«powrótPREMIERA KSIĄŻKI STEFENA MÖLLERA "VIVA WARSZAWA"

Ambasada Republiki Niemiec, Warszawa

Wydawnictwo Pascal i Ambasada Republiki Niemiec zaprosili wyjątkowych gości na spotkanie z nową publikacją. Mowa o książce pt: Viva Warszawa, którą napisał Stefen Möller. Samego autora nie trzeba nikomu przedstawiać. Sympatyczny aktor, pisarz i kabareciarz jest najbardziej znanym i lubianym Niemcem w Polsce. Polskiej publiczności kojarzy się szczególnie jako uczestnik programu „Europa da się lubić” i aktor w popularnym serialu „M jak miłość”.

Swoją książkę poleca turystom, mieszkańcom, a także słoikom, oraz wszystkim tym, którzy pragną zobaczyć miasto oczami zaprzyjaźnionego z Polską Niemca. Stolicę Polski zna lepiej niż niektórzy jej mieszkańcy. Jak przystało na przewodnik, nie może zabraknąć w nim faktów historycznych. Interesujące są także opisy wybranych zabytków, punktów widokowych, miejsc do spędzania wolnego czasu, klubów oraz punktów gastronomicznych. Czytelnicy zapewne polubią Warszawę i odkryją w niej nieznane dotąd zakątki.

Spotkanie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze. Stefen z wielkim poczuciem humoru opowiedział o wielu ciekawych miejscach, które miał okazję poznać podczas swojego pobytu w stolicy. Zgromadzeni goście chętnie zadawali swoje pytania, a po spotkaniu udali się na rozmowy kuluarowe. Nie zabrakło części kulinarnej, podczas której goście raczyli się wyśmienitym żurkiem staropolskim.
 

(WW)

 

 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone