«powrótPREMIERA KOLEKCJI LOFT 37 LOVES REKSIO

Warszawa

Duet LOFT 37, czyli Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, oraz Fundacja im. Heleny i Lechosława Marszałków „Reksio” zaprosili gości na premierę limitowanej kolekcji LOFT 37 LOVES REKSIO. Sympatycznego pieska o jasnej sierści z jedną ugrową łatką na oku i uchu, a drugą na grzbiecie nie trzeba nikomu przedstawiać. Od dawna nieobojętny był na krzywdę innych, a przede wszystkim bezbronnych i bezdomnych zwierząt. Stworzony w 1967 roku przez Lechosława Marszałka w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej stał się ulubieńcem kilku pokoleń najmłodszych telewidzów, którzy nie wyobrażają sobie bez niego swojego dzieciństwa. O jego wizerunek dba Fundacja Reksia im. Heleny i Lechosława Marszałków, którzy prowadzą również działania zmierzające do utrwalenia kreskówki w wersji cyfrowej.

W ramach kolekcji powstały limitowane kolekcje butów oraz torebek z wizerunkiem  rysunkowego Reksia. Projektantki kolekcji postawiły na odcienie szarości, czerni oraz fuksji. W kolekcji znajdują się wysokie szpilki, wygodne trampki za kostkę, botki peep toe na obcasie, loafersy oraz modny model czółenek na trójkątnym obcasie. Do butów można dobrać torebkę: kopertówkę, modny worek czy mniejszą torbę Tip Top.

W trakcie spotkania goście mieli okazję skosztować znakomitej włoskiej kawy Kimbo, pysznego tortu oraz prosecca włoskiej marki Valdo. Partnerem wydarzenia był między innymi dystrybutor ekspresów do gazowania wody SodaStream, który specjalnie na tę okazję przygotował oryginalne napoje na bazie wody sodowej. Udźwiękowieniem wydarzenia i oprawą muzyczną zajęła się marka Denon. Wśród gwiazd, które zostały zaproszone na to spotkanie nie zabrakło: Omeny Mensah, Bogny Sworowskiej, Agnieszki Jastrzębskiej, Alicji Napiórkowskiej, duetu BohoBoco i wielu innych gości.

(DD)

(zdjęcia: materiały prasowe)
 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone