«powrótPOKAZ KOLEKCJI BUKOVINA TOMASZA OSSOLIŃSKIEGO

Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa

Klasa i elegancja – te dwa słowa najlepiej oddają to, co 26 października mogli podziwiać zgromadzeni goście na pokazie najnowszej kolekcji Tomasza Ossolińskiego pod nazwą ’’Bukovina”. Ubrania wykonane ze szlachetnej wełny i delikatnego jedwabiu pokazane w niezwykłym klimacie tworzonym przez wyjątkową grę świateł nawiązującą do wiosennych, zamglonych podhalańskich zmierzchów uczyniły pokaz niezwykle wyjątkowym wydarzeniem.

’’Bukovina” to kolekcja damsko-męska na wiosnę/lato 2016, w której królowały naturalne kolory ziemi. Natchnieniem dla autora było Podhale, które oczarowało go swoją niepowtarzalną przyrodą i krajobrazami, a także chmurami kłębiącymi się ponad szczytami gór. To wszystko stanowiło nie tylko tło do pokazu, ale było widoczne również w wykonanych ubraniach, na których znalazły się elementy nawiązujące do folkloru i góralskiej kultury. Uzupełnieniem stylizacji pokazu była biżuteria Apart oraz – zaprojektowane również przez bohatera wieczoru – buty Gino Rossi.

Tego dnia zaprezentowano również efekty zadania, którego Tomasz Ossoliński podjął się po raz pierwszy – zaprojektowania wnętrza nowej Škody Superb. Znalazło się w nim wiele typowo krawieckich elementów i technologii.

’’Bukovinę” oglądało wielu gości ze świata mody, artystów, dziennikarzy i aktorów, m.in. Joanna Socha, Anna Dereszowska, Patrycja Markowska, Halina Mlynkova, Edyta Olszówka, Sara Boruc, Hubert Urbański, Rafał Maślak. Głównymi sponsorami pokazu byli: Hotel Bukovina i Škoda, a partnerami: Cisowianka, Apart, Gino Rossi, Inglot, Remington, Murad, Chivas i G.H.Mumm. Patronatem medialnym objęły wydarzenie: TVN, Viva, Uroda Życia, Party, Flesz i Plejada.

Osób interesującym się modą z pewnością nie uda się przejść obojętnie obok tej kolekcji. Tego dnia Tomasz Ossoliński wzniósł o poziom wyżej swój kunszt krawiecki oraz wszechstronność. Oryginalny pomysł, wyjątkowe wykonanie i wspaniały klimat pokazu budzą nie tylko zainteresowanie, ale – zgodnie z opinią większości oglądających pokaz - wielkie uznanie.

(Mariusz Wierzchowski)

(zdjecia: akpa)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone