«powrót30-lecie Deni Cler i pokaz kolekcji La Vita e Bella

W restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich odbył się premierowy pokaz najnowszej kolekcji mody Deni Cler na jesień/zimę 2021/2022. Najnowsza kolekcja Deni Cler na sezon jesień/zima została zatytułowana "La vita e bella'', czyli ,, Życie jest piękne''. To również ważna kolekcja w kontekście podwójnego jubileuszu, jaki marka obchodzi w tym roku z okazji 50-lecia stworzenia brandu i 30-lecia funkcjonowania na rynku polskim. Marka zaprezentowała 52 looki.

Prezes Deni Cler, Iwona Kossmann skomentowała pokaz mówiąc: "Przyszłość mody to miękkie tkaniny w formach, które będą uniwersalne. Oczywiście, dobry garnitur nie zniknie, to zdecydowanie inny wizerunek niż kobieta w swetrze. Gdy wrócą spotkania biznesowe, panie chętnie sięgną do szafy po strój elegancki i ciekawy. Tym razem wystylizują marynarki z dżinsami, a zamiast szpilek włożą wygodne, płaskie lub sportowe obuwie. Wróci moda na kobiecość, ale podaną w inny, bardziej eklektyczny sposób. Moda popandemiczna zostanie z nami na dłużej. Kto raz zrezygnował z formalnego ubioru, nie odda swojego prawa do wygody".

Najnowsza kolekcja Deni Cler składa się z sześciu kapsuł. Pierwsza z nich „Let's party" zaprojektowana jest z myślą o wczesnojesiennych imprezach i spotkaniach w gronie znajomych. Kolejna „Back to office" opowiada o codziennej pracy biurowej. Ubrania z tej linii zostały stworzone w taki sposób, żeby wspierać ludzi w niekiedy niełatwym powrocie do pracy stacjonarnej. Trzecia kapsuła z kolekcji jesień/zima to „Black label". Jest to elegancka klasyka – linia została opracowana z wyjątkową konsekwencją monochromatycznej czarno-białej palety. Czwarta część „Happy shopping" żartobliwie nawiązuje do powrotu do zakupów stacjonarnych. W tej linii znajdziecie core'owe, ikoniczne płaszcze Deni Cler z wysokiej jakości wełny oraz luksusowe kaszmirowe dresy. Piąta kapsuła „Give me a hug" to kapsuła-manifest czasów popandemicznych. Mówi ona o potrzebie bliskich międzyludzkich kontaktów. W tej części dominują miękkie szarości i ciepłe ciasteczkowe odcienie. Zwieńczeniem cyklu jest kapsuła „I can and I will". Linia ta jest emanacją siły, opowiada o poczuciu sprawczości w niepewnym świecie.

Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy, m.in: Ewa Kasprzyk, Kasia Glinka, Beata Ścibakówna, Anna Męczyńska, Mariola Bojarska-Ferenc, Joanna Dark, Anna Korcz, Joanna Racewicz, Katarzyna Żak, Anna Jurksztowicz, Karolina Pilarczyk, Malwina Wędzikowska, Ania Lucińska oraz styliści, fotograficy, influencerzy i przedstawiciele świata biznesu. Na zakończenie pokazu urodzinowe "Happy Birthday" dla marki Deni Cler zaśpiewała Patrycja Markowska. Na premierowym pokazie nie zabrakło również wspaniałego urodzinowego tortu.

(DD)

zdjęcia: AKPA

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone