«powrótPOKAZ MARKI 4F KOLEKCJI OLIMPIJSKIEJ RIO 2016

EXPO XXI, Warszawa

Rok 2016 bez wątpienia będzie jednym z najciekawszych pod względem wydarzeń sportowych. Właśnie w tym roku odbędą się Igrzyska XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro, które są najważniejszą imprezą sportową całego czterolecia. Niespełna trzy miesiące przed startem igrzysk w Rio de Janeiro zaprezentowano kolekcję Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej stworzoną przez Ranitę Sobańską, Dyrektor Kreatywną wraz z zespołem projektowym marki 4F. W sumie na wybiegu pokazano łącznie 3 linie kolekcji olimpijskiej RIO 2016 – defiladową, treningową oraz w stylu sport casual. Szeroki wybór odzieży uzupełnił bogaty wybór akcesoriów, w tym czapki, okulary słoneczne, obuwie oraz torby i plecaki. „To czwarte igrzyska, na które stroje przygotowuje dla nas marka 4F. Jestem pewien, że będziemy wyglądali najładniej. Liczę także oczywiście na sukces sportowy, ale nie chcę mówić o liczbie medali" – powiedział prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki. Oprócz polskiej kolekcji zaprezentowano także wybrane elementy kolekcji przygotowanych dla Komitetów Olimpijskich Łotwy i Serbii. W tym roku po raz pierwszy w historii polska marka ubierze łącznie trzy reprezentacje narodowe na Igrzyska Olimpijskie.

W pokazie udział wzięli profesjonalni modele i modelki, a także sportowcy, a wśród nich olimpijczycy z Polski, Łotwy, Serbii oraz paraolimpijczycy reprezentujący nasz kraj. Na ten wyjątkowy pokaz, który odbył się w warszawskim EXPO przybyło wiele znakomitych gości, sportowców i dziennikarzy. Nie mogło zabraknąć też celebrytów, których było wyjątkowo dużo. Wśród nich byli między innymi: Mariusz Czerkawski, Mateusz Kusznierewicz, Edyta Herbuś, Omena Mensah, Tomasz Kamel, Izabela Trojanowska, Lidia Popiel i wielu innych.

Niepowtarzalna atmosfera, ciekawy program artystyczny, wyjątkowa scenografia, efekty świetlne i dzwiękowe, to wszystko sprawiło, że bez wątpienia był to jeden z najlepszych pokazów na światowym poziomie, w którym połączono modę ze sportem. Obok prezentacji strojów jedną z atrakcji były pokazy tańca i akrobacji w kołach oraz akrobacje gimnastyczne. Dla gości przygotowano muzyczną niespodziankę, czyli występ muzyczny wokalistki z Wielkiej Brytanii przy akompaniamencie skrzypiec i saksofonu.

Pokaz mody stworzony został na najwyższym poziomie przez najlepsze osoby i firmy organizujące tego typu wydarzenia. Mowa oczywiście o Katarzynie Sokołowskiej, stałej ekipie 4F, agencji BIS oraz Black Tie. Całe wydarzenie nie mogłoby też odbyć się bez partnerów pokazu: La Biosthetique, Marwit i Inglot.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone