MODA

POKAZ TRUSSARDI, KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA

POKAZ TRUSSARDI, KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA

Jesień to czas wielu pokazów mody, które oglądać można na warszawskich salonach. Tym razem w zabytkowych wnętrzach Pałacu Sobańskich odbył się najnowszy pokaz marki Trussardi. Zaprezentowano najnowszą kolekcję jesień-zima 2015/2016. Imprezę poprowadziła Paulina Młynarska. Na wybiegu pojawiły się modelki, które zaprezentowały swetry, płaszcze, buty oraz dodatki: paski, szaliki i torebki.

więcej

WIELKIE OTWARCIE DOMU MODY MODO

WIELKIE OTWARCIE DOMU MODY MODO

Zakupy z gwiazdami, atrakcyjne zniżki i rabaty oraz wiele konkursów, tak można w skrócie opisać otwarcie Domu Mody Modo. To pierwsze tego typu miejsce w Warszawie i całym kraju. Aby ułatwić klientom poszczególnych butików Modo podzielono na trzy strefy: Art Fashion - strefa designu, Brand Fashion – moda marek i POP Fashion – moda popularna. Dom Mody Modo to aż 350 butików z ubraniami, butami i kosmetykami.

więcej

POKAZ KOLEKCJI BUKOVINA TOMASZA OSSOLIŃSKIEGO

POKAZ KOLEKCJI BUKOVINA TOMASZA OSSOLIŃSKIEGO

Klasa i elegancja – te dwa słowa najlepiej oddają to, co 26 października mogli podziwiać zgromadzeni goście na pokazie najnowszej kolekcji Tomasza Ossolińskiego pod nazwą ’’Bukovina”. Ubrania wykonane ze szlachetnej wełny i delikatnego jedwabiu pokazane w niezwykłym klimacie tworzonym przez wyjątkową grę świateł nawiązującą do wiosennych, zamglonych podhalańskich zmierzchów uczyniły pokaz niezwykle wyjątkowym wydarzeniem.

więcej

POKAZ DEICHMANN NA SEZON WIOSNA-LATO 2016

POKAZ DEICHMANN NA SEZON WIOSNA-LATO 2016

W Narodowej Galerii Sztuki Zachęta odbył się pokaz najnowszej kolekcji butów i torebek marki Deichmann na sezon wiosna-lato 2016. Najnowsza kolekcja butów została sygnowana imieniem Margaret, wokalistki, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. W ofercie damskiej pojawiły się między innymi: buty w kolorze metalicznym, tenisówki w bardzo charakterystycznych kolorach, sznurowane baleriny, szpilki z frędzlami, sandały a’la japonki oraz wiele innych.

więcej

PREMIERA KOLEKCJI LOFT 37 LOVES REKSIO

PREMIERA KOLEKCJI LOFT 37 LOVES REKSIO

Duet LOFT 37, czyli Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, oraz Fundacja imienia Heleny i Lechosława Marszałków „Reksio” zaprosili gości na premierę limitowanej kolekcji LOFT 37 LOVES REKSIO. Sympatycznego pieska o jasnej sierści z jedną ugrową łatką na oku i uchu, a drugą na grzbiecie nie trzeba nikomu przedstawiać. Od dawna nieobojętny był na krzywdę innych, a przede wszystkim bezbronnych zwierząt.

więcej

POKAZ KOLEKCJI WOJAS NA SEZON WIOSNA-LATO 2016

POKAZ KOLEKCJI WOJAS NA SEZON WIOSNA-LATO 2016

W Reducie Banku polskiego, czyli w samym centrum Warszawy miał miejsce pokaz najnowszej kolekcji marki Wojas. Zaprezentowano buty i torebki na sezon wiosna-lato 2016 w naturalnych barwach, pastelach i czerniach. Gwiazdy które pojawiły się na tym evencie to: Barbara Kurdej-Szatan, Sebastian Karpiel-Bułecka, Małgorzata Zielińska, Paulina Sykut, Katarzyna Burzyńska, Magdalena Rożczka i wiele innych gwiazd i celebrytów.

więcej

PREZENTACJA KOLEKCJI MOKOBELLE WIOSNA-LATO 2016

PREZENTACJA KOLEKCJI MOKOBELLE WIOSNA-LATO 2016

Wiosna to idealny moment na prezentacje nowych kolekcji ubrań i najróżniejszych dodatków. Tym razem przyszedł czas na nowe projekty marki Mokobelle, która jest już dostępna w centrum handlowym Galeria Mokotów. Podczas spotkania odbyła się prezentacja błyskotek zbudowana wokół trzech głównych trendów takich jak: ponadczasowe i zawsze modne boho, linia Young oraz motywy orientalne.

więcej

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ RIO 2016

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ RIO 2016

Niespełna trzy miesiące przed startem igrzysk w Rio de Janeiro zaprezentowano kolekcję Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej stworzoną przez Ranitę Sobańską, Dyrektor Kreatywną wraz z zespołem projektowym marki 4F. W sumie na wybiegu pokazano łącznie 3 linie kolekcji olimpijskiej RIO 2016 – defiladową, treningową oraz w stylu sport casual. Szeroki wybór odzieży uzupełnił bogaty wybór akcesoriów, w tym czapki, okulary słoneczne, obuwie oraz torby i plecaki.

więcej

Press Junket firmy Deichmann

Press Junket firmy Deichmann

Prezentacja najnowszej kolekcji jesień/zima 2016/2017 odbyła się w barze ŚRD/PŁD w Warszawie. Gwiazda tego wydarzenia – Margaret przyjechała koło południa na swoim designerskim rowerze. Jedną z atrakcji był krótki występ gwiazdy. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi: Rafał Maślak, Agnieszka Kaczorowska, Magdalena Samborska, Barbara Pasek, Jagoda Judzińska oraz przedstawiciele mediów.

więcej

Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint

Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint

W czwartkowy wieczór w Warszawie odbyła się impreza o nazwie Mercure Fashion Night. Jest to pierwsze wydarzenie z branży modowej sieci hotelowej Mercure. Następne tego typu wydarzenia będą kontynuowane w 2017 roku. Główną atrakcją wieczoru była prezentacja kolekcji Doroty Goldpoint, którą zaproszono do nietypowego pokazu, połączonego z wykładem must have.

więcej

Joanna Krupa na premierze książki "Modny PRL"

Joanna Krupa na premierze książki "Modny PRL"

W księgarni Świat Książki w Hali Koszyki odbyła się uroczysta premiera książki Doroty Williams i Grzegorza Sołtysiaka pt: „Modny PRL". Głównym sponsorem wydarzenia, a także patronem głównym książki została firma Simple CP. Spotkanie poprowadził Piotr Kraśko, znany wszystkim dziennikarz i prezenter telewizyjny. Nie zabrakło też największych gwiazd, a wśród nich: Joanny Krupy, popularnej polskiej modelki, aktorki i osobowości telewizyjnej.

więcej

Pokaz mody świąteczno-karnawałowej Teresy Kopias

Pokaz mody świąteczno-karnawałowej Teresy Kopias

W restauracji „Po Prostu Zachęta" odbył się pokaz mody, najnowszej kolekcji sylwestrowo-karnawałowej Teresy Kopias. Samej projektantki nie trzeba przedstawiać, ponieważ od dawna jest ulubienicą wielu gwiazd. Jej kreacje nosi nawet Agata Duda i Anna Jurksztowicz. Podobnie było i tego wieczoru. Niektóre z gwiazd ubrane były w najnowsze kreacje projektantki. Twarzą całej kolekcji, a zarazem najbardziej znaną modelką była urocza Anna Piszczałka.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone