MODA

Mercure Fashion Gentlemen’s  Evening w Warszawie

Mercure Fashion Gentlemen’s Evening w Warszawie

Dnia 12 maja 2017 roku w hotelu Mercure Warszawa Centrum odbyła się inauguracja Mercure Fashion Gentlemen's Evening. Był to jeden z eventów organizowany w ramach Mercure Fashion – strategicznego konceptu marki. Wieczorną imprezę w hotelu Mercure Warszawa Centrum poprowadziła dziennikarka i prezenterka Karolina Szostak. W roli komentatora wystąpił Krzysztof Łoszewski - autor książek o modzie męskiej, dziennikarz i kostiumograf.

więcej

Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska

Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska

Hotel Mercure Warszawa Grand zaprosił gości na pokaz najnowszej kolekcji projektantki Anny Drabczyńskiej. Mercure Fashion Night poprowadziła dziennikarka i pogodynka Dorota Gardias. Kolekcję projektantki z Bielska-Białej tworzą trzy linie ubrań: kolekcja męska, linia biznesowa i sportowa elegancja. Anna Drabczyńska łączy ze sobą różnorodne tkaniny, metalowe detale, zamki, znana jest też z niekonwencjonalnych cięć i przeszyć.

więcej

La Mania dla Magnum

La Mania dla Magnum

Znana i lubiana marka lodów Magnum zorganizowała premierę nowego wyjątkowego smaku Magnum Double Raspberry. W związku z tym odbył się prestiżowy pokaz mody marki La Mania, z udziałem znanej modelki Magdaleny Frąckowiak. Podczas wieczoru top modelka zaprezentowała suknię wieczorową inspirowaną nowym smakiem lodów. Część muzyczną pokazu zapewnił Sławek Uniatowski. Całą prezentację poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.

więcej

Prezentacja 4F i 4F Junior na sezon wiosna-lato 2017

Prezentacja 4F i 4F Junior na sezon wiosna-lato 2017

W restauracji Palmier w Warszawie odbyła się prezentacja kolekcji 4F na sezon wiosna/lato 2017. Wśród uczestników wydarzenia była między innymi Bogna Sworowska, Monika Mrożowska, Magdalena Górska, Izabella Krzan i inni. Podczas prezentacji 4F mogliśmy zobaczyć: najnowszą kolekcję dla kobiet i mężczyzn, dziecięce modele z linii „Junior" oraz autorskie modele sygnowane przez Ranitę Sobańską.

 

więcej

Pokaz mody świąteczno-karnawałowej Teresy Kopias

Pokaz mody świąteczno-karnawałowej Teresy Kopias

W restauracji „Po Prostu Zachęta" odbył się pokaz mody, najnowszej kolekcji sylwestrowo-karnawałowej Teresy Kopias. Samej projektantki nie trzeba przedstawiać, ponieważ od dawna jest ulubienicą wielu gwiazd. Jej kreacje nosi nawet Agata Duda i Anna Jurksztowicz. Podobnie było i tego wieczoru. Niektóre z gwiazd ubrane były w najnowsze kreacje projektantki. Twarzą całej kolekcji, a zarazem najbardziej znaną modelką była urocza Anna Piszczałka.

więcej

Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint

Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint

W czwartkowy wieczór w Warszawie odbyła się impreza o nazwie Mercure Fashion Night. Jest to pierwsze wydarzenie z branży modowej sieci hotelowej Mercure. Następne tego typu wydarzenia będą kontynuowane w 2017 roku. Główną atrakcją wieczoru była prezentacja kolekcji Doroty Goldpoint, którą zaproszono do nietypowego pokazu, połączonego z wykładem must have.

więcej

POKAZ KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 PAPROCKI & BRZOZOWSKI

POKAZ KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 PAPROCKI & BRZOZOWSKI

W Arkadach Kubickiego w Warszawie odbył się pokaz mody kolekcji wiosna-lato 2016 duetu Paprocki & Brzozowski. W sumie podczas pokazu projektanci zaprezentowali 60 sylwetek, w tym 30 całkiem nowych looków. Nowa kolekcja to współczesne eksperymenty z estetyką renesansu. Wiosna i lato 2016 według projektantów to pastelowe kolory, połysk i zróżnicowane faktury.

więcej

POKAZ BIELIZNY BRITNEY SPEARS

POKAZ BIELIZNY BRITNEY SPEARS

Britney Spears, światowej sławy piosenkarka i ikona muzyki pop, na zaproszenie marki Gatta odwiedziła Polskę. Gwiazda, pojawiła w Złotych Tarasach, gdzie odbyła się oficjalna premiera jej pierwszej, autorskiej kolekcji bielizny nocnej. Piosenkarka wzięła także udział w oficjalnym otwarciu nowego salonu Gatta, w którym można kupić jej najnowszą kolekcję. Wydarzenie rozpoczął pokaz bielizny zaprojektowanej przez piosenkarkę.

więcej

WEDDING SHOW POWIEDZMY TAK

WEDDING SHOW POWIEDZMY TAK

W samym sercu Warszawy, w luksusowym hotelu Marriott odbyła się najbardziej prestiżowa impreza ślubna. „Wedding Show Powiedzmy Tak”, zorganizowany został przez Agnieszkę Popielewicz i markę Rock & Flowers. Gospodynią przez cały czas trwania imprezy była Agnieszka Popielewicz, znana dziennikarka, prezenterka i specjalistka od ślubów. Prestiżowa impreza ślubna wyznaczyła trendy branży ślubnej w zbliżającym się sezonie.

więcej

PIERWSZY W POLSCE POKAZ MODY MARKI PIERRE BALMAIN

PIERWSZY W POLSCE POKAZ MODY MARKI PIERRE BALMAIN

Jeden z najbardziej prestiżowych pokazów mody odbył się w warszawskim budynku Ufficio Primo. Pierwszy raz na wybiegu w Polsce przedstawiono kolekcję Pierre Balmain, cenionej na całym świecie marki modowej. Na wybiegu zaprezentowano wyjątkową kolekcję na sezon jesień-zima 2013/2014 inspirowaną m.in. klimatem dekadenckich hoteli Nicei i Riwiery Francuskiej. Modelki pokazały się w kreacjach inspirowanych latami 50 i 60.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone