MODA

Konferencja projektu "Jerzy Antkowiak. Moda Polska"

Konferencja projektu "Jerzy Antkowiak. Moda Polska"

W dniu 12.09.2018 w showroomie Reserved, odbyła się konferencja prasowa wyjątkowego projektu „Jerzy Antkowiak. Moda Polska". W wydarzeniu udział wzięli między innymi: Jerzy Antkowiak - projektant, Tomasz Ossoliński – producent Filmu i kurator wystawy, Anna Więckowska - reżyser filmu i inni. Wsród zaproszonych gości były także modelki i model Mody Polskiej z lat 70., 80. i 90.

więcej

Pokaz kolekcji wiosna-lato 2018 firmy Deichmann

Pokaz kolekcji wiosna-lato 2018 firmy Deichmann

Dnia 16 stycznia 2018 r. w Centrum Ikea dla firm odbyła się prezentacja kolekcji marki Deichmann na sezon wiosna-lato 2018. W najnowszej kolekcji znalazły się między innymi: buty wybrane przez Margaret, buty sportowe, szpilki, klapki, sandałki i wiele innych. Nową kolekcję podziwiali między innymi: Katarzyna Cichopek, Klaudia Halejcio, Paulina Krupińska, Milena Rostkowska-Galant, Aleksandra Nowak, Eliza Gwiazda, Karolina Pisarek i inni.

więcej

Prezentacja kolekcji Orsay Spring 2018

Prezentacja kolekcji Orsay Spring 2018

Prezentacja marki Orsay ze stylistami, blogerami i redaktorami modowymi odbyła się w słynnym Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. Oprócz wiosennej kolekcji zaprezentowana została także praca artystki Kasi Kmity pt. ,,Modelka'', wykonana specjalnie na tę okazję i inspirowana aktualną kampanią marki. W swojej najnowszej kolekcji marka Orsay postawiła na kobiecość, żywe kolory i kwiatowe motywy. Wiosną najlepiej sprawdzają się kolorowe radosne wzory i satynowe lejące się tkaniny.

więcej

Magia Futra, Dorota Goldpoint, kolekcja jesień-zima 2017/2018

Magia Futra, Dorota Goldpoint, kolekcja jesień-zima 2017/2018

Pokaz kolekcji jesień-zima 2017/2018 Doroty Goldpoint zatytułowany „Magia Futra" odbył się 30 października 2017 roku w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia był Marcin Muszyński, który zaprezentował pokaz iluzji na krótko przed samym pokazem. Chwilę po tym modelki zaprezentowały cztery odsłony: kolekcję biznesową dzienną i koktajlową, suknie wieczorowe oraz okrycia wierzchnie, w których projektantka postawiła na lekkość, zwiewność i przezroczystość.

więcej

Premiera książki A. Męczyńskiej "Figura jak z ekranu"

Premiera książki A. Męczyńskiej "Figura jak z ekranu"

Spotkanie towarzyszące premierze książki "Figura jak z ekranu" Anny Męczyńskiej odbyło się w Między Nami Cafe w Warszawie. Osobą prowadzącą był Mateusz Hładki, dziennikarz telewizyjny i radiowy. Wśród zaproszonych osób nie zabrakło znakomitych gości takich jak: Ilona Felicjańska, Bogna Sworowska, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Izabela Kuna, Ryszard Rembiszewski, Łukasz Jemioł i inni. Nie zabrakło też dziennikarzy i fotoreporterów.

więcej

Elle Style Awards 2017

Elle Style Awards 2017

Na warszawskim Żoliborzu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Elle Style Awards 2017, najbardziej prestiżowych nagród w świecie mody. Galę poprowadził Oliwier Janiak, dziennikarz, prezenter telewizyjny i konferansjer. Na początku wieczoru wystąpiła Mela Koteluk, polska wokalistka wykonująca muzykę z pogranicza rocka i popu. Podczas uroczystej gali wręczono statuetki dla osób, które mają talent, osobowość i niesamowite wyczucie stylu.

więcej

Prezentacja kolekcji jesień-zima 2017/2018 marki Triumph

Prezentacja kolekcji jesień-zima 2017/2018 marki Triumph

W warszawskim biurowcu Złota 44, na 50 piętrze, goście mieli okazję podziwiać nową kolekcję jesień-zima 2017/2018 marki Triumph. Jedną z atrakcji była prezentacja historycznych modeli bielizny Triumph - od 1886 roku, kiedy to firma ręcznie szyła gorsety, poprzez "Złote Lata Dwudzieste", gdzie dominowały luźne "kombinezony" - rodzaj kombinacji majtek i kamizelek, skończywszy na modelach najnowszych.

więcej

20 lecie Orsay Polska

20 lecie Orsay Polska

Z okazji 20 urodzin firmy Orsay w Polsce zostały zaproszone do Klubu Młodych Kobiet dwie wyjątkowe osoby: Jessica Mercedes i Anna Starmach. Konferencja prasowa przedstawiającą ambasadorki Orsay odbyła się w warszawskim Studio Bank, a poprowadził ją Piotr Wojtasik. Ten wyjątkowy jubileusz, to okazja, aby podkreślić najważniejszą wartość marki, jaką jest kobiecość. Modna kobieta zwraca uwagę nie tylko na swój wygląd zewnętrzny, ale dba o siebie także od wewnątrz.

więcej

Prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura

Prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura

W warszawskiej restauracji Nowina odbyła się prezentacja kolekcji jesień-zima firmy Badura. Mimo słonecznej pogody i okresie wakacyjnym na evencie pojawiło się kilka znanych osób, które postanowiły spędzić „lato w mieście". Wśród zaproszonych gwiazd była Aneta Kręglicka, ambasadorka marki oraz projektantka swojej specjalnej linii. Oprócz niej na spotkaniu pojawiła się też: Edyta Herbuś, Paulina Sykut, Katarzyna Warnke i Dorota Michałowska.

więcej

Pokaz kolekcji Deichmann

Pokaz kolekcji Deichmann

Dnia 13 czerwca 2017 w restauracji Flaming & Co miała miejsce prezentacja kolekcji marki Deichmann na sezon wiosna-lato 2017. Wśród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Włodarczyk, Elżbieta Romanowska, Anna Popek, Rafał Jonkisz i inni. Nie zabrakło też licznego grona blogerek, stylistów i przedstawicieli mediów.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone