«powrótPOKAZ KOLEKCJI WOJAS NA SEZON WIOSNA-LATO 2016

Reduta Banku Polskiego, Warszawa

W Reducie Banku Polskiego, czyli w samym centrum Warszawy, miał miejsce pokaz najnowszej kolekcji marki Wojas. Zaprezentowano buty i torebki na sezon wiosna-lato 2016 w naturalnych barwach, pastelach i czerniach. Gwiazdy które pojawiły się na tym evencie to: Barbara Kurdej-Szatan, Sebastian Karpiel-Bułecka, Małgorzata Zielińska, Paulina Sykut, Katarzyna Burzyńska, Magdalena Rożczka i wiele innych gości i celebrytów.

Bogata oferta obuwia damskiego obejmowała oprócz tradycyjnych półbutów, botków i czółenek także sandały, baleriny i inne rodzaje obuwia. Hitem ostatniego sezonu są lordsy, czyli bardzo wygodne buty wsparte na płaskiej podeszwie i niewielkim obcasie. W kolekcji męskiej znajdowały się między innymi: półbuty, botki, sandały i inne. Uzupełnieniem kolekcji była bogata oferta galanterii skórzanej, czyli torby męskie i torebki damskie. Bogatą ofertę marki Wojas wzbogaciły skórzane akcesoria w postaci: pasków, portfeli i bransoletek z kryształkami Swarowskiego. Pełna kolekcja dostępna jest w salonach firmowych Wojas i w sklepie internetowym.

Ambasadorami nowej kampanii reklamowej zostały gwiazdy: aktorka Barbara Kurdej-Szatan oraz muzyk i lider zespołu Zakopower, Sebastian Karpiel-Bułecka. Wraz z premierą nowej kolekcji ukazał się nowy katalog, w którym przedstawiono ofertę butów dla kobiet i mężczyzn. Ozdobą tego wydania są zdjęcia wspomnianych gwiazd na tle wnętrza zakopiańskiego hotelu. Autorem zdjęć jest czołowy polski fotograf, Robert Wolański.

(DD)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone