«powrótWezyr Holiday Coral Travel Party 2014

Soho Factory, Warszawa

Dnia 30 listopada 2014 biuro podróży Wezyr Holidays Coral Travel zorganizowało wyjątkową imprezę która podsumowała zakończony sezon turystyczny i przedstawiła swoje plany na lato 2015. „Kochaj, podróżuj, oczaruj” to przewodnie hasło, pod którym odbyło się uroczyste otwarcie sezonu lato 2015. Należące do międzynarodowej grupy Oti Holding, polskie biuro podróży w baśniowym stylu zaprezentowało 25 miejsc wakacyjnych do których dolecieć można z 10 lotnisk w Polsce. Dominował Egipt i Turcja, kraje tak bardzo popularne wśród polskich turystów. Nie zabrakło też coraz bardziej rozwijających się kierunków jak: Grecja, Hiszpania, Bułgaria oraz kierunków egzotycznych do których należy Dominikana, Kuba, Dubaj czy Tajlandia. 

Cała impreza odbyła się w Soho Faktory w Warszawie. Ściany lokalu pokryto białym materiałem, na którym wyświetlano niezapomniane wizualizacje przepełnione różnorodnymi barwami, dźwiękami i przepięknymi widokami miejsc atrakcyjnych turystycznie. Wszystkich gości przywitał Kaan Ergu, dyrektor generalny Wezyr Holidays Coral Travel, który zaprezentował przynależność marki do międzynarodowej grupy Oti Holding. Całe wydarzenie o bajkowym charakterze poprowadził czarujący Dariusz Kordek wraz z Izabelą Jurczewską dyrektor marketingu Wezyr Holidays Coral Travel. Bajkowy klimat zapewniły występy artystów, zespołu Live Club Band oraz show tanecznej grupy Volt w choreografii Agustina Egurroli. Nie mogło zabraknąć też prawdziwej magii, w której świat wprowadził Sławomir Piestrzeniewicz jeden z najbardziej znanych iluzjonistów w Polsce i na świecie. Z kolei Damian Aleksander urzekł gości swoim wyjątkowym głosem, zabierając ich w świat opery. Zwieńczeniem całego wydarzenia był niezapomniany koncert Patrycji Markowskiej wraz z gościnnym występem Urszuli.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się ambasadorzy, przedstawiciele branży turystycznej, współpracownicy, reprezentanci hoteli, klienci biura oraz przedstawiciele mediów. Nie mogło zabraknąć też znanych ludzi z show biznesu. Wśród nich pojawili się: Artur Chamski, Krzysztof Kasa Kasowski, Jarosław Jakimowicz, Małgorzata Kosik i inni.
 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone