«powrótKlif Fashion Night 2021

Dom Mody KLIF zrealizował kolejny modowy projekt o wdzięcznej nazwie #POKOCHAJMODĘ, którego celem była promocja jesienno-zimowej kolekcji marek premium. Stylizacje kolekcji AW'21 można było obejrzeć w salonach oraz w relacjach influencerów współpracujących z Domem Mody Klif. Od 21-27 września 2021 r. jesienno-zimowe kolekcje najemców prezentowane były podczas #MILANFASHIONWEEK w Mediolanie.

FASHION sygnowana przez Dom Mody Klif

Dom Mody Klif od lat konsekwentnie, przybliża swoim Klientom najnowsze trendy mody, oferując nie tylko porady pod okiem profesjonalnych stylistów, ale i wydarzenia nawiązujące do DNA marki. Klif wykorzystuje do tego celu nowoczesne kanały komunikacji i prezentuje ofertę modową łącząc kanały online i offline. - Influencerzy modowi doskonale pomagają nam łączyć te dwa światy, co więcej widzimy rosnącą efektywność kampanii z ich udziałem - powiedziała Anna Szlaga, Marketing Manager Domu Mody Klif Warszawa. - Z całą pewnością mają oni wpływ na decyzje zakupowe naszych Klientów, nawet tych najbardziej wymagających, należących do generacji Y – dodała Anna Szlaga.

Street Fashion WARSZAWA - MEDIOLAN - Klif Fashion Night

Na początku września Dom Mody Klif zorganizował sesję foto kolekcji najemców w przestrzeni miejskiej Warszawy z udziałem 4 influencerów modowych: Kingi Wawrzyniak, Sabiny Jakubowicz, Klaudii Chojnackiej oraz Dawida Koczura. Wystawę zdjęć z tej sesji można było obejrzeć w Klif-ie w Warszawie do 30 września 2021 r., a same relacje można było śledzić na kanałach social media ww. influencerów.

Od 21 do 27 września 2021 r. kolekcje najemców Domu Mody Klif prezentowane były w przestrzeni miejskiej w Mediolanie podczas MilanFashionWeek przez znane modowe influencerki: Adę Fijał, Mirabelove oraz Martę Lech Maciejewską znaną w sieci jako SuperStyler.

Zwieńczeniem projektu #POKOCHAJMODĘ było uroczyste wydarzenie Klif Fashion Night 2021, które odbyło się 30 września 2021 r. w Warszawie. Podczas eventu, klienci wzieli udział w pokazie mody oraz obejrzeli relacje i sesje prosto z Mediolanu – modowej stolicy świata.

Relacja video z wydarzenia:

 

 

 

 

 

źródło: materiały prasowe

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone