MODA

Prezentacja 4F i 4F Junior na sezon wiosna-lato 2017

Prezentacja 4F i 4F Junior na sezon wiosna-lato 2017

W restauracji Palmier w Warszawie odbyła się prezentacja kolekcji 4F na sezon wiosna/lato 2017. Wśród uczestników wydarzenia była między innymi Bogna Sworowska, Monika Mrożowska, Magdalena Górska, Izabella Krzan i inni. Podczas prezentacji 4F mogliśmy zobaczyć: najnowszą kolekcję dla kobiet i mężczyzn, dziecięce modele z linii „Junior" oraz autorskie modele sygnowane przez Ranitę Sobańską.

 

więcej

La Mania dla Magnum

La Mania dla Magnum

Znana i lubiana marka lodów Magnum zorganizowała premierę nowego wyjątkowego smaku Magnum Double Raspberry. W związku z tym odbył się prestiżowy pokaz mody marki La Mania, z udziałem znanej modelki Magdaleny Frąckowiak. Podczas wieczoru top modelka zaprezentowała suknię wieczorową inspirowaną nowym smakiem lodów. Część muzyczną pokazu zapewnił Sławek Uniatowski. Całą prezentację poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.

więcej

Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska

Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska

Hotel Mercure Warszawa Grand zaprosił gości na pokaz najnowszej kolekcji projektantki Anny Drabczyńskiej. Mercure Fashion Night poprowadziła dziennikarka i pogodynka Dorota Gardias. Kolekcję projektantki z Bielska-Białej tworzą trzy linie ubrań: kolekcja męska, linia biznesowa i sportowa elegancja. Anna Drabczyńska łączy ze sobą różnorodne tkaniny, metalowe detale, zamki, znana jest też z niekonwencjonalnych cięć i przeszyć.

więcej

Mercure Fashion Gentlemen’s  Evening w Warszawie

Mercure Fashion Gentlemen’s Evening w Warszawie

Dnia 12 maja 2017 roku w hotelu Mercure Warszawa Centrum odbyła się inauguracja Mercure Fashion Gentlemen's Evening. Był to jeden z eventów organizowany w ramach Mercure Fashion – strategicznego konceptu marki. Wieczorną imprezę w hotelu Mercure Warszawa Centrum poprowadziła dziennikarka i prezenterka Karolina Szostak. W roli komentatora wystąpił Krzysztof Łoszewski - autor książek o modzie męskiej, dziennikarz i kostiumograf.

więcej

Pokaz kolekcji Deichmann

Pokaz kolekcji Deichmann

Dnia 13 czerwca 2017 w restauracji Flaming & Co miała miejsce prezentacja kolekcji marki Deichmann na sezon wiosna-lato 2017. Wśród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Włodarczyk, Elżbieta Romanowska, Anna Popek, Rafał Jonkisz i inni. Nie zabrakło też licznego grona blogerek, stylistów i przedstawicieli mediów.

więcej

Prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura

Prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura

W warszawskiej restauracji Nowina odbyła się prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura. Mimo słonecznej pogody i okresie wakacyjnym na evencie pojawiło się kilka znanych osób, które postanowiły spędzić „lato w mieście". Wśród zaproszonych gwiazd była Aneta Kręglicka, ambasadorka marki oraz projektantka swojej specjalnej linii. Oprócz niej na spotkaniu pojawiła się też: Edyta Herbuś, Paulina Sykut, Katarzyna Warnke i Dorota Michałowska.

więcej

20 lecie Orsay Polska

20 lecie Orsay Polska

Z okazji 20 urodzin firmy Orsay w Polsce zostały zaproszone do Klubu Młodych Kobiet dwie wyjątkowe osoby: Jessica Mercedes i Anna Starmach. Konferencja prasowa przedstawiającą ambasadorki Orsay odbyła się w warszawskim Studio Bank, a poprowadził ją Piotr Wojtasik. Ten wyjątkowy jubileusz, to okazja, aby podkreślić najważniejszą wartość marki, jaką jest kobiecość. Modna kobieta zwraca uwagę nie tylko na swój wygląd zewnętrzny, ale dba o siebie także od wewnątrz.

więcej

Prezentacja kolekcji jesień-zima 2017/2018 marki Triumph

Prezentacja kolekcji jesień-zima 2017/2018 marki Triumph

W warszawskim biurowcu Złota 44, na 50 piętrze, goście mieli okazję podziwiać nową kolekcję jesień-zima 2017/2018 marki Triumph. Jedną z atrakcji była prezentacja historycznych modeli bielizny Triumph - od 1886 roku, kiedy to firma ręcznie szyła gorsety, poprzez "Złote Lata Dwudzieste", gdzie dominowały luźne "kombinezony" - rodzaj kombinacji majtek i kamizelek, skończywszy na modelach najnowszych.

więcej

Elle Style Awards 2017

Elle Style Awards 2017

Na warszawskim Żoliborzu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Elle Style Awards 2017, najbardziej prestiżowych nagród w świecie mody. Galę poprowadził Oliwier Janiak, dziennikarz, prezenter telewizyjny i konferansjer. Na początku wieczoru wystąpiła Mela Koteluk, polska wokalistka wykonująca muzykę z pogranicza rocka i popu. Podczas uroczystej gali wręczono statuetki dla osób, które mają talent, osobowość i niesamowite wyczucie stylu.

więcej

Premiera książki A. Męczyńskiej "Figura jak z ekranu"

Premiera książki A. Męczyńskiej "Figura jak z ekranu"

Spotkanie towarzyszące premierze książki "Figura jak z ekranu" Anny Męczyńskiej odbyło się w Między Nami Cafe w Warszawie. Osobą prowadzącą był Mateusz Hładki, dziennikarz telewizyjny i radiowy. Wśród zaproszonych osób nie zabrakło znakomitych gości takich jak: Ilona Felicjańska, Bogna Sworowska, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Izabela Kuna, Ryszard Rembiszewski, Łukasz Jemioł i inni. Nie zabrakło też dziennikarzy i fotoreporterów.

więcej

Magia Futra, Dorota Goldpoint, kolekcja jesień-zima 2017/2018

Magia Futra, Dorota Goldpoint, kolekcja jesień-zima 2017/2018

Pokaz kolekcji jesień-zima 2017/2018 Doroty Goldpoint zatytułowany „Magia Futra" odbył się 30 października 2017 roku w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia był Marcin Muszyński, który zaprezentował pokaz iluzji na krótko przed samym pokazem. Chwilę po tym modelki zaprezentowały cztery odsłony: kolekcję biznesową dzienną i koktajlową, suknie wieczorowe oraz okrycia wierzchnie, w których projektantka postawiła na lekkość, zwiewność i przezroczystość.

więcej

Prezentacja kolekcji Orsay Spring 2018

Prezentacja kolekcji Orsay Spring 2018

Prezentacja marki Orsay ze stylistami, blogerami i redaktorami modowymi odbyła się w słynnym Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. Oprócz wiosennej kolekcji zaprezentowana została także praca artystki Kasi Kmity pt. ,,Modelka'', wykonana specjalnie na tę okazję i inspirowana aktualną kampanią marki. W swojej najnowszej kolekcji marka Orsay postawiła na kobiecość, żywe kolory i kwiatowe motywy. Wiosną najlepiej sprawdzają się kolorowe radosne wzory i satynowe lejące się tkaniny.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone