«powrót10-lecie Mokobelle

Marka biżuteryjna Mokobelle z okazji swoich dziesiątych urodzin przygotowała jubileuszową kolekcję biżuterii oraz urodzinowy event w nowoczesnych wnętrzach Elektrowni Powiśle. Popularną markę stworzyły w 2010 roku Marta Skłodowska i Magdalena Augustyniak. ,,W jubileuszowej kolekcji nie zabraknie flagowych produktów popularnych wśród naszych klientek, w tym słynnych mokobellek, rozetek w dwóch wersjach: ażurowej i w wersji z czerwoną nitką. Pojawiają się również kolczyki z chwostami, delikatne bransoletki z zawieszkami oraz amulety" - przyznała Magdalena Augustyniak.

Z okazji 10. urodzin brandu zaprezentowano także nowe logo firmy. Wzbogacono je o istotny przekaz – Art of Emotions - nawiązujący do połączenia sztuki i pozytywnych emocji. Nie zapomniano także o pracownikach marki. Właścicielki Mokobelle zaprosiły swoje pracownice do udziału w jubileuszowej sesji zdjęciowej.

"Od niedawna marka uruchomiła nową usługę dostępną stacjonarnie i w sklepie internetowym. Mokobelle atelier umożliwia zaprojektowanie przez klientki spersonalizowanej biżuterii" - dodała Marta Skłodowska.

Od początku marka Mokobelle stawiała na najwyższą jakość wykonania i autorski design. Biżuteria tworzona jest ręcznie przez zespół projektantek i polskich jubilerów. Do jej wyrobu używane są wyłącznie szlachetne metale: czyste i pozłacane srebro oraz szlachetne i półszlachetne kamienie.

„Biżuteria Mokobelle jest tworzona z miłością i pasją. Projektowana jest przez polskich jubilerów, powstaje w małych manufakturach. To małe dzieła sztuki. Bardzo lubię biżuterię z elementami kamieni szlachetnych, w których zaklęta jest dobra energia, ale bliska jest mi kolekcja amuletów, którą mogłam współtworzyć. W Mokobelle odnajdą się zarówno fanki mocnych akcentów w stylu glam rocka, jak i te ceniące styl fantazyjny boho chic" – powiedziała Marieta Żukowska.

Dziesiąte urodziny marka świętowała wspólnie z zaprzyjaźnionymi gwiazdami, w tym m.in.: z Barbarą Kurdej-Szatan, Patrycją Markowską, Marietą Żukowską, Izabelą Kuną, Joanną Racewicz, Gabi Drzewiecką i Grażyną Wolszczak. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło znanych influencerek i stylistek.

(DD)

zdjęcia: AKPA

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone