avards Poland 2015

W zimowym ogrodzie restauracji Villa Foksal w Warszawie odbyła się trzecia edycja Business Traveller Avards Poland 2015. Podczas wydarzenia przyznano nagrody w ponad trzydziestu kategoriach. Czytelnicy wybrali między innymi najlepsze lotniska, hotele, linie lotnicze, wypożyczalnie samochodów, a także elektronikę użytkową i samochody. Największe uznanie czytelników polskiej edycji Business Traveler otrzymały między innymi takie marki jak: Lufthansa, LOT, Emirates, Qatar Airways i inne.

więcej

Premiera książki M. Kydryńskiego "Biel. Notatki z Afryki"

Premiera książki M. Kydryńskiego "Biel. Notatki z Afryki"

Promocja tej niezwykle interesującej książki z udziałem Autora przy dużej frekwencji zaproszonych gości odbyła się w Galerii im. Bolesława Biegasa w Warszawie. Spotkanie poprowadziła Magda Łyczko, właścicielka portalu Zaradna-Mama.pl. Wśród zaproszonych byli m.in.: modelka Ilona Felicjańska, reżyser Radosław Piwowarski, dziennikarze oraz wielu znakomitych gości.

więcej

Histroryczne hotele na Słowacji w Warszawie

Histroryczne hotele na Słowacji w Warszawie

Zrzeszenie Historycznych Hoteli na Słowacji zawitało do Warszawy. W Instytucie Słowackim przy ul. Krzywe Koło zaprezentowano ofertę zrzeszonych w nim hoteli. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele branży turystycznej oraz dziennikarze. Prezentację poprowadziła pani Sylwia Holopova, wiceprezes stowarzyszenia, oraz Ján Bošnovič, dyrektor NCTS w Warszawie. Nie zabrakło też przedstawicieli hoteli.

więcej

Otwarcie Renaissance Warsaw Airport Hotel

Otwarcie Renaissance Warsaw Airport Hotel

Renaissance Warsaw Airport Hotel, to komfortowy lifestyle'owy hotel położony naprzeciwko lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie jest to pierwszy hotel marki Renaissance by Marriott w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyny hotel pięciogwiazdkowy w Polsce położony przy lotnisku. Jego otwarcie zaplanowano już niebawem w ciagu najbliższych kilku tygodni.

więcej

Dubaj Tourism otworzył biuro w Polsce

Dubaj Tourism otworzył biuro w Polsce

Dubaj Tourism organizacja promująca Dubaj otworzyła swoje biuro w Polsce. Uroczysta kolacja z tym związana miała miejsce na początku września w restauracji Villa Foksal w Warszawie. Gospodarzem wieczoru był Tomasz Kammel. Przybyłych gości przywitała Jessie Ling, dyrektor do spraw promocji za granicą Dubai Corporation for Tourism & Commerce Marketing.

więcej

Promocja Sri Lanki w Polsce

Promocja Sri Lanki w Polsce

Biuro promocji Sri Lanki zorganizowało kilkugodzinne spotkanie z branżą turystyczną i dziennikarzami. Była to pierwsza impreza tego typu promująca Sri Lankę w Polsce. Spotkanie odbyło się w Regent Warsaw Hotel, przy ulicy Belwederskiej w Warszawie. Wśród uczestników były biura podróży oraz przedstawiciele czasopism i portali z branży turystycznej. Całe wydarzenie rozpoczęło się od ceremonii zapalenia tradycyjnej lampy oliwnej...

więcej

Premiera książki B. Lewandowskiej-Kaftan "Afryka jest kobietą"

Premiera książki B. Lewandowskiej-Kaftan "Afryka jest kobietą"

Uroczysta premiera książki Beaty Lewandowskiej-Kaftan "Afryka jest kobietą" odbyła się we wrześniu 2016 r. w restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie. Spotkanie premierowe poprowadził Dariusz Raczko. Obecni na spotkaniu goście i dziennikarze mieli nie tylko okazję wysłuchać opowieści Beaty Lewandowskiej-Kaftan, ale także zobaczyć pokaz zdjęć i posłuchać afrykańskiej muzyki. Spotkaniu towarzyszył wystrój składający się z tradycyjnych afrykańskich strojów i wystawy fotografii.

więcej

Uroczyste otwarcie Hotelu & Winebaru Sixty Six

Uroczyste otwarcie Hotelu & Winebaru Sixty Six

Nowy Hotel & Winebar - Sixty Six powstał przy ul. Nowy Świat 66 w Warszawie. Jego właścicielkami jest Katarzyna Burzyńska i Agnieszka Kurowska. Uroczyste otwarcie miało miejsce dnia 24 listopada 2016 r. Jedną z atrakcji wieczoru była prezentacja unikatowej kolekcji biżuterii i sukien Agaty Wojtkiewicz. Unikatową biżuterię z diamentami i perłami - Modern Stories zaprezentowała między innymi: Małgorzata Rozenek – Majdan, Ewa Pacuła, Paulina Drażba – Kamińska oraz Daria Zhalina.

więcej

Hotel & Tourism Trends 2016

Hotel & Tourism Trends 2016

W Hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie odbyła się trzecia edycja konferencji Hotel & Tourism Trends 2016, która uznawana jest jako najważniejsze wydarzenie w branży hotelarskiej w Europie Środkowej. Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji była uroczysta gala finałowa konkursu „Hotelarz Roku 2016". Człowiekiem Roku 2016 polskiego hotelarstwa został Władysław Grochowski, Prezes Grupy Arche.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone