MODA

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014

POKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ SOCZI 2014

W warszawskim budynku Uffico Primo przy ul. Wspólnej 62 odbył się pokaz premierowy zimowej kolekcji olimpijskiej Soczi 2014. Zaprezentowano kolekcję damską i męską. Kolekcję zaprojektowała Ranita Sobańska, która jest główną projektantką firmy 4F. Autorka kolekcji wykazała się dużą znajomością trenów mody, wyczuciem kolorów i pomysłowością. Klasyczne biało – czerwone zestawy sportowe wzbogacono o nowoczesne elementy w odcieniach srebra a także o motywy płatków śniegu, a nawet kryształków Swarovskiego. Uzupełnieniem gali był pokaz RS Luxury Design na jesień-zimę 2013/14, była to pierwsza autorska kolekcja Ranity Sobańskiej. 

więcej

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014

Duet projektantów Paprocki & Brzozowski po raz kolejny pokazał swoją najnowszą kolekcję. Tym razem zaprezentowano nowości na sezon wiosna-lato 2014. Nie był to zwykły pokaz mody, ponieważ został połączony z 13-tymi urodzinami polskiej marki. To nie pierwsze huczne obchody w historii projektantów, otóż trzy lata temu duet świętował dziesięciolecie, a rok wcześniej – stworzył kolekcję „księżycową“ upamiętniającą 40-tą rocznicę lądowania na księżycu.

więcej

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

W warszawskim Soho Factory odbył się pokaz duetu Paprocki & Brzozowski na sezon wiosna-lato 2015. Poprzednia kolekcja projektantów nosiła nazwę ,,Glare’’, a w nadchodzącym sezonie królował będzie ,,Sex’’. Kolekcja o tej intrygującej nazwie to propozycja dla odważnych i świadomych swoich atutów kobiet. ,,Sex’’ to również wariacje na temat koronki, ażurowej plecionki od zawsze lubianej przez wszystkie kobiety. 

więcej

POKAZ BOHOBOCO, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

POKAZ BOHOBOCO, KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2015

W warszawskiej Hali Expo odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu Bohoboco na sezon wiosna/lato 2015. Jest ona wyjątkowa, projektanci obchodzą w tym roku swoje 5-te urodziny, dlatego też ta rocznica ma swoje odbicie w przygotowanych projektach. Na pokazie pojawiły się geometryczne fasony, które idealnie komponowały się ze scenografią pokazu. Projektanci postawili na czerń, biel, kobalt i dużo asymetrii.

więcej

POKAZ LA MANIA, KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2015

POKAZ LA MANIA, KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2015

Marka „La Mania”, którą kieruje Joanna Przetakiewicz zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na wiosnę-lato 2015. Pokaz odbył się w warszawskim Soho Faktory, które tego wieczoru zamieniło się w prestiżowy biały salon. Modelki chodziły po białym wybiegu, a goście oglądali je siedząc na białych pufach poustawianych na trybunach. W czasie pokazu dominowały seksowne, eleganckie i kobiece sukienki – znak rozpoznawczy marki La Mania.

więcej

PRESS DAY MARKI PANACHE

PRESS DAY MARKI PANACHE

W klubie 35 MM w Złotych Tarasach odbył się Press Day, przedstawiający produkty marki Panache na sezon wiosna–lato 2015. Projektanci marki Panache motyw przewodni swojej wiosenno–letniej kolekcji w roku 2015 nazwali ,,Odrobina Nostalgii’’, a ich głównymi inspiracjami były zapomniane ikony piękna, jak np. Katharine Hepburn, która preferowała klasyczny, ponadczasowy styl.

więcej

POKAZ KOLEKCJI TOMAOTOMO #DESIRE

POKAZ KOLEKCJI TOMAOTOMO #DESIRE

Wyjątkowe i oryginalne połączenie prostoty z bogactwem – tak w skrócie można opisać najnowszą kolekcję Tomasza Olejniczaka, twórcy marki TOMAOTOMO, którą 21 kwietnia w Warszawie zaprezentował projektant na swoim trzecim pokazie mody. Zaprezentowana kolekcja o nazwie "Desire" to – jak powiedział Olejniczak – jest prosta w formie, a jednocześnie błyszcząca, bogata, świecąca.

więcej

MERCEDES BENZ FASHION WEEKEND

MERCEDES BENZ FASHION WEEKEND

Mercedes-Benz obecnie wspiera 50 wydarzeń modowych w ponad 30 krajach. W tym roku przyszedł czas na Warszawę i tak oto od 15 do 17 maja w Soho Factory odbędą się liczne pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, wśród których zaprezentowane będą kolekcje m.in.: Dawida Wolińskiego i Łukasza Jemioła. Gościem specjalnym będzie top modelka Dree Hemingway, praprawnuczka słynnego pisarza.

więcej

KONFERENCJA PANACHE W TEATRZE SABAT

KONFERENCJA PANACHE W TEATRZE SABAT

Zmieniając statystykę mówiącą o tym, że 75% młodych kobiet nie ma na kim się wzorować, marka Panache rozpoczęła globalną kampanię ,,MODELLED BY ROLE MODELS - nowy wymiar piękna'', w której przedstawia sześć kobiecych sylwetek, które podziwiać będziemy nie za ich wizerunek zewnętrzny, lecz za indywidualne zalety, osiągnięcia i działania na rzecz społeczeństwa.

więcej

POKAZ KOLEKCJI OCHNIK JESIEŃ-ZIMA 2015/2016

POKAZ KOLEKCJI OCHNIK JESIEŃ-ZIMA 2015/2016

Showroom Tweed po raz kolejny gościł plejadę gwiazd. Wszystko za sprawą prezentacji najnowszej kolekcji firmy Ochnik na sezon jesień-zima 2015/2016. Dodatkową atrakcją był pokaz kolekcji Splendor by Claudia for Ochnik. Nowa kolekcja marki to nie tylko produkty wykonane ze skóry, ale też wiele tekstylnych propozycji. Trzy wyjątkowe linie odzieży – elegance, casual i fashion – wzbogacono stylowymi dodatkami takimi jak: portfele, torebki, czapki, rękawiczki i obuwie damskie.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone